KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kanebo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2013. február 21.

Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Selymes szappan bőséges habbal és hidratáló tulajdonságokkal. Javasolt a reggeli arctisztításhoz magában vagy pedig este az artisztítás második lépéseként az első lépés után.
Kiszerelés: 125 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

whitemerci

2017. december 2.

Szeretem a Sensai termékeket, de szíven ütött az összetevők listája már sokadjára, ami csak azért sem hagyott nyugodni. Másik, itt a KM-en feltett Sensai termékeknél is összeegyeztettem a saját, itthon lévő példányom dobozán lévő összetevők listájával. Még szerencse, hogy nehezen válok meg a csomagolástól :). Sensai nem csak a külsőt változtatta meg, hanem az összetevőket is szerencsére. Nem tudom, hogy van-e lehetőség ezt itt a KM-en módosítani, aktualizálni, mert szerintem nem csak nekem fontos, hogy mit kenek magamra, és ez a régi lista már így félretájékoztatás! Az új verzió nekem tetszik, elvégzi rendesen a feladtát, egy igen sűrű, krémesen habzó lemosó szappan, kevés kell belőle, így tényleg gazdaságos, a régit pedig soha nem próbáltam.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 2.

pumukli21

2016. január 24.

1-es és 2-es termékeket használtam (1- Silky purifying Cleansing Balm + Silky Purifying Creamy Soap). Az 1-es -et sajnos eladó rámtukmálta Douglesben a radír helyett, hogy milyen jól leszedi a sminket... hát sehogy sem szedi le...de én balga megvettem a radír helyett. A szappan ellenben tényleg gazdaságos és szépen leszed mindent és nem szárít egyáltalán. Smink leszedésre Erno Laszlo sea mud szappanját használom inkább. Újravenni sajnos nem fogom.

pumukli21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

andrea.horvath79

2011. október 27.

Az " elsö lépéssel " ellentétben a creamy soap nagyon gazdaságos, sokáig elég egy tubussal.
A " Step 1 " és a " Step 2 " közös eredménye egy makulátlanul tiszta bör.

andrea.horvath79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 27.

A " Step 1 " és a " Step 2 " közös eredménye egy makulátlanul tiszta bör.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Butylene Glycol, Hydrolyzed Silk, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Forrás: ITT

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.