KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kallos

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Dido86, Módosítva: 2012. augusztus 24.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Különleges formulája Zsurló, Citromfű és Csalán hatóanyagok kivonatával mélyen tisztítja és vitalizálja a zsíros hajat és fejbőrt. Rendszeres használata helyreállítja a fejbőr túlzott faggyú termelését.

Kiszerelés: 500 ml

fszilvi95

2018. november 3.

Sajnálom, hogy sokaknak nem jött be.
Én évek óta szoktatom már a hajamat arra, hogy csak heti 1-szer kelljen hajatmosnom. Nekem sokat segített ez a sampon. Teljesen jó állapotban van a következő hajmosásig. Most pont elfogyott, és nem tudtam használni, nélkül már zsírosodik a hajam (2 nap után). Örök kedvenc, rengetegszer vettem már újra.
Nem tudom, hogy ki, hogyan mos itt hajat. Elég sok hajam van, ezért 2-3-szor megyek át rajta samponnal. Nekem az segített sokat, hogy kombinálom a samponokat.
Az első öblítést ezzel csinálom, a másodikat Kallosos jázmin samponnal, a harmadikat (mondjuk egy fesztiválozás után), egy regeneráló Kallossal.
Balzsamként is ezt a márkát használom. Próbáltam most másokat, de nekem semmi sem tartja annyira jól karban a hajamat, mint ez :)

fszilvi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 3.

Sajnálom, hogy sokaknak nem jött be.

Aapple

2018. április 26.

Sziasztok!
Én új fodrászhoz kezdtem járni ahol láttam a Kallos termékek egy részét! Tudni kell a hajamról, hogy elég problémás. Fejbőröm gyakran korpás egy jó alapos vakarózás után, és van, hogy hajmosást követő nap már zsírosnak látszik és lelapulóak lesznek a hajtöveim :( Mindenféle sampont próbáltam de semmi olyannal nem találkoztam ami igazán orvosolta volna a problémáimat! A fodrásztól haza érkeztem és a netet kezdtem bújni, hogy mi lehetett az a sampon amit a polcon láthattam nála. Mikor megtaláltam meg is rendeltem és pár nap múlva ki is próbálhattam. Persze első alkalommal minden jónak vagy legalább is furcsának- újdonságnak tűnik. Aztán egymást követték a hajmosásaim és már tudok konkrét véleményt mondani! Az első észrevételem mit már mások is írtak, hogy nem habzik fel olyan gyorsan vagy könnyen, ami nem biztos, hogy negatívum, hisz már van kifejezetten olyan sampon ami egyáltalán nem habzik fel, pont azért mert nincs benne az a hozzáadott dolog ami ezt képezné. Persze öblítés és újbóli mosáskor már sokkal jobban habzik. Illata olyan semleges, de nem is hiányolom a túl erős illatot mert a balzsamom illata elég intenzív, állaga nekem nagyon tetszik abból a szempontból, hogy nem "krémes,, inkább olyan hogy mondjam ...zselés... remélem értitek! :D A hatása érdekes, mert nem nehezíti el a hajam és nem rosszabb mint volt előtte de erre a termékre sem tudom konkrétan azt mondani, hogy csodaszer! Elhasználom mert megvettem, így kidobni nem fogom és meglátom ennyi pénzért lehet újra is veszem de csak is úgy, hogy keresek mellé valamit továbbra is ami hatásos lehet és felváltva használom! Aztán amit még eltudok mondani, hogy pár napot külföldön voltam és ebből a samponból vittem magammal és valamiért a kinti víz keménysége- vagy lágysága teljesen mást hozott ki a samponból és a hajamból, sokkal másabb érzés volt, mint mikor az itthoni vízzel mosok hajat. De ez természetesen nem a sampon konkrét tulajdonsága csak arra szerettem volna kitérni, hogy a hajunknak bőrünknek sem mindegy milyen a víz minősége amivel mosakszunk! Szóval ez a termék sem a nagy betűs csodaszer, de összességében árérték arányban teljesen jó. Jaa és még annyit, hogy a pumpás kiszerelése nagyon nagyon bejön! :D

Aapple
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 26.

Sziasztok!

gre05

2018. április 9.

Körülbelül egy hónapja használom, de semmi változás nem történt. Két naponta mosok hajat, a második nap szárazsamponnal vállalható csak a hajam. A hajmosást szerettem volna kitolni, de ez a sampon sem segített. Az illata gyógynövényes és nagyon nehezen habzik fel. Nekem nem jött be.

gre05
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

Kolett89

2018. március 3.

A vélemények alapján úgy gondoltam én is kipróbálom, de sajnos teljes pénzkidobás.
Fél nap után már olyan zsíros volt tőle a hajam mint soha.
Általában 2 naponta mosom a hajam, ezt szerettem volna kitolni de csak rosszabb lett.

Kolett89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Fél nap után már olyan zsíros volt tőle a hajam mint soha.

Szidy

2017. november 14.

Nem tudok még egy olyan embert akinek úgy zsírosodna a haja mint az enyém. Alig egy napot bír ki. Számtalan sampont próbáltam már ki, hogy ne kelljen minden nap hajat mosnom. Most már fel adtam, bele fáradtam. Rá jöttem, hogy vehetek milliókért sampont, csak pénzkidobás. Aztán az egyetemen azt tanították hogy ez genetika. És ezt nem lehet eltűntetni holmi samponnal. Ezzel meg kell talulni együtt élni. Most már ezt az olcsó sampont használom, egy kis száraz samponnal, na meg a tupirfésűt hogy a hajtövek ne ragadjanak hozzá a zsíros fejbőrhöz. Így kibir 2 napot is. Ez az én módszerem.

Szidy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

ALettah

2017. november 12.

Majdnem két hónapja használom, és el vagyok tőle ragadtatva! Eddig ez az egyetlen sampon, amivel elég, ha minden harmadik nap mosok hajat. Minden más eddig próbált termékkel minden második nap kellett mossak, ha azt akartam, hogy ne legyen ápolatlan a kinézete.
Illata a nagymamám régi gyógyteáira emlékeztet, valószínűleg a citromfű miatt, szerintem nagyon kellemes. Kicsit valóban nehezebben habzik fel, de azért csak sikerül. Én hagyom egy-két percig hatni, aztán öblítem. Kötelező utána balzsamozni, másképp nagyon gubancolja a hajat.
Első hónapban csak ezt a sampont használtam, aztán úgy alakult, hogy munka miatt a hét egyik felét más városban töltöm, így kialakult aza a rutin, hogy egyszer ezzel, egyszer egy másik, totál átlagos samponnal mosok hajat, és így is megmaradt a hatása.
Ár-érték arányban verhetetlen, a pumpás adagoló is nagyon praktikus.
Szerintem egy fantasztikus termék, az én zsíros, lapulós hajamnak nagyon jót tesz!

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Ár-érték arányban verhetetlen, a pumpás adagoló is nagyon praktikus.

Gardana

2017. november 1.

Régebben használtam,akkor egy liter volt olyan 1000 Ft körül.Összességében nem volt rossz,de felejthető volt.Az illata kellemes volt és 2-3 napot bírt vele a hajam.

Gardana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

Shauna

2017. október 23.

Nem rég kezdtem el használni ezt a sampont és bár nem egy csodaszer, én szeretem.
Kellemes illata van, leginkább a citromfüvet lehet rajta érezni. Többször kell vele átmosni a hajam, mert elsőre szinte nem is habzik. Jól tisztít, nem szárít, elég 3 naponta megmosni vele a hajam.
A pumás adagolóját nagyon szeretem, mert az üveg nagyon nagy és így sokkal kényelmesebb a használata.

Shauna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Cremelove

2017. szeptember 15.

Mielőtt megvettem az Elseve rózsaszín csillogós samponját használtam, de legnagyobb bánatomra kivonták a forgalomból ezért kellett új sampon után néznem. Mivel a kallos hajpakolásokat imádom ezért gondoltam adok neki egy esélyt hátha megszeretem a sampon változatot is. Nagyon olcsó és finom tiszta illata van, nem nehezíti el a hajamat kb. 3-naponta elég megmosnom vele. Egyetlen problémám van mégpedig az, hogy elégé sokat kell használom belőle, egy hajmosás alkalmával kétszer mosom meg és elsőre szinte fel sem habzik ezért jó sokat teszek rá, de mivel nem drága ezért nem sajnálom pocsékolni. Talán ez az egy dolog van amiért levonok egy csillagot de összességében elégedett vagyok a termékkel.

Cremelove
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

lucintaa

2017. szeptember 4.

Nem jött be, sajnos. :( Pedig nagyon bíztam benne, sok jót hallottam a Kallos termékekről.
Nekem már eleve az nem tetszett, hogy nem nagyon szeret felhabzani, és sokáig kell masszíroznom a fejbőrömet, mire tisztának érzem, a lemosásánál szintén. Tisztítani nem tisztított. Ha reggel mostam vele hajat, ha este, másnap sajnos ugyanolyan zsíros lett a hajam... :(
Az illata viszont finom, és ez a nagy kiszerelés is szuper ötlet ennyi pénzért! De nekem a hatása egyáltalán nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. :/

lucintaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol