Kat Von D

Ár:   $52   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   16 x 1,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mancsusz, Módosítva: 2018. június 1.

Ár:   $52
Kiszerelés:   16 x 1,7 g
Lelőhely:   külföld (Sephora)

Limitált kiadás

A márka 10. évfordulójának alkalmából kiadott szemhéjfesték paletta, amely 16 árnyalatot tartalmaz. A színeket és azok neveit Kat múzsái ihlették.

Enjy3

2018. július 20.

Nem szeretem a színeket. De ez a paletta valahogy megfogott.
Sokat hezitáltam, hogy megvegyem-e , de végül jol döntöttem.
Imádom a csomagolását, a színeit. Annyira de annyira jol pigmentált, hogy egy nagyon kevés is elég a tökéletes sminkhez. nem pereg, könnyü vele dolgozni.
Persze nem a legolcsóbb paletták közé tartozik de azt a pénzt nagyon megéri érte :) csak ajánlani tudom.

Enjy3
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 20.

Nem szeretem a színeket. De ez a paletta valahogy megfogott.
Sokat hezitáltam, hogy megvegyem-e , de végül jol döntöttem.