KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kamill

Ár:   999 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alaina12, Módosítva: 2018. február 27.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzív ápoló krém 5% UREA-val és panthenollal. Azonnali segítség a száraz, durva, repedezett bőrnek.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

emeseee

2018. március 5.

Nekem ez a tökéletes kézkrém. Kellemes az illata, azonnal beszívódik és hidratál és abszolút nincs zsíros érzet utána. Nyárra lehet picit sok lesz az állaga, de most tökéletes.

emeseee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Alaina12

2018. február 12.

Gyorsan beszaladtam munka előtt a Müllerbe, mert nem volt nálam kézkrém, így sürgősen kellett valami a kiszáradt kezeimre. A kis 20 ml-es verzióját vettem meg, 160 Ft volt. Így aztán nem vártam nagy csodát, azonban kellemesen csalódtam ebben a kézkrémben. Gyönyörűen rendbetette a kezeimet néhány használat után, jól hidratál, picit zsíros, kell egy kis idő, mire beszívódik. Így télen szerintem pont megfelelő a kissé nehezebb állag. Az illata nekem nem annyira bejövős, nem szeretem a kamilla illatú dolgokat, de a hatása kárpótol érte. :) ja, és az összetevői sem durvák szerintem.

Alaina12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Urea, Glycerin, Glucose, Lactic Acid, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Triacetin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak