KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Dido86, Módosítva: 2012. augusztus 24.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 1290 Ft

Különleges formulája Zsurló, Citromfű és Csalán hatóanyagok kivonatával mélyen tisztítja és vitalizálja a zsíros hajat és fejbőrt. Rendszeres használata helyreállítja a fejbőr túlzott faggyú termelését.

Kiszerelés: 500 ml

Ár: 1290 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 700 , Eladó: kovacslilla00
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Budapest 6. kerület, fizetés: a személyes átvételt részesítem előnyben

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Szidy

2017. november 14.

Nem tudok még egy olyan embert akinek úgy zsírosodna a haja mint az enyém. Alig egy napot bír ki. Számtalan sampont próbáltam már ki, hogy ne kelljen minden nap hajat mosnom. Most már fel adtam, bele fáradtam. Rá jöttem, hogy vehetek milliókért sampont, csak pénzkidobás. Aztán az egyetemen azt tanították hogy ez genetika. És ezt nem lehet eltűntetni holmi samponnal. Ezzel meg kell talulni együtt élni. Most már ezt az olcsó sampont használom, egy kis száraz samponnal, na meg a tupirfésűt hogy a hajtövek ne ragadjanak hozzá a zsíros fejbőrhöz. Így kibir 2 napot is. Ez az én módszerem.

Szidy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

ALettah

2017. november 12.

Majdnem két hónapja használom, és el vagyok tőle ragadtatva! Eddig ez az egyetlen sampon, amivel elég, ha minden harmadik nap mosok hajat. Minden más eddig próbált termékkel minden második nap kellett mossak, ha azt akartam, hogy ne legyen ápolatlan a kinézete.
Illata a nagymamám régi gyógyteáira emlékeztet, valószínűleg a citromfű miatt, szerintem nagyon kellemes. Kicsit valóban nehezebben habzik fel, de azért csak sikerül. Én hagyom egy-két percig hatni, aztán öblítem. Kötelező utána balzsamozni, másképp nagyon gubancolja a hajat.
Első hónapban csak ezt a sampont használtam, aztán úgy alakult, hogy munka miatt a hét egyik felét más városban töltöm, így kialakult aza a rutin, hogy egyszer ezzel, egyszer egy másik, totál átlagos samponnal mosok hajat, és így is megmaradt a hatása.
Ár-érték arányban verhetetlen, a pumpás adagoló is nagyon praktikus.
Szerintem egy fantasztikus termék, az én zsíros, lapulós hajamnak nagyon jót tesz!

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Ár-érték arányban verhetetlen, a pumpás adagoló is nagyon praktikus.

Gardana

2017. november 1.

Régebben használtam,akkor egy liter volt olyan 1000 Ft körül.Összességében nem volt rossz,de felejthető volt.Az illata kellemes volt és 2-3 napot bírt vele a hajam.

Gardana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

Shauna

2017. október 23.

Nem rég kezdtem el használni ezt a sampont és bár nem egy csodaszer, én szeretem.
Kellemes illata van, leginkább a citromfüvet lehet rajta érezni. Többször kell vele átmosni a hajam, mert elsőre szinte nem is habzik. Jól tisztít, nem szárít, elég 3 naponta megmosni vele a hajam.
A pumás adagolóját nagyon szeretem, mert az üveg nagyon nagy és így sokkal kényelmesebb a használata.

Shauna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Cremelove

2017. szeptember 15.

Mielőtt megvettem az Elseve rózsaszín csillogós samponját használtam, de legnagyobb bánatomra kivonták a forgalomból ezért kellett új sampon után néznem. Mivel a kallos hajpakolásokat imádom ezért gondoltam adok neki egy esélyt hátha megszeretem a sampon változatot is. Nagyon olcsó és finom tiszta illata van, nem nehezíti el a hajamat kb. 3-naponta elég megmosnom vele. Egyetlen problémám van mégpedig az, hogy elégé sokat kell használom belőle, egy hajmosás alkalmával kétszer mosom meg és elsőre szinte fel sem habzik ezért jó sokat teszek rá, de mivel nem drága ezért nem sajnálom pocsékolni. Talán ez az egy dolog van amiért levonok egy csillagot de összességében elégedett vagyok a termékkel.

Cremelove
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

lucintaa

2017. szeptember 4.

Nem jött be, sajnos. :( Pedig nagyon bíztam benne, sok jót hallottam a Kallos termékekről.
Nekem már eleve az nem tetszett, hogy nem nagyon szeret felhabzani, és sokáig kell masszíroznom a fejbőrömet, mire tisztának érzem, a lemosásánál szintén. Tisztítani nem tisztított. Ha reggel mostam vele hajat, ha este, másnap sajnos ugyanolyan zsíros lett a hajam... :(
Az illata viszont finom, és ez a nagy kiszerelés is szuper ötlet ennyi pénzért! De nekem a hatása egyáltalán nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. :/

lucintaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

random

2017. április 3.

Elsősorban azért vetem hogy a hajformázó szereim és az esetleges izzadtság keveredéséből született trutyit ki tudjam mosni a hajamból (amire a mélxtisztító samponok valók, nem?) Erre jó, nagyon tisztának éreztem a hajam tőle, de nem "nyikorgott", amit én a kiszárításssal és a roncsolással vonok összefüggésbe... Emellett az illatát is szeretem, ráadásul fél liter 700 forintért nem sok. De mivel nem kifejezetten zsíros a hajam, szerintem csak minden második tervezett hajmosásnál (vagyis heti 1x) fogom ezt használni, utána pedig hajpakolást mert azért mégis. Egyenlőre négy csillag, ha nem okoz problémát, marad.

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

Grumpi

2017. április 3.

Egy literes flakont elhasználtam és nem változtatott semmin.Viszont néha varázsolt a fejemre pár fájdalmas pattanást!

Grumpi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 3.

Vik0912

2017. február 1.

Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a termékkel, mindenképpen jár az 5 csillag! :) A keratinos hajpakolással használom. Könnyen kifésülhető, puha a hajam és még hajmosás utáni 3. nap sem zsíros a fejbőröm:)

Vik0912
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

Mjölnira

2016. december 18.

Nem igazán segített a zsíros hajamon. Én még szerintem nem is mosok sokszor hajat, heti kétszer, tehát ez nem okozhatná a bajt, de ennek ellenére semmit nem érzékeltem. Próbáltam nem állandóan használni, majd utána folyton ezt használtam, sehogy se volt jó. Számomra annyit tud, mint az összes eddigi kipróbált sampon, egy napig talán nem zsíros a hajam.

Mjölnira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol