KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kallos

Ár:   500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Kata lizator, Módosítva: 2014. május 8.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok

A stiftes kiszerelés egyszerű és professzionális használatot tesz lehetővé. Tökéletesen eltünteti a szemkörnyéki karikákat és a bőr apró hibáit.

3 áranyalatban kapható.

evelinsz

2018. november 21.

350 forintért vettem egy fodrászkellékesnél, nem rossz, pattanásokat szépen eltűntet és a 01-es pont a nagyon világos bőrömhöz passzol. Nem használom sokszor.

evelinsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

Kesudio

2016. december 7.

Sokáig használtam és nagyon szerettem, mindig csak ezt vettem, amíg rá nem találtam a Catrice korrektorára. Egészen addig azt hittem, hogy egy szuper korrektorral van dolgom. Szem alatti karikákra sosem próbáltam, állaga miatt eszembe sem jutott, kizárólag bőrhibák eltüntetésére használtam. Mindig az 1-es színt vettem, és egész jól is fedett megfelelő színű alapozóval és púderrel. Ezért jár neki csillag, de csak 3, mert már tudom, hogy van nála sokkal jobb, amit soha nem cserélnék vissza erre.

Kesudio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

Zefsideren

2016. július 21.

Nagy mellényúlás volt... Tinikoromban használtam pár Kallos terméket, legfőképp a zsebpénzbarát áruk miatt, főleg a körömlakkjaikat és szájfényeiket szerettem. Kb. egy hónapja találkoztam ezzel a korrektorral, gondoltam teszek vele egy próbát...nem kellett volna. 270 Ft-ot hagytam ott érte, ami tényleg nem sok, DE amikor kipróbáltam otthon már láttam, hogy "nem leszünk mi jóban". Az állagát a gyurma és a zsírkréta közt saccolnám valahol, a bőrhibákat akárhogy is próbáltam eldolgozni MÉG JOBBAN KIEMELI , nem fed egyáltalán, valamint nálam új pattanásokat is okozott, a meglévőket súlyosbította. Megpróbáltam a szem alatti területen is használni, de ez valami borzalmas, mintha a nem létező ráncaimat is kiemelné (26 éves vagyok, de a nagyimat láttam a tükörben), hihetetlenül szárít, nekem lehetetlennek tűnt szépen felvinni, pár óra elteltével olajosan csillog púder mellett is, mintha "leolvadna az arcomról". SOHA TÖBBET. Talán a legrosszabb, amit eddig próbáltam.

Zefsideren
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

Darvulia

2015. december 8.

Pigment foltot fedek le vele. A megszunt sinergen korrektor utan ez a leghatasosabb. Olcso, de egyszerre tizet veszek belole. Mert a nagy felulet fedése miatt kb csak két hétig elég

Darvulia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 8.

Csirip74

2015. január 30.

A legvilágosabbat vettem meg a fodrászkellékesnél. Ha egy szóval kellene jellemeznem, TRAGIKUS. A szem alatti karikáimra használok csak korrektort. Úgy beül a ráncokba, hogy saját öreganyámnak látom magamat a tükörben. Szörnyű.

Csirip74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 30.

Demonshadow

2014. február 4.

Árban jó, mivel nagyon sokáig elég, viszont a színeivel bajban vagyok. Az 1-es túl világos, a 2-es túl sötét, így nem igazán tudom kihasználni őket. Általában a világosabbikat szoktam használni, ráviszem a problémás pontra, majd az ujjammal szoktam szépen elkenni, így egész tűrhető lesz, és nem is lesz olyan feltűnő. Ha erre viszem rá az alapozómat, akkor szinte észre sem lehet venni. A színei miatt viszont háromnál több csillagot nem tudok neki adni, még ha több mint 5 éve jó barátomnak bizonyul.

Demonshadow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

ST-ke

2013. december 16.

érdekes módon egy eurós boltban jött velem szembe. ennek hány árnyalata van? itt a 01 és a 02 volt csak, ami nekem kicsit gáz mivel a 01 bőrhibákra túl világos, a 02 meg sötét, emellett eszméletlenül sárga is. a 01 szín szem alá jó, de oda meg a stiftes nem kényelmes. ma vettem, egyenlőre szem körül jó, de még tesztelgetem kicsit.

ST-ke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 16.

trudie

2012. december 29.

Én már párszor újravettem, mert praktikus a csomagolása és mert szeretem a márkát, de újabban kipróbáltam másik korrektorokat is, és lehet, hogy búcsút mondok neki. Elég furcsa az állaga és nehezen kenhető, inkább porlad. Közepes fedés és tartósság jellemzi. Inkább a Lady Ann korrektort ajánlom, ugyanez az árkategória.

trudie
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 29.

Manó93

2012. december 18.

Nekem nem igazán jött be. Nagyon hamar lekopik, egy pattanást pl. jó ha egy óráig elfed, utána rögtön újra kell kenni, és azért nem a pattanásra akarok egész nap figyelni.

Manó93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

Shea

2012. február 1.

Nagyon jó korrektor, évek óta használom, bevált! Sokkal jobb mint egy drága drogériás termék. Én bőrhibák eltüntetésére használom.

update: Beírtam az összetevő listát és eléggé lesokkolt a triclosan benne, úgyhogy kidobtam a kukába és leveszem a csillagokat!
"Triclosan: már 2005-ben betiltottak, mint tartósítószert. Ennek ellenére nedvesítő-lágyító címszóval még mindig találkozhatunk vele a kozmetikai termékekben tartósítóként, fertőtlenítőként és baktérium ölőként. Előszeretettel alkalmazzák dezodorokban és fogkrémekben is. Rákkeltő dioxint, anilint és furánt tartalmazhat, mérgező és allergén."

Shea
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.