Kallos

Ár:   380 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Szandus, Módosítva: 2014. július 23.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Hidratálja, puhítja és rugalmassá teszi a körmök körüli bőrfelületet. Rendszeres használatával a köröm erősebb lesz és kevésbé törékeny.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Linuxo

2016. október 17.

Szuper kis olaj ez, potom pénzért. Mindent teljesített számomra, amit ígért. Szépen hidratálta a bőrömet, puhította a körömágybőrt. Szerettem használni, naná, hogy újra venném.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

ritus206

2014. július 23.

Megelőzésre vettem, eddig jól bevált, az illata tényleg nagyon jó.
Eddig sem volt bőrkeményedésem, most sincs.
Rendszeres használatával könnyebben kordában tartható a körömágybőr, nincs szükség agresszív alternatívákra.

ritus206
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 23.

Megelőzésre vettem, eddig jól bevált, az illata tényleg nagyon jó.
Eddig sem volt bőrkeményedésem, most sincs.

dioskalacs

2013. október 26.

Nekem barackos van, az illata mennyei :) Manikűrözést követően szoktam vele bekenni, majd belemasszírozni a köröm körülötti bőrbe. Nekem néhol kicsit száraz, úgyhogy annak puhítására használom. Körülbelül 400 Ft, és 3-4 hónapra biztosan elég - pedig én sokat használom :)

dioskalacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).