KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kallos

Ár:   300 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagyorsolya78, Módosítva: 2012. április 30.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Táplálja, kiegyenesíti a nehezen kezelhető vagy göndör tincseket. Különleges összetevőinek köszönhetően megvédi a frizurát a nedvesség okozta alakvesztéstől. A haj selymesen sima, és könnyen kifésülhető lesz.

Kiszerelés: 300ml

Yami

2017. augusztus 3.

Nagyjából arra jó, h összeragassza a hajat. Ha használom, akkor valami iszonyú textúrája lesz a hajamnak, a vége pedig sprőd. Nem igazán egyenesít semmit, de lehet csak az én hajammal nem működik, ha hővel formázom se túl tartós az eredmény. Az illata szerintem émelyítő. Adok két csillagot, mert ezen kívül semmi ilyen jellegű terméket nem használtam és lehet az egyenesítés csak nálam nem működik.

Yami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

tenagi

2017. július 28.

Hát ambivalensek az érzéseim: hajegyenesítőnek pocsék: miután bekenem vele a hajam úgy nézek ki, mint egy kisbirka (pedig alapvetően csak hullámos a hajam). Igazából azért vettem, mert idegesít, hogy van egy-két tincsem, ami göndör, valamelyik meg egyenes illetve a babahajaim is göndörödnek és ezért össze-vissza állnak (fésülködés után is kócos hatású a hajam). Ezen javított valamelyest, de cserébe könnyebben zsírosodik a hajam, úgy, hogy nem kenem közvetlenül a hajtövemre. (Ha kiöblítem ilyen problémám mondjuk nincs vele, de akkor meg hatása sincs)
Az illata.... nekem nem jön be, de előnye, hogy nem is tart sokáig. Maga a termék kis kiszerelésű, de sokáig tart, kevés is elég belőle. Ár-érték arányban nem rossz. Szerintem el fog fogyni, bár újra nem veszem meg.

tenagi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

free

2017. január 6.

Én haj kiegyenesítő hatása miatt használom, ezzel a a fajtával jól elboldogulok. Szerintem a drágább márkájúaknál is jobb ilyen téren. Ami problémám van vele, hogy eléggé korpásít. Viszont nagyon gazdaságos.

free
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 6.

chililamp

2016. november 10.

Háááát... nagy reményekkel megvettem, aztán próbáltunk dűlőre jutni, megszeretni egymást, de sajnos nem jött össze. Sok jót hallottam róla, de az én sűrű, vastagszálú, furán hullámos hajammal nem volt kompatibilis. Ha többet használtam belőle, hogy jusson mindenhova, akkor szó szerint ragadt a hajam, és féltem kimenni az utcára, nehogy beleragadjon fű, fa, bokor, madár.

Egyenesíteni nem egyenesített, csak adott egy nagyon fura textúrát a hajamnak, ami nagyon nem tetszett. Nem lett dúsabb, vagy simább, hanem inkább "műbb".
Végül kidobtam, és kipróbáltam a hajegyenesítő spray-t : az viszont működik, szeretem ;)

Két csillagot adok neki, mert baráti az ára, és ha az ember eltekint egy-két hibájától (például, hogy nem egyenesít), akkor is van egy jó illatú valamije, ami talán egy kicsit fényesebbé teszi a haját.

chililamp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

kisviktoria

2016. szeptember 1.

Nekem alapból majdnem szögegyenes hajam van, de szerintem ettől a balzsamtól kicsit még inkább vasalt hatása lesz, szóval nekem bevált. Azért használom, hogy még selymesebb legyen tőle a hajam, a fodrászom is használja ezt a márkát, én szeretem, nincs vele gondom. A csillogás benne pedig tök szuper. :)

kisviktoria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

ZsanettBV

2016. július 15.

Így,hogy megláttam itt krémmánián, ki is mentem a fürdőszobába és kidobtam onnan. Évekig állt csak ott.
Semmit nem egyenesített csak zsíros lett a hajam.
Próbáltam sokszor,hátha segít valamit,de semmi.
Egyébként is durva az INCI-je.
Az illata se tetszik. Egyetlen jó tulajdonsága,hogy csillog/csillámos a balzsam,amit én imádok a krémekbe:D

ZsanettBV
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 15.

Semmit nem egyenesített csak zsíros lett a hajam.
Próbáltam sokszor,hátha segít valamit,de semmi.
Egyébként is durva az INCI-je.

Rozsa1017

2016. június 12.

2 éve vettem ilyet, azóta is a polcon áll, lassan ki kellene dobni.. :(
Egyenesíteni semmit nem egyenesített, de ez még nem is lett volna baj, viszont nagyon hamar zsíros lett az amúgy nem zsírosodásra hajlamos hajam.. Vagy odaajándékozom valakinek, vagy kuka lesz a vége. :(

Rozsa1017
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

2 éve vettem ilyet, azóta is a polcon áll, lassan ki kellene dobni.. :(

kikiri22

2016. június 5.

az illata jó, de balzsamként használható es utana kikell mosni. nem egyenesit, de nagyon puha lesz tole a hajam, szoval igy 5*
:))))))

kikiri22
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 5.

:))))))

Lexy96

2016. május 15.

Annyira imádtam használni, hogy semennyire ... nagyon ragacsos az állaga ... kuka!

Lexy96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 15.

Dia888

2016. január 20.

Egyenesít ...a nagy francokat!! Merev lesz tőle a haj...olyan mintha egy kiló hajlakk lenne rajta ..elveszi a haj rugalmasságát és még ragacsos is ...3x használtam de azóta áll a helyén ....fúj borzalom!!

Dia888
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 20.

Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.