KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kallos

Ár:   400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2013. február 21.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok

A Love Vízálló szempillaspirál hangsúlyozza, dúsítja és hosszabbítja a pillákat. Speciális applikátor keféjének köszönhetően a pillák nem ragadnak össze. Különleges festék anyaga nem csomósodik, nem mosódik el.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

balazsdora

2016. július 12.

Nahát. Megvettem több más Kallos termékkel egyszerre és egészen elfeledkeztem róla. Ma reggel bukkantam rá a fürdőszobaszekrényben, gondoltam: akkor most vagy soha, kipróbálom. És láss csodát! Szépen szétválasztotta a pillákat egy rétegben is és egész nap kitartott ebben az őrült melegben. Nem is rossz az árához képest. Meglátom hosszabb távon mit tud. Addig megelőlegezem az öt csillagot.

balazsdora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 12.

vikcsi

2016. július 12.

Még egyetemista koromban szobatársam használt ilyet, és persze közös bulizások alkalmával mindenki mindenkinek a mindenét kipróbálta, így én is ezt a szempillaspirált. Abszolút pozitívan emlékszem rá, nagyon szép pillákat csinált, gyönyörű végeredményt lehetett vele elérni. Intenzív fekete pillák, nagyon szépen kiemelték a szemeket. Lehet, hogy be is ruházok egyre, szívesen használnám megint.

vikcsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 12.

scintilla

2016. január 5.

Felváltva használom a dúsítóval, ez a legolcsóbb és egyben legjobb, amit használtam. Meg kell tanulni a használatát, de ez szerintem minden spirálra igaz. Nem tudok rá panaszkodni, én csak ezt veszem.

scintilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 5.

tothbernadett

2015. november 19.

A keféje nem választotta szét rendesen a szempilláimat, és hamar be is száradt.

tothbernadett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

A keféje nem választotta szét rendesen a szempilláimat, és hamar be is száradt.

hvcs

2015. október 15.

Annyi szerencsétlenkedős és maszatolós élményem volt már a legkülönfélébb, látszólag megbízható gyártóktól származó szempillaspirálokkal, hogy félig-meddig már fel is adtam a dolgot... aztán láttam a kedvenc háztartási boltomban a filléres (na jó, 450 Ft-os) Kallos spirálokat, és el kellett gondolkodnom. Hiszen tudjuk, hogy a Kallosnak vannak olcsó és jó termékei! Nem lehet, hogy ez pont az? Meg is néztem az itteni véleményket, és nem rosszabbak ,mint bármely magasabb kategóriás spirálnál, úgyhogy megadtam neki az esély.

És nem is bántam meg! Ennyire szép szempillákat szerintem nekem még soha semmi nem csinált, és a sima fekete szemhéjtussal is úgy simul össze, hogy nézni is öröm.

Gyorsan oda is szárad, és nem nagyon maszatol, ha az ember nem kezdi el dörzsölgetni a szemét :-) persze a lemosó is nehezen bánik el vele, de ez legyen csak a lemosó hibája. Öt csillag és őzike tekintet.

Update: fél év alatt száradt be nagyon nehezen használhatóra :-( egy csillag levonás.

hvcs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 15.

hadri

2015. szeptember 29.

Már a keféje se tetszett, ilyen sündisznó szerű. Tényleg vízálló és nem kenődik el, de ezeken kívül más pozitívumot nem tudok róla mondani. Az én szempilláim teljesen összeragadtak tőle, és nagyon elkezdett tőle viszketni a szemem.

hadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

mesayaa

2015. június 4.

Vízálló, szép pillákat csinál. Annyi a bajom vele, hogy túl sok festéket visz a pillákra, és néha összetapadnak a pilláim tőle. De egy szempilla kefe mindent megold! :)

mesayaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 4.

Melinda2416

2015. április 23.

A színe eszméletlenül fekete, és tényleg vízálló. Árban is teljesen rendben van. Végzi a dolgát. Egyetlen hibája, hogy túl sok festéket vesz fel a kefe, és emiatt néha kicsit elkenődik.

Melinda2416
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 23.

Fruzsi

2014. május 17.

Számomra ő a tökéletes szempillaspirál. Gyönyörű pillákat lehet vele csinálni. Nekem hosszúak, ez a spirál pedig igazán dússá teszi, nem tapadnak össze a pillák és tartós is. Az egyetlen problémám vele, hogy nagyon nehéz lemosni, de ezt a vízálló változatot nem is használom minden nap.

Fruzsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

Korcsoport: < 18
2014. április 9.

Az összetevői elég szépek,önmagában és alatta sima spirállal is tökéletesen működik! Az applikátor szépen szétválaszt már több rétegben is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2014. április 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.

Tartósítószer.