KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kat Von D

Ár:   5400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,065 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szannamari85, Módosítva: 2018. május 23.

Kiszerelés:   0,065 g
Lelőhely:   külföld (Sephora)

Hosszan tartó, vízálló, szuper precíz szemöldökceruza. A szélesebb oldalával körvonalazhatod a szemöldöködet, a szupervékony oldalával pedig valósághű szemöldökszálakat rajzolhatsz.

Vegán és állatkísérlet-mentes termék.

7 árnyalatban kapható

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!