KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kallos

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2013. november 15.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok

A Kallos ezüst színező sampon használata az ősz és fehér haj sárgás árnyalatát tünteti el, és azt egyenletes és természetes ezüst tónusúvá színezi. Egyidejűleg tisztít és a haj puhává, könnyen fésülhetővé válik.

Timcsi23

2017. szeptember 13.

Nekem kifejezetten tetszik a termék, tény, el kell sajátítani a használatát, az arányokat, különben tényleg lila lesz a hajunk tőle. Sokkal hatásosabb, mint más őszítő sampon, amit eddig használtam. Elég szárazzá válik tőle a hajam, bár ez mindegyikre igaz, így ez nem kifejezetten a termék hibája. Nagyszerűen lehet orvosolni egy kis argánolajjal vagy egyéb hajolajjal. Azért kap csak 4 csillagot, mert ha nem vagy túl jártas az őszítésben, elég punkos hatást tudsz elérni a lila csíkokkal a hajadban...:D

Timcsi23
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

noemi0418

2017. szeptember 5.

Eddig kétszer próbáltam meg vele hajat mosni, és mindkétszer lila lett tőle a hajam. Először azt hittem az én hibám, mert túl sokáig hagytam rajta (2-3 perc), de a második alkalommal is befogta a hajam, pedig szinte azonnal öblítettem. Nem ajánlom senkinek!

noemi0418
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

bubilany

2017. augusztus 24.

Festett szőke hajamat szépen hamvasítja :) Ha egy gyors hajmosásra használom akkor hamvasít, ha kicsit szeretnék hajfestés nélkül "vadulni" akkor kicsit rajta hagyom , hogy egy enyhe lilás színt kapjak :) Nagyon bejött nekem, habár egy ici-picit mintha szárítana...
Ja és nem utolsó sorban a Kallos márka állatkísérlet mentes!!!! :) <3 ezért kap egy nagy PLUSZT!

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

olisamsi

2017. augusztus 10.

Utalom ezt a sampont
Szoke hajam volt es ezzel mostam meg, mert csak ez volt a kozelben, habi professzionalis.
Es egyszeruen nem csinalt semmit vagy nagyon kek lett a hajam es csak elrontotta a hajszinem, es szokithettem ki ujra, mert undorito volt.
Az illata is budos, alig habzik, es hiaba tettem fel kevesebb ideig, vagy hosszabb ideig, vagy vizzel oblitve, vagy azonnal lemosva, vagy samponba keverbe, semmi nem mukodott!!!

olisamsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Utalom ezt a sampont

adab

2017. április 17.

Csütörtökön lettem kész a fodrásznál,szőkítés volt az egész hajamon mert szőke lettem..szombaton el is indultam és vettem egy ilyet izgatott voltam az esti hajmosás miatt,hát olvasgattam a kommenteket és úgy tettem rá a hajamra hogy a hajam végétől kezdtem felvinni de elég sárgás votl a hajam igy a tetejére is raktam,viszont a hajtőm nagyobb % oxyval lett leszívva igy én buta nem gondoltam rá hogy a hajam töve jobban beszívja.Szóval kijottem megtörültem törölközővel a hajam es lattam hogy szürke a hajam teteje...megvartam míg megszarad másnap reggel megnéztem természetes fényben megijedtem magamtólmásnap megint hajatmostam talán fakult valamit de még mindíg szürke ...nem tudom mit csianáljak :(

adab
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 17.

Tinamina

2017. április 6.

A héten vettem meg ezt a sampont, igencsak kedvező áron. Eredetileg a Schauma hamvasító samponjáért indultam, de csak ez volt a boltban.
Személy szerint én úgy kentem be vele a sárgás "aranyszőke" ombre hajam, mintha festék lenne. Jó töményen vittem fel, és 5 perc után lemostam, átmostam a hajam egy másik samponnal, aztán tettem rá két balzsamot is.
A változás elég drámai volt. Igazából az én hajam annyira sárga volt, hogy nem lett hamu színe, hanem jeges szőke lett. A sárga haj abszolút a múlté. Viszont a fehéres, világosabb részek szürkék lettek. Ami meg fehér volt, pár tincs, az kissé belilult.:D Engem egyenként nem zavar, nincs gondom a színekkel. (Extrémebb hajszínezők kipróbálása miatt volt ez nekem egy köztes lépés, mert a sárga nagyon átütött a színezőn sajnos )
Egy minimálisan szárít, de nem terveztem többet használni úgyse.
Nem mondanám egy szörnyen rossz terméknek, mert a várt hatást azt hozta.
Világos szőke hajra viszont tényleg más kéne, mert hajlamos lilás fényt adni neki.

Tinamina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 6.

Egy minimálisan szárít, de nem terveztem többet használni úgyse.
Nem mondanám egy szörnyen rossz terméknek, mert a várt hatást azt hozta.

kmooni95

2017. február 23.

Először a florillum kallos hamvasítót használtam de az nagyon körülményes volt felvinni a hajra, ezért ezt is kipróbáltam, talán 2x használtam, mert a második használatnál egy keveset öntöttem a florillumból hozzá, de így nagyon koncentrált lett, és rögtön belilult tőle a hajam :( azóta nem merem használni, schaumát vettem helyette. Nekem az illata sem tetszik annyira, szerintem fura, mű illata van :/

kmooni95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 23.

necra

2016. szeptember 17.

Hat én belilultam :( korabban hasznaltam mas hamvasito sampont, az nem festette be a szőke tincseket...ez bezzeg :( Jesszus. Nagyon gaz :(

necra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Csigabee

2016. augusztus 29.

Hú, hát ha valami, akkor ez hamvasít! Millió hasonló terméket kipróbáltam már, de kétségkívül ez a legintenzívebb. Viszont amiért nagyon haragszom rá, hogy pillanatok alatt befogta a hajam, méghozzá úgy, hogy szőkítéssel élénk rózsaszínűre kopott. Azt hittem helyben agyrákot kapok. De ez valószínű az én hibám is, mert nem kevertem be mással.

Csigabee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Alverya

2016. augusztus 23.

Gyönyörűen hamvasította a vilagosszőkére festett hajamat, eltűnt belőle a sárgás-aranyos szín, amit nem szerettem. Most, hogy egészen ezüstöste van festve a hajam, annyi vízbe szoktam belerakni kb. egy diónyit, amibe bele tudom lógatni a hajamat és teljesen ellepi. Nagyon szép ezüstre színezte a hajamat. Csak ajánlani tudom!

Alverya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.