KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kanebo

Ár:   39 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kodi, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. május 2.

Ár:   39 990 Ft
Lelőhely:   Douglas

A parfüm a legfontosabb összetevőjének inspirációja a márka - Koishimaru selyme. Az illat selyemfátyol, amely kiemeli a női szépséget és annak karakterét. Friss keleti készítmény gyümölcsös jegyek, fehér virágok, borostyán, tonkabab és pézsma kombinációja. Az orr Marie Salamagne. Fejjegyei a bergamott, rózsaszín bors, körte, ibolya levél. Fátyol körül az illaz szíve: bazsarózsa, gyöngyvirág, Sharry Baba orchidea és borostyán. Az alapot meleg akkordok képezik tonkabab és pézsma.

Keresem Kanebo Sensai The Silk
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: zuzmano
Állapot: Üvegében 20 ml től , Helyszín: Baja, Mohács , fizetés: Utalást követendő postanmaradokent tudom feladni.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

zuzmano

2017. május 19.

Egy kis fújos van a birtokomban. Már nem tudom ki küldte. És most köszönöm.
Igazából semmi különös de! , rajtam pont olyan mint ahogy fentebb írjàk.
Szeretem a jól érezhető erős orientális fűszeres, édes illatokat de ez annyira más puha krémes fenséges és elegáns illat tényleg olyan mint egy selyem alsónemű a legjobb fajtából. Szerelem lett. Azt gondolom ez egy esküvői illat. Egy baja van a kezdeti selyem érzet átvàlt egy ma már átlagos édes illatba. Csak ez miatt nem rendelem meg. Inkább itt keresem!
Akinek van a birtokában és már nem szereti reális áron üvegében megvasarolnam.

zuzmano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

Egy kis fújos van a birtokomban. Már nem tudom ki küldte. És most köszönöm.
Igazából semmi különös de! , rajtam pont olyan mint ahogy fentebb írjàk.
Akinek van a birtokában és már nem szereti reális áron üvegében megvasarolnam.

Erina

2017. március 28.

Valóban selymes illat. Kellemesen rásimul a bőrömre, és csak illatozik órák óta :) Imádom, ahogy váltakozik az illata. Csak kis mintám van belőle, de azért annyira nem fogott meg, hogy megvegyem nagyban. Elhasználgatom így tavasszal, de ennyi nekem elég is volt belőle. Szerintem jól sikerült illat, de nálam nem maradandó, és meghatározó.

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

csakmoni

2017. március 18.

Amikor kipróbáltam, az első percben arra gondoltam, afffene, emlékeim szerint ez nem olcsó illat, de óóóóóh......Finomságos, szépséges, nőies, simulós, kell nekem!!! Aztán felmelegedett, beédesedett, és így már nem kell mégsem. Persze gondolom, sokaknak így is csodaszép, csak nekem ez a tonkababos-vaníliás alapillat a bőrömön túl sok, túl meleg, túl édes. (Magam körül szeretem, mert pl. a Lalique Le Parfüm illata is csodás volt a szobámban, a függönyről, imádtam, ráadásul hetekig érződött.)
Olyan kis lenge szépségre vágyom, mint a fejillata.

csakmoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 18.

Olyan kis lenge szépségre vágyom, mint a fejillata.

mikkamakka75

2017. február 4.

Kis fùjòsom van ebböl az illatbòl.. és megmondom a frankòt.. nem àjultam el töle. Kifinomult édeskés illat, ami az én börömön àmbràs-orchidea egy kis tonkababbal. A gyümölcsöket, ibolyalevelet egyàltalàn nem èrzem ki belöle, talàn csak frissitik egy kicsit. Rajtam igy is elég "cukros".
Egy selyem-illatot én ennél kevésbé édesnek, èteribbnek, puhàbbnak gondolnék.
Nem akarom lehùzni ezt a parfümöt, de öszintén? ..ha harmadennyièrt àrulnàk egy egyszerü üvegben, akàrmilyen név alatt, szerintem közel nem lenne olyan nagyra èrtékelve mindenféle fòrumokon, mint igy. Merthogy az illat maga szàmomra közel nem olyan különleges, mint a leíràsa, az üvege.. és az àra.

Ja ès mielött ismét belekötne valaki.. ez nem egy "savanyù a szölö" vélemény. Tölem nem azèrt kap hàrmast egy illat, mert haragszom rà, hogy dràga ès nem tudnàm megvenni. Hanem azért mert közepesnek tartom. Ezèrt pl. 10ezret sem adnék. Köszönöm a figyelmet 😉

mikkamakka75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 4.

Egy selyem-illatot én ennél kevésbé édesnek, èteribbnek, puhàbbnak gondolnék.

Piri11

2017. január 26.

Már amikor először megláttam az üvegét, akkor tudtam, éreztem, hogy ez egy jó illat. Tudom, hogy nagyon hülyén hangzik, de engem valahogy ilyen-olyan irányba, de erősen befolyásol az, hogy egy parfüm üvege és színe, hogy néz ki.
Maga az illat ... béke és nyugalom, de mégis van benne valami hihetetlenül igéző és erotikus.
Felfújáskor engem egy nagyon finom, letisztult testápoló illatra emlékezetet. Úgy gondolnánk, hogy Na, ebben semmi egyedi, semmi ütős nincs. Az biztos, hogy nem fog előttünk bemenni az ajtón és nem fogunk kondenzcsíkot magunk után húzni.
Ez a nagyon kellemes testápolós illat, egyre finomabb, selymesebb és puhább lesz, és valami megfoghatatlan melegséget áraszt magából.
Csodálatosan szép illat, már alig várom, hogy egy üveggel birtokolhassak belőle. A szilázsa mérsékelt. Tartósságáról minta alapján nem szívesen nyilatkoznék.
Aki unja már a nehézbombázókat és egy finom, igéző illatra vágyik, tegyen vele egy próbát, mert szerintem megéri :)

Piri11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 26.

Fviki

2016. augusztus 21.

Gyönyörűséges illat. Nemes, egyszerű, letisztult, hihetetlenül elegáns, nem tolakodó. Pénteken fontos megjelenésem volt, sötétkék kosztümhöz választottam őt és nem tévedtem. Rajtam a pézsma puha oldala bontakozik ki és ölel körbe egész nap.

Fviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Aquariusgirl

2016. március 13.

Nekem, most ő a csodák-csodája :-) Krémes, finomság, komolyan az van vele, hogy a ruhámon kívül van rajtam még "valami", ami a komfortérzetemet teljessé teszi :-) Tudjátok, mint a szempillaspirál. Ha nincs rajtunk. olyan mintha bugyit sem vettünk volna. (Őszintén, lehet a bugyi hiánya kevésbé zavarna :-)) Na, de vissza a kis selymikéhez :-) Még nem tudom hány évszakos barátnőm lesz, egyelőre talán 4, de mivel még egy hete sem tart a szerelmünk, még nem dőlt el, majd jövök újságolni.
Vattacukor imádók nem a célcsoportja. És hogy a cég marketing-stratégiája mennyire jön be, azt majd meglátjuk, mert egy ennyire új terméket, ilyen magasra lőni elég nagy bátorság szerintem. Mindegy, én szurkolok nekik, meg magunknak, hogy még sok ilyen kis gyönyörűséggel örvendeztessenek meg minket. És addig meg nagyon boldog vagyok, hogy kaptam :-)))))))

Aquariusgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 13.

Kodi

2016. március 11.

Egyszerűségében is finom, gyönyörűen kidolgozott enyhén púderes-krémes parfüm. Csak az érzi akit közel engedsz magadhoz, valóban selyemként ölel körbe.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Citral, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!