KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kat Von D

Ár:   5400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,065 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szannamari85, Módosítva: 2018. május 23.

Kiszerelés:   0,065 g
Lelőhely:   külföld (Sephora)

Hosszan tartó, vízálló, szuper precíz szemöldökceruza. A szélesebb oldalával körvonalazhatod a szemöldöködet, a szupervékony oldalával pedig valósághű szemöldökszálakat rajzolhatsz.

Vegán és állatkísérlet-mentes termék.

7 árnyalatban kapható

NickyFerrum

2018. június 30.

Megmondom őszintén, hogy én csalódtam ebben a termékben.
Tartós, jó színekben kapható, de nehezebb volt dolgozni vele mint hasonszőtű társaival (pl Benefit márkáéval).
Ráadásul nagyon könnyen törik emiatt hihetetlen gyorsan fogyott.
Lehet később adok neki még esélyt, de most egyenlőre ez egy közepes termék nekem.

NickyFerrum
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Megmondom őszintén, hogy én csalódtam ebben a termékben.
Ráadásul nagyon könnyen törik emiatt hihetetlen gyorsan fogyott.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!