KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kanebo

Ár:   50 490 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whitemerci, Módosítva: 2017. december 5.

Ár:   50 490 Ft
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Szemkrémek

Ránctalanító szemkörnyékápoló krém. Tápláló, nyugtató ránctalanító arckrém, amely hidratálásra, a látható ráncok feltöltésére és a kor hatásainak enyhítésére került kifejlesztésre. Láthatóan csökkenti a finom vonalak és ráncok megjelenését. Ránctalanító Bőrápolás Háromszoros Technológiával: 1) Csökkenti a régi kollagént. 2) Új kollagén termelését fokozza, stimulálja a kollagénszintézist. 3) Megakadályozza a kollagén glikációját, megvéd a kollagéncsökkenés ellen.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

whitemerci

2017. november 30.

OMG!
Végre egy olyan Sensai termék, amiben semennyi piros összetevő sincs, sőt! Amikor megvettem, nagyon sokáig győzködnöm kellett magamat, hogy ISZONYATOS ára ellenére, igenis jár nekem egy kis kényeztetés, más cigire ugyanennyit elkölt, ne legyen lelkiismeret furdalásom miatta. Amikor kibontottam, már a dizájnjától is elájultam, nekem nagyon tetszik, igényes, szép kivitelezés, semmi felesleges giccsel. A krém maga egy fehér, nagyon könnyű, és -"ÚR ISTEN" felkiáltással-, selymesen tökéletes állagú krém. Szavakkal nehéz leírni, érezni kell, egy kissé vizes és közben eszméletlen selymes, lágy állag, amiből csak nagyon kevés kell, és azt a teljes szemkörnyékre (szemhéjra is) könnyedén el lehet oszlatni. Tényleg olyan, mintha üdítő, élénkítő, életerőt adó termálvizet adagolnánk telis-tele ásványokkal a szemkörnyékünkbe, és közben selyemmel vonnánk be. Annyira kellemes, friss, üde, luxus érzetet nyújt, semmilyen szemkörnyék ápoló terméknél még csak hasonlót sem éreztem. Gyorsan felszívódik, és tényleg feszesebb, rugalmasabb bőrt eredményez. A nagyon-nagyon drága kategóriába tartozik, de be kell ismerjem tényleg luxus termék, és mivel kevés kell belőle, ezért sokáig elég. Egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem, költöttem már sok olcsóbb, de nem olcsó szemkörnyék ápoló termékre, amik semmilyen hatással nem bírtak, így azokra feleslegesen kiadott, úgymond elpazarolt pénz volt, vagyis többe kerültek. Visszatért a Sensai márkába vetett bizalmam és hitem.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 30.

OMG!

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol, Glycerin, Acetyl Glucosamine, Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Sorbitol h 1 1

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A zsírhoz hasonló állagú, tisztán növényi eredetű bőrpuhító (emollient) anyag, mely funkcióban a paraffinokhoz hasonló,  azonban azokkal ellentétben nem ragadós és nem zsíros érzetet hagy maga után a bőrön. A CosIng besorolás szerint emollient és bőrvédő összetevő. Részletes infó az összetevőről itt.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Orvosi vízitorma kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló és illatanyag. Paula Begoun szerint egy kevés kutatás utal arra, hogy szájon át fogyasztva rákellenes hatása van a vizitormának. Szintén van arra utaló kutatás, hogy a növény antioxidáns tulajdonságú, de hogy a bőrre kenve is megtartja-e ezt a tulajdonságát azt nem tudni.