KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kallos

Ár:   720 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: alexa97, Módosítva: 2012. május 27.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok

Hajvédő és regeneráló hatású B-vitamin komplex tartalmának köszönhetően a haj könnyen kezelhető, selymes és rugalmas lesz. Mindennapi használata ajánlott.

Kiszerelés: 1000ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

NettiKadar

2018. június 13.

Elviselhetetlenül tömény 'illata' van, és gyorsabban zsírosodik tőle a hajam. Csak az ára miatt kap két csillagot..

NettiKadar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

strankulakitti

2017. november 21.

Ilyen áron ez a sampon kiváló. Tisztít, frissít, az illata nagyon jó. Egy nagyon jó fodrász szerint semmi extra olaj és keratin nem kell a hajnak. A hajat belülről kell táplálni. Nem kellenek horribilis árú samponok. A sok kémiai anyag elnehezíti a hajat, zsirosítja, tönkreteszi a fejbőrt.

strankulakitti
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 21.

tara95

2017. január 25.

Sajnos annyira nem jó...most megpróbálom majd elsőnek elhasználni de alig habzik, gyorsan zsírosodik tőle a hajam, kócol...hiába a finom illat. Nem veszem újra.

Megkapja a maxot. Amikor semmi nem került a kezembe csak ez a sampon, befogtam egy gyors kézi mosáshoz. Csak az tűnt fel, hogy alig tettem a sok vízbe, mégis hihetetlenül habzott. Vagyis olyan méreg erősen tisztít töményen, hogy nem akarom tudni mit művel a bőrön. Úgyhogy egy pumpás flakonba tettem ebből viszonylag keveset, olyan 30-70 százalékban a víz javára. Így használva, BŐVEN elég, selymes, puha a hajam, nem szárít, nem irritál. Utána 2L ecetes-mentaolajos öblítőt használok, nagyon kevés az ecet is és kb 10 csepp olaj megy bele. Az eredmény remek, hajvégápolónak kis kókuszolaj. Mindenkinek ajánlom ezt a módszert a ma kapható samponok gyilkosak önmagukban.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

cseresznyee1

2016. november 1.

Ma fogyott el az 1 liter, mondjuk más samponok mellett, de akkor is egy évig ott volt a fürdőszobában. Zsírosodásra hajlamos hajam van és ez a sampon teljesen jól szolgált. Nem kellett hamarabb hajat mosnom, az illatát is sokáig lehetett érezni. Kellett azért közbe váltás, nehogy a hajam megunja, de ez egy jó kis sampon szinte fillérekért. :)

cseresznyee1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 1.

Helfra

2016. május 22.

Jáájj. Egyszer volt ilyenünk is, de nem értem, hogyan. Annyira rossz volt, hogy végül folyékony szappan lett belőle, vagy talán autómosó :) Az illata borzalmas, semmiben nem hasonlít a mandulához.
Nagyon szárít, kócol, rossz érzés vele hajat mosni. Nem szerettem.

Helfra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

Nagyon szárít, kócol, rossz érzés vele hajat mosni. Nem szerettem.

bartaldora

2015. július 3.

Én is használom ezt a sampont. Elsőként ezzel mosok hajat, utána másik samponnal mosom meg. Tökéletesen tisztít, és az illata is jó. Vettem már egy második flakonnal is, pedig még az első sem fogyott el. Nem korpás a hajam, és nem viszket a fejbőröm sem.
Zsíros hajra tökéletes.

bartaldora
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 3.

Zsíros hajra tökéletes.

Sz.Brigi

2014. december 30.

Amikor önmagába használtam akkor sajnos nagy hamar zsírosodott be a hajam viszont most hogy egy másik samponnal együtt használom végül is egész jó de nem venném újra . Ezért kap tőlem jóindulatból 2 csillagot.

Sz.Brigi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 30.

Gabriella1992

2014. november 14.

Ez a sampon borzasztó! A hajtövemeimet borzasztóan zsírosítja, szinte úszik a zsír a fejem tetején a második napon. A hajvégeimet meg jól kiszárította, de azon valamennyire segített a csokis hajpakolás (így még jobban zsírosodott 😭). Igazán kár érte, mert az illata nagyon bejött, ezért a két ⭐ .

Gabriella1992
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

LLBarbi

2014. október 21.

Én nekem a fodrászom használja ezt a sampont s nagyon megtetszett az illata s gondoltam beszerzek magamnak is egyet! egyszerűen imádom! Én a Head and Shoulders mandula illatú balzsamját használom hozzá s a kettő együtt tökéletes :) Semmi pénzért nem cserélném másikra!

LLBarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 21.

kockaorchidea

2014. október 15.

Naponta mosom a hajam, egyszerűen ha lezuhanyzom, de a hajamat kihagyom az egész napom odavan a rossz közérzettől. Rátaláltam a piacon erre a termékre, nagyon szárat, jól tisztít és már csak a 3. napon mosom újra a hajam, de akár még egy nappal is kitolhatnám :) Muszáj mellé valamilyen hajápolót használni, de a Gliss Kur Ultimate Repairból pár fújás és már fésülhetem is :)

kockaorchidea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

Antioxidánsok: Yeast Extract
Hidratálók: Propylene Glycol