KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kallos

Ár:   550 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2012. május 11.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Egyéb

Szemöldök-és szempillafesték a szemöldök és a szempilla tartós festésére. Csak professzionális felhasználásra!

Kiszerelés: 15 ml

Laura16

Korcsoport: < 18
2018. július 9.

3 napja van a szemöldökömön és még mindig nem kopott semmit. Az időre nagyon oda kell figyelni nehogy too much legyen a végeredmény. Ennyi pénzért megéri megvásárolni!😊

Laura16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 9.

prussycat

2017. december 22.

Feketét használok, a szálakat szépen befogja de egyébként a bőrt nehezen akarja. Könnyen kopik és foltosan.

prussycat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

Jucsi10

2017. november 20.

A fekete színt használom, a szemöldököm festem vele.
Elég tartós, napi 2 arcmosás mellett 3-4-5 naponta festem újra a szemöldököm.
A bőrömet kevésbé fogja be, onnan hamar lekopik, de elégedett vagyok vele.
Az árához képest jó termék.:)

Jucsi10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

A fekete színt használom, a szemöldököm festem vele.
Elég tartós, napi 2 arcmosás mellett 3-4-5 naponta festem újra a szemöldököm.
A bőrömet kevésbé fogja be, onnan hamar lekopik, de elégedett vagyok vele.
Az árához képest jó termék.:)

canimbenim

2017. július 20.

Fekete színt használom a szemöldökömre. Nekem nem túl tartós. Szempillámra nem merem rá kenni,túl közel van a szememhez

canimbenim
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

Fruzsi

2017. július 20.

A fekete színt használom a szempilláimra, 3%-os oxival 1:1 arányban keverve 10 p ható idővel, a barnát a szemöldökömre próbáltam ki 4 p hatóidővel, de picit sötét lett, így csökkenteni fogom. Nem kevésbé tartós, mint ami a kozmetikusnál készül, de sokkal olcsóbb, nekem nem probléma, hogy nekem kell megcsinálni. Teljesen elégedett vagyok.

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

Catn0va

2017. május 17.

A fodrászkellékesnél vettem barna színben. Egy üdítős kupakban keverem össze a 3 %-os Profil Pil developerrel (150 Forint volt). Nagyon szép, ütős szemöldököt kaptam! Sokkal karakteresebb az arcom, mint volt. Sajnos az eredeti szemöldököm nagyon világos, így be kellett festenem, mert nem volt szép. Feketét nem akartam venni a rézvörös hajszínem miatt, jól tettem, mert így a hajam színe harmonizál a szemöldökömével. Az eddigi legjobb szemöldökfestékem. Kifejezetten újravevős termék, mert Cruelty-free, továbbá olcsó!

Catn0va
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

gojibogyo

2017. április 23.

Először festettem magamnak a szempillámat, így a mérsékelt ára miatt választottam, ha nem vált volna be ne egy drágát keljen esetleg kidobni.

De mindennek ellenére nagyon megvagyok elégedve vele! Már háromszor használtam, kb 2-3 hetente festem vele a szempilláimat. Szép feketére befogja őket, szép natur a hatása. Jól kenhető, és ami szerintem az otthoni festés szempontjából lényeges, egyáltalán nem okozott szem és bőríritációt, de még nem is csípett!
A szempilla spiráltól már sokszor fájt a szemem, és nem találtam meg azt a terméket (még) amivel igazán elégedett lennék. Ezért nálam ez a festék a mindennapok megmentője lett :)
Ajánlom mindenkinek.

gojibogyo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Ajánlom mindenkinek.

fkatus

2017. március 21.

Én kb. 1000-1200 Ft körüli áron jutottam hozzá helyben, alig várom már, hogy elfogyjon, nem is nagyon használom (sötét barna árnyalat). Sajnos elég gyenge, a bőrt nem fogja be, a boltban kb. 15 percet ajánlottak, de alig látszódik valami. Kozmetikusom javaslatára fent hagytam többször is 45 percig, de sajnos nem hozza a kívánt hatást, a szemöldököm eléggé zeg-zugos, így fontos lenne, hogy "ki tudjam vele tölteni". Nekem maximum 3 napig látszódik, hogy egyáltalán próbáltam csinálni valamit a szemöldökömmel. Ár-érték arányban nem rossz, viszont nem fogom újravásárolni. Inkább drágább árkategóriájút választok, ami hozza a kozmetikusok által festett szemöldök hatást.

fkatus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

kisenikoke

2017. február 4.

Eggyel jobb, mint a Refectocil de még ez is messze áll a tökéletestől.
Valamiért nekem ugyanazokkal az eszközökkel sosem és közel sem lesz olyan szép, tartós az eredmény, mint kozmetikus csinálta volna. Most vettem hozzá hennaport, azzal már úgy jobb.
Nagyon nem vagyok megelégedve! Szeretném tudni, hogy mivel tudnék végre tartós és intenzív eredményt elérni.

kisenikoke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

Eggyel jobb, mint a Refectocil de még ez is messze áll a tökéletestől.

asdf27

2016. október 9.

Évek óta használom szemöldökfestésre. a bőrt nem fogja be, lehet, hogy egyszer majd egy olyat is kipróbálok, de így legalább természetes hatást ad.
én nem szeretem sötétre festen (pedig ez a kozmetikusok mániája), úgyhogy én csak rövid ideig hagyom fent.

asdf27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, 1-Dodecanol
Emolliensek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, 1-Dodecanol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, 1-Dodecanol, Steareth-21
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Steareth-21
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak