KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kallos

Ár:   1120 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 1120 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2012. március 15.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 1120 Ft

Búzából és bambuszból származó tápláló, növényi hatóanyagainak köszönhetően, használatával a haj erőssé, selymessé és könnyen kezelhetővé válik. Száraz, töredezett hajra ajánlott.

Kiszerelés: 275ml / 800ml

Ár: 1120 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

ladel

2018. május 26.

Kedvező árához képest kifejezetten jó termék. Viszont ha a hajam felső harmadába is kerül belőle, akkor már lapos, "pár napos" benyomást kelt.

ladel
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

FairyFox

2018. május 10.

Olcsó, finom az illata és használ. 3x vettem újra.

FairyFox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

Olcsó, finom az illata és használ. 3x vettem újra.

AppleMaple

2018. május 10.

Könnyenfésülhetővé teszi a hajat, jó az illata és az ára is. Lehet egyszer majd még újraveszem

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

bettyblue

2018. március 13.

3 hete használom, nekem nagyon tetszik az illata és szép selymes lett a hajam tōle. Plusz pont, hogy én 750 ft vettem.

bettyblue
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

zsosa

2017. december 28.

Baromi sűrű és sokáig elég, de ez sajnos most ellene szól. Szeretem a kallos balzsamokat, de ez most nem nagyon jött be. Fordított hajmosással mosok hajat, de sajnos ennek ellenére is nagyon lelapult lesz tőle a hajam, pedig nem hagyom rajta sokáig(kb3 perc)

zsosa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

perie

2017. december 16.

A Serical változata szerintem jobb, de azért ez sem rossz, főleg ennyi pénzért. Egyébként mióta a fordított hajmosás elvét alkalmazom, nem zsírosítja a hajam és nagyon szép táplált, könnyen szálló lesz tőle. A fordított hajmosás lényege annyi, hogy először felkened a balzsamot/pakoltást a száraz hajadra, rajta hagyod 15-20 percig, majd samponnal megmosod, megszárítod. Fényéveket javult a hajam állapota ezzel a módszerrel. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Akinek zsírosítja a haját ez a termék, szerintem érdemes kipróbálnia ezt a módszert. A Latte jobb, de nekem a jázminos vált be a legjobban.

perie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 16.

SunnySide

2017. december 11.

Extra hosszú hajamra használom kb. 2 hónapja a 275 ml kiszerelésűt úgy nagyjából heti rendszerességgel és hát igazán jól bírja. A hajam nem igazán töredezett eredetileg sem, de ez a kis ápolás jót tesz neki. Az illatát eleinte furcsálltam, de 3. használat után már barátok lettünk. Hajam valóban selymesebb tőle, de ettől azért nyilván van jobb is. Ár-érték arányban (meg mennyiség tekintetében is ) 5ös lenne, de 4est kap mert valószínűleg van jobb kallosos hajpakolás csak én még nem találkoztam vele. :D

SunnySide
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

Tinamina

2017. november 2.

Előtte az Aloe Verás pakolást használtam, nekem az jobban bevált. Egész jó termék, a szőkített hajvégeimen használom. Hajmosás és balzsam után kenem fel 20-30 percre. Egész puha lesz a hajam, viszont nem annyira mint a másiktól ,sokkal jobban látszik az is hogy töredezett. (De nyilván ez a 12%os oxi hibája :( ) Az illata nem büdös de kifejezetten nem is tetszik.

Tinamina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

Enci11

2017. május 16.

Az illata kicsit fura, én a latte-hoz vagyok hozzászokva, de gondoltam kipróbálom ezt is. 20-25 percig szoktam a hajamon hagyni, puha lesz nagyon, bár az illata miatt inkább a latte-t fogom legközelebb venni.

Enci11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Mjölnira

2017. április 26.

Jó ár, nagy kiszerelés, de... Amíg ezt használtam, azt hittem a hajam vége menthetetlenül száraz és töredezett. De nemrég váltottam egy drágább termékre, és megérte. Ha ezt használtam, kezelés utáni nap még sima volt a hajam, de következő nap már, mintha nem csináltam volna semmit. Pedig hinni szerettem volna benne, a sok pozitív vélemény alapján.

Mjölnira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Propylene Glycol

A búza fiatal hajtásainak a kivonata, mely gazdag ásványi anyagokban, nyomelemekben és vitaminokban, így pl. E és B-vitaminban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és bőrkondicionáló hatású összetevő. Mint a legtöbb búzából nyert kivonat, ez is igen gazdag gluténben. A hatóanyag gyártója szerint az összetevő segít megvédeni a bőr természetes védőrétegét azáltal, hogy tápanyagokkal és nedvességgel látja el a bőrt.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.