KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kate Somerville

Ár:   $85   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   külföld (USA Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dianae, Módosítva: 2017. október 5.

Ár:   $85
Lelőhely:   külföld (USA Sephora)
Kategória:   Szemkrémek

Ez a szemkrém láthatóan élénkíti, feszesíti és hidratálja a szem körüli területet.

dianae

2017. szeptember 21.

Nagy szemkrémkeresésben voltam a Sephorába és ez nagyon megtetszett. Használtam pár hétig de nem láttam semmi változást (lehet még túl fiatal a szemkörnyékem hozzá), annyira erősen nem hidratál.
Így a tökéletes szemkrémet még mindig keresem.

dianae
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Így a tökéletes szemkrémet még mindig keresem.