KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Karl Lagerfeld

Ár:   9000-20 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 45 ml és 85 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmrfwhtmksyhppy, Módosítva: 2015. július 20.

Ár:   9000-20 000 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 45 ml és 85 ml
Lelőhely:   Müller, Douglas

Virágos-orientális illat.

Fejillat: bergamott, citrom, rózsaszín bors

Szívillat: rózsa, ibolya, magnólia

Alapillat: mandula, pézsma, cashmeran

Ár: 3500ft+posta , Eladó: monika1966
Állapot: 25ml-3 fújás, Helyszín: --, fizetés: Foxpost , posta +500ft
Ár: 6700 postával , Eladó: Moncsaka
Állapot: Használt, Helyszín: Csepel, fizetés: Posta,Foxpost,Személyes átvétel (csak Csepelen)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ascyra

2017. október 17.

Hogy írjak úgy, hogy nem tűnik elfogultnak? Mindegy - /me legyint - úgyse fog sikerülni. Karl Lagerfeld egy ikon a jelen században (is). Nem véletlenül tudja mindenki, aki egy picit is otthon van a mai divattervezőket illetően, hogy ki is Ő. (Neeeem, tényleg csak picit, azt, hogy "guccsi" vagy "shánel" - biztos hallottuk már több helyen, nem? Na, csak pont annyira). Ő a fekete-fehér pasi, a fekete szemüvegében, az extravagáns kamáslijával és a fekete kesztyűvel, a hosszúra növesztett, varkocsba fogott, ősz hajával? Megvan? Igen. Ő lesz az. Mindezen tulajdonságok miatt döntöttem el, hogy márpedig végigszagolgatom a parfümjeit, annak ellenére, hogy nem vagyok oda a divatházak gyakran túlkreált pacsulijaiért... Kivéve az imádott Hermés-t (node, ott tudjuk ki az Orr, ugyebár :).
Ma reggel valami extrábbra vágytam, valami nyersre, ámde fűszeresre. Bergamott, citrom? :) - Fú de jó kis keverék – s jujj, de szúrós, orrbamarós illat! És láss csodát, mégsem kellemetlen! Középtájon lett vele bajom, a rózsát nem bírom és sajnos hiába a magnólia, gyakran átüt rajta a vörös virágszirom átható, számomra fejfájást okozó illata. Mivel azonban a pézsma-mandula kombóra hajtottam, szépen és türelemmel megvártam, míg változik. (Jó sokáig tartott, azt meg kell adni). Ééééés! Megtörténik a csoda; kibontakozik az a finom, enyhe mandula, enyhén púder-cukormázban, pézsmával megpecsételve, hogy biztosan jó sokáig maradjon és aranyozza be a napom. :)
Ez az illat nagyon finom és komplex; én akár nyáron és télen is bátran magamra fújnám (igen, feltételes mód, mert ő sem lesz az enyém - a fránya rózsa miatt), sőt, alkalomra, de akár irodába is. Nem is tudnám meghatározni az illat teljes/igazi jellegét. Egyszerűen, talán minden alkalomhoz illik. Esetleg, amire biztosan nem, azt tudnám behatárolni: nem színházba való, nem nagyestélyre és semmiképp sem zen. Olyan modern és választékos, hogy inkább könnyed, pörgős, sikkes - igen ez a legjobb szó rá - divatos alkalomhoz illik. Ódon falak közé, elmélyült gondolatokhoz és füstölős gyertyafényhez nehezen tudom elképzelni. Konferencián, előadáson, baráti összejövetelekhez, esti bulikhoz, flörthöz és csábításhoz, randira, nappali meetingekhez, határidők betartásához viszont tökéletesen el tudom képzelni. Korosztályban tágat lőnék be: 20-50-ig :) A tartóssága meglepően jó, rajtam kb. 6 óra, míg a hatótáv is tart. Jó kis illat ez, modern csajoknak, vagány anyukáknak, talpraesett kacsintgató nőknek és amúgy, tényleg, bárkinek tök jó, aki nem nehézkes, fel tudja venni a diktált tempót.
Köszönöm, Mr. Lagerfeld az élményt! Ismét nem okozott csalódást! Maradok örökké tisztelettel, hódolója! :) S bár én nem költenék rá, nyugodt szívvel öt, és bónuszként én tényleg bátran, bárkinek ajánlom, ha trendi, de nem minden sarokról visszaköszönő illatot szeretne!

(Update: 9 órával később, bocsánat, de muszáj: CSODÁLATOS! mandula, púder, szeeeeeex :D - lehet mégis kell... ez is)

Ascyra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.

pomme

2017. június 24.

Engem a Jil-re és a Jil Style-ra emlékeztet, mintha összeöntötték volna a kettőt, nem is volt rossz az elején. Púderes, de fűszeres is, szépen egyensúlyozik a szendeszűz és a divatsznob között. Aztán sajnos előtör a magnólia, ami Karl drágának valami bekattanása, és ami miatt nem vettem meg egy parfümjét sem, pedig ha kihagyta volna, már kettőm tutira lenne. A Paradise Bay-ben is ilyen sunyi a magnólia, az elején szuper finom, aztán jön ez a büdös virág és szétkaszabol mindent. Pedig az üveg itt is nagyon szép, Karlt meg imádom, ahogy van, de így megint nem fogom gazdagítani sajnos :(

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

monika1966

2017. május 19.

Puha, meleg illat , mint egy finom puha kötött pulóver :) Rajtam nagyon tartós is .

monika1966
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

senskin

2016. június 19.

Azt hiszem ennek a parfümnek is az üvege az ami nagyon szép. Nem vagyok megelégedve magával az illattal, valami hiányzik belőle. Ha Carolina Herrera VIP -el támad az mindig sikerül, de Lagerfeldnek ez nehezebb. Úgy tűnik nekem, hogy az összetevőit szeretem, de le nem cserélném pl. a Signorinámat erre.

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 19.

Quebeck

2016. január 8.

Jöttem egy kicsit felhúzni a csillagait.
Nekem Ő kívánságlistás parfüm.
Nem túl édes, nem túl virágos, szép kiegyensúlyozott illat. Tartós is nagyon, legalább 6-8 órát csücsült a csuklómon felfújás után, többszöri kézmosás ellenére is. Meg merem kockáztatni hogy jobb mint az anyaillat.
(Mondjuk nálam eleve polpozícióból indulnak azok a parfik amikben kasmír van.) :))

Quebeck
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 8.

Jöttem egy kicsit felhúzni a csillagait.
Nekem Ő kívánságlistás parfüm.

klau810614

2015. szeptember 15.

Édes,kellemesen fűszeres illat,rajtam tartós is!

klau810614
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Édes,kellemesen fűszeres illat,rajtam tartós is!

Lory

2015. szeptember 8.

Csalódás az illat,se nem orientális se nem mandulás.A kis saját minimális hatósugarán belül,nőies és elegáns nem domináns,enyhe pézsmás alapon a rózsa és az ibolya kiérződik,sem a citrom sem a bergamott nem kap nagy hangsúlyt szerencsére,így nem lesz limonádé illat.A mandulát egyáltalán nem érzem.Amikor őt próbáltam aznap teszteltem a Gucci Bamboo-t is és gyorsan be is fejeztem az illatvadászatomat mert azt hittem,az én orrommal van a baj,valami miatt nem működik.Mert hogy EGY Gucci divatház is ki tud hozni ennyire semmitmondó illatot....azt nem gondoltam de a Private Clubbal együtt aznapra betette a kaput.Egyszerre belefutni 2 ilyen semmi illatba,ilyen nevektől.El voltam képedve.Na szóval Private Club,egyszerű,csavar nélküli hétköznapi kellemes de bőrközeli illat,amiből találunk ezer másikat,tehát ennyit nem kell érte fizetni.

Lory
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Citral, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol