KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Karl Lagerfeld

Ár:   9000-20 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 45 ml és 85 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmrfwhtmksyhppy, Módosítva: 2015. július 20.

Ár:   9000-20 000 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 45 ml és 85 ml
Lelőhely:   Müller, Douglas

Virágos-orientális illat.

Fejillat: bergamott, citrom, rózsaszín bors

Szívillat: rózsa, ibolya, magnólia

Alapillat: mandula, pézsma, cashmeran

Ár: 4000ft+posta , Eladó: monika1966
Állapot: 25ml-3fújás, Helyszín: --, fizetés: Foxpost , posta +500ft

pomme

2017. június 24.

Engem a Jil-re és a Jil Style-ra emlékeztet, mintha összeöntötték volna a kettőt, nem is volt rossz az elején. Púderes, de fűszeres is, szépen egyensúlyozik a szendeszűz és a divatsznob között. Aztán sajnos előtör a magnólia, ami Karl drágának valami bekattanása, és ami miatt nem vettem meg egy parfümjét sem, pedig ha kihagyta volna, már kettőm tutira lenne. A Paradise Bay-ben is ilyen sunyi a magnólia, az elején szuper finom, aztán jön ez a büdös virág és szétkaszabol mindent. Pedig az üveg itt is nagyon szép, Karlt meg imádom, ahogy van, de így megint nem fogom gazdagítani sajnos :(

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

monika1966

2017. május 19.

Puha, meleg illat , mint egy finom puha kötött pulóver :) Rajtam nagyon tartós is .

monika1966
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

senskin

2016. június 19.

Azt hiszem ennek a parfümnek is az üvege az ami nagyon szép. Nem vagyok megelégedve magával az illattal, valami hiányzik belőle. Ha Carolina Herrera VIP -el támad az mindig sikerül, de Lagerfeldnek ez nehezebb. Úgy tűnik nekem, hogy az összetevőit szeretem, de le nem cserélném pl. a Signorinámat erre.

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 19.

Quebeck

2016. január 8.

Jöttem egy kicsit felhúzni a csillagait.
Nekem Ő kívánságlistás parfüm.
Nem túl édes, nem túl virágos, szép kiegyensúlyozott illat. Tartós is nagyon, legalább 6-8 órát csücsült a csuklómon felfújás után, többszöri kézmosás ellenére is. Meg merem kockáztatni hogy jobb mint az anyaillat.
(Mondjuk nálam eleve polpozícióból indulnak azok a parfik amikben kasmír van.) :))

Quebeck
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 8.

Jöttem egy kicsit felhúzni a csillagait.
Nekem Ő kívánságlistás parfüm.

klau810614

2015. szeptember 15.

Édes,kellemesen fűszeres illat,rajtam tartós is!

klau810614
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Édes,kellemesen fűszeres illat,rajtam tartós is!

Lory

2015. szeptember 8.

Csalódás az illat,se nem orientális se nem mandulás.A kis saját minimális hatósugarán belül,nőies és elegáns nem domináns,enyhe pézsmás alapon a rózsa és az ibolya kiérződik,sem a citrom sem a bergamott nem kap nagy hangsúlyt szerencsére,így nem lesz limonádé illat.A mandulát egyáltalán nem érzem.Amikor őt próbáltam aznap teszteltem a Gucci Bamboo-t is és gyorsan be is fejeztem az illatvadászatomat mert azt hittem,az én orrommal van a baj,valami miatt nem működik.Mert hogy EGY Gucci divatház is ki tud hozni ennyire semmitmondó illatot....azt nem gondoltam de a Private Clubbal együtt aznapra betette a kaput.Egyszerre belefutni 2 ilyen semmi illatba,ilyen nevektől.El voltam képedve.Na szóval Private Club,egyszerű,csavar nélküli hétköznapi kellemes de bőrközeli illat,amiből találunk ezer másikat,tehát ennyit nem kell érte fizetni.

Lory
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Citral, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol