KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kallos

Ár:   345 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2014. július 23.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Fellazítja, puhítja a körömbőrt, elősegítve annak könnyű eltávolítását. Ápolja a körmök körüli szálkás bőrfelületet.

Linuxo

2016. október 17.

Ez egy valóban hatásos kis csodaszer. Tényleg teszi a dolgát, pedig nem vártam volna el tőle ekkora csodát. Szépen segíti a letapadt körömágybőr fellazítását. Én manikűrözés legvégső lépéseként is használom. Lassan fogy, sokáig elég lesz.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

birdie

2013. március 31.

Nem ennek a márkának a termékét szerettem volna megvenni a kellékesnél, de az nem volt. Így utólag viszont nem is bánom. Merthogy ez működik! Nekem valamiért nagyon kemény a körömágybőröm. Hosszas áztatás (fürdés) után sem tudom visszatolni. Sok puhító olajat, és egyéb ápolót próbáltam már, de meguntam a használatukat, mert egy hét után nem láttam változást. Kifejezetten körömbőr eltávolító terméket nem próbáltam, csak puhítót. De ez a termék elsőre működött, és tökéletesen. Felkenés után kicsit bemaszíroztam a körömágybőrbe, és alig két perc múlva már gyönyörűen vissza tudtam tolni majd megfelelő módon eltávolítottam a körömbőrt, és azóta is csak azt nézem milyen szépen néznek ki a körmeim ronda, ránőtt körömbőr nélkül :) Szóval nekem bevált, és tényleg eddig ez az egyedüli termék, ami segített is a problémámon, nem csak ígérettel kecsegtetett.

birdie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.