KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kallos

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2013. november 15.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok

A Kallos ezüst színező sampon használata az ősz és fehér haj sárgás árnyalatát tünteti el, és azt egyenletes és természetes ezüst tónusúvá színezi. Egyidejűleg tisztít és a haj puhává, könnyen fésülhetővé válik.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zizizsofi

2018. május 22.

Imádom! Hajtövekre-fejbőrre Pantene Color Protect & Shine Sampon, leöblít, aztán csak a hajvégemre használom ezt a fodrászom tanácsára: 1-2 percig hagyom hatni (balayage festésem van) és csak utána öblítem le. Imádom az illatát is, kolléganők is mindig megdícsérik, azt hiszik festettem, de csak ezzel mostam hajat :) Heti 1x bőven elég, jóból is megárt a sok! Régebben minden hajmosásnál így csináltam, de rájöttem, hogy kétnaponta sok, nagyon szárítja a hajam és száll tőle. Ettől függetlenül 5*

zizizsofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Fanni0714

2018. április 19.

Szuper hamvasító, habár nekem pakolásként vagy balzsamként volt a leghatásosabb de persze higítva. Célszerű úgy használni mint ha hajatfestenénk ecsettel, mert könnyen kapunk pár lilás tincset ha nem mindenhol egyforma mennyiség van a hajunkon.

Fanni0714
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Yeticica

2018. április 7.

Hat nem is tudom mit mondjak. Egyetlen mosastol szurke / hamvas lettem, ami jo, hiszen ez volt a cel. De lettek lila tincseim is, ami viszont nem volt a kivansaglistamon....
Szinte nem habzik, a mosas nem volt nagy elmeny vele, azt hiszem ki kell tapasztalni, hanyadik hajmosas utan erdemes vele ujra dolgozni.

Yeticica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

Dorkica

2018. március 21.

2x használtam eddig, elsőre nem is volt semmi gond. A második használat után, amikor elkezdett a hajam száradni, kicsit megijedtem. Lett pár lila tincsem, ami nem a világ vége, de nem nagyon szimpatizálok vele :D Nem szárította a hajam, de lehet csak azért mert előtte ricinusolaj pakolás volt rajta. A lényeg, hogy biztos nem fogom újra megvenni, és többször használni. :D

Dorkica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

pinkprincess112

2018. február 23.

A leírások és tanácsok alapján próbáltam ki,de nekem akárhogy is csináltam mindig lila lett a szőke amúgy szinte fehér hajam:')

pinkprincess112
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

Alverya

2018. február 7.

Gyönyörűen hamvasította a vilagosszőkére festett hajamat, eltűnt belőle a sárgás-aranyos szín, amit nem szerettem. Most, hogy egészen ezüstöste van festve a hajam, annyi vízbe szoktam belerakni kb. egy diónyit, amibe bele tudom lógatni a hajamat és teljesen ellepi. Nagyon szép ezüstre színezte a hajamat. Csak ajánlani tudom!
Update: valami változott. Nem hamvasít, inkább befogja a hajamat lilásbordóra, brutálisan szárít, nem habzik, és ki sem tudom mosni hajamból azt a lilásbordót, csak kb. az 5.-6. hajmosásra tűnik el.

Alverya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 7.

zsolyomi.dora

2017. november 1.

Samponok közt a legjobb, csak pakolásként kell használni, ez picit szárítja a hajat, de ez korrigálható. Schaumat, Swiss o part simán lenyomja, ennél már csak a Florillum jobb. Rákened száraz hajra, hogy ne legyen atomhabos egyből, ne spórolj vele, becsomagolod, 20-30p után pici langyosvízzel felhabosítod, 5p és lemosod. Láthatóan hamvasítja a hajat. Nagyon jó kis cucc.
🌟🌟🌟🌟🌟

zsolyomi.dora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

🌟🌟🌟🌟🌟

marcsi963

2017. október 21.

én a fél flakont elhasználtam már, de semmit se tett a hajammal.. ugyanolyan aranyszőke... pedig van, hogy 5-10 percig is rajtahagyom..

marcsi963
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

Timcsi23

2017. szeptember 13.

Nekem kifejezetten tetszik a termék, tény, el kell sajátítani a használatát, az arányokat, különben tényleg lila lesz a hajunk tőle. Sokkal hatásosabb, mint más őszítő sampon, amit eddig használtam. Elég szárazzá válik tőle a hajam, bár ez mindegyikre igaz, így ez nem kifejezetten a termék hibája. Nagyszerűen lehet orvosolni egy kis argánolajjal vagy egyéb hajolajjal. Azért kap csak 4 csillagot, mert ha nem vagy túl jártas az őszítésben, elég punkos hatást tudsz elérni a lila csíkokkal a hajadban...:D

Timcsi23
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

noemi0418

2017. szeptember 5.

Eddig kétszer próbáltam meg vele hajat mosni, és mindkétszer lila lett tőle a hajam. Először azt hittem az én hibám, mert túl sokáig hagytam rajta (2-3 perc), de a második alkalommal is befogta a hajam, pedig szinte azonnal öblítettem. Nem ajánlom senkinek!

noemi0418
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.