KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kanebo

Ár:   39 990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whitemerci, Módosítva: 2018. június 28.

Ár:   39 990 Ft
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Hidratáló szemkörnyékápoló eszencia

„Silky Touch“ összetevőjének köszönhetően rögtön hidratálja a bőrt, és hydrachange vegyületével optimalizálja a bőr belső hialuronsav szintézisét. Mélyen hidratál, teltebbé teszi a bőrt és a szemkörnyék bőrének mikrokeringését is támogatja.

2018. július 7.

Célirányosan indultam a "D" betűs drogériába, az általam már kipróbált és igencsak bevált, hatásos Shiseido Bio-Performance LiftDynamic Eye Treatment-et megvenni, mert bőrápolókra éppen 20%-os akciót hirdettek, ezen felül pedig volt 3 db érvényes, beváltható csekk kedvezményem is, így már nyugodtabb lelkiismerettel indultam neki a vásárlásnak. Belvárosi drogériában teljes mértékig kiakasztott a "tanácsadó" hölgy, mindenáron olyan termékeket akart rámtukmálni, amik nekem nem kellettek, tudtam, magam is hogy mit akarok. Annyira szidni kezdte a fent általam megemlített termék gyártóját, és annyira magasztalni kezdte a Sensai-t, hogy fogtam magam és sarkon fordultam. A drogéria másik üzletébe már csak következő nap voltam hajlandó bemenni, de ugyanaz a szituáció ismétlődött meg, teljesen déjà vu érzésem támadt.
A tanácsadó hölgy látta mennyire extrém módon van kiszáradva a szemkörnyékem, ezért ezt az esszenciát akarta rámtukmálni + hozzá még a Cellular Performance Extra Intensive szemkrémet. Nagyon nem tetszett, hogy mindenáron, mindent bevetve akart meggyőzni arról, hogy a Sensai márka a non plus ultra, és sokkal magasabb, és fejlettebb szinten áll, mint a Shiseido. Legvégül mégis hagytam magam befolyásolni (a húzódó, fájó, szemkörnyék is segített ebben) és a kedvezményekkel együtt is horribilis összeget fizettem ki olyan termékekért, amiket eredetileg meg sem akartam vásárolni. Ha összehasonlítjuk az összetevők listáját, akkor az már biztos, hogy olyan extra anyagokat is beletesz a Sensai a termékeibe, amik indokolják a nagy árkülönbséget, de a nagyobb hatékonyság ezzel még koránt sem garantált. Parfüm ebben is dögivel van, és még parabén is! A Shiseido-ban nem volt.
Hazaérve azonnal bontottam, alapos tisztítás után rögtön öntöttem, nem csepegtettem a szemem köré az anyagot. Vízszínű, víztiszta, sűrűn folyó anyag, ami a szemkörnyéki bőrre csepegtetve, de még öntve sem folyik le. A benne található vízmegkötők, xanthán gumi.... és társai gondoskodnak arról, hogy egy "mézszerű"-nek tűnő bevonatot képezzen, a selyem, a méhpempő kivonat pedig egy igazán kellemes, selymesen sima felszínt hoz létre a bőrön. Mindez a bőr felületén. Felvitel után kellemes, enyhe hidratáló érzést is nyújt, de én azt vettem észre, hogy minta nem jutna elég mélyre, és pont belülről nem képes ellátni megfelelően a hidratálást. Persze erre is magyarázatot kaptam, mert a Sensai a rendszeres és hosszútávú használat mellett fejti ki igazán a tökéletes hatást, és hosszútávon tud eredményes lenni. A megvételtől számítva minden reggel és minden este szorgosan és kicsit sem sajnálva használom, de nekem egyáltalán nem elég. Úgy sem elég hogy testes szemkrémmel együtt használom, szintén reggel-este, kénytelen voltam mást is bevetni, hogy elviselhető legyen napközben a szemhúzódásom a szárazság miatt. Amint az esszenciát elnyelte a bőröm, újra feszítő és kicsit sem komfortos érzés vette kezdetét. Lehet hogy egy teljesen normál szemkörnyéki bőrnek áldásos ez az esszencia, mert a sok selymesítő anyag becsapja az ember lányát, mivel olyan bevonatot képez a bőrön, amitől azt hisszük, hogy hű, azonnal tipp-topp bababőrt eredményez. Reggeli arctisztításkor viszont olyan szintű csúszós réteget lehet lemosni a szemről, hogy azt simán lehet érezni kézzel történő lemosáskor, leöblítéskor. Úgy gondolom hogy nálunk, a bizonyos "D" betűs drogériában hihetetlen módon elrugaszkodott árréssel eladott, azaz potom 40.000.- Ft-os minél magasabb jutalékbeszedés céljából "felmagasztalt" terméket, - amit a tanácsadók egyen módon, mint a kisiskolások bemagolnak, de hosszútávú, tényleges tapasztalatuk hogy is lehetne róluk, - teljes kiszerelésben nem szabad megvenni. A marketing szöveggel viszont ellentmondásba kerül a pincuri minta általi tapasztalat. Sok termékből nincs gyári minta, persze, hogy csak a kézfejre kennek keveset, hogy kend el és ájulj el, mennyire jó. Végeredményül, a termék nem nyújtja mindazt amit ígér, száraz bőrre nem ajánlom, van olcsóbb és jobb is nála.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

2018. július 7.

Célirányosan indultam a "D" betűs drogériába, az általam már kipróbált és igencsak bevált, hatásos Shiseido Bio-Performance LiftDynamic Eye Treatment-et megvenni, mert bőrápolókra éppen 20%-os akciót hirdettek, ezen felül pedig volt 3 db érvényes, beváltható csekk kedvezményem is, így már nyugodtabb lelkiismerettel indultam neki a vásárlásnak. Belvárosi drogériában teljes mértékig kiakasztott a "tanácsadó" hölgy, mindenáron olyan termékeket akart rámtukmálni, ami nekem nem kellett, tudtam, magam is hogy mit akarok. Annyira szidni kezdte a fent általam megemlített termék gyártóját, és annyira magasztalni kezdte a Sensai-t, hogy fogtam magam és sarkon fordultam. A drogéria másik üzletébe már csak következő nap voltam hajlandó bemenni, de hihetetlen módon ugyanaz a szituáció megismétlődött, teljesen déjà vu érzésem támadt.
Hazaérve azonnal bontottam, alapos tisztítás után rögtön öntöttem, nem csepegtettem a szemem köré az anyagot. Vízszínű, víztiszta, sűrűn folyó anyag, ami a szemkörnyéki bőrre csepegtetve, de még öntve sem folyik le. A benne található vízmegkötők, xanthán gumi.... és társai gondoskodnak arról, hogy egy "mézszerű"-nek tűnő bevonatot képezzen, a selyem, a méhpempő kivonat pedig egy igazán kellemes, selymesen sima felszínt hoz létre a bőrön. Mindez a bőr felületén. Felvitel után kellemes, enyhe hidratáló érzést is nyújt, de én azt vettem észre, hogy minta nem jutna elég mélyre, és pont belülről nem képes ellátni megfelelően a hidratálást. Persze erre is magyarázatot kaptam, mert a Sensai a rendszeres és hosszútávú használat mellett fejti ki igazán a tökéletes hatást, és hosszútávon tud eredményes lenni. A megvételtől számítva minden reggel és minden este szorgosan és kicsit sem sajnálva használom, de nekem egyáltalán nem elég. Úgy sem elég hogy testes szemkrémmel együtt használom, szintén reggel-este, kénytelen voltam mást is bevetni, hogy elviselhető legyen napközben a szemhúzódásom a szárazság miatt. Amint az esszenciát elnyelte a bőröm, újra feszítő és kicsit sem komfortos érzés vette kezdetét. Lehet hogy egy teljesen normál szemkörnyéki bőrnek áldásos ez az esszencia, mert a sok selymesítő anyag becsapja az ember lányát, mivel olyan bevonatot képez a bőrön, amitől azt hisszük, hogy hű, azonnal tipp-topp babbőrt eredményez. Reggeli arctisztításkor viszont olyan szintű csúszós réteget lehet lemosni a szemről, hogy azt simán lehet érezni kézzel történő lemosáskor, leöblítéskor. Úgy gondolom hogy nálunk, a bizonyos "D" betűs drogériában hihetetlen módon elrugaszkodott árréssel eladott, azaz potom 40.000.- Ft-os minél magasabb jutalékbeszedés céljából "felmagasztalt" terméket, - amit a tanácsadók egyen módon, mint a kisiskolások bemagolnak, de hosszútávú, tényleges tapasztalatuk hogy is lehetne róluk, - teljes kiszerelésben nem szabad megvenni. A marketing szöveggel viszont ellentmondásba kerül a pincuri minta általi tapasztalat. Sok termékből nincs gyári minta, persze, hogy csak a kézfejre kennek keveset, hogy kend el és ájulj el, mennyire jó. Végeredményül, a termék nem nyújtja mindazt amit ígér, száraz bőrre nem ajánlom, van olcsóbb és jobb is nála.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Diglycerin, Acetyl Glucosamine, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Hydrolyzed Silk, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.