KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kaufmanns

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2014. március 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Tápláló krém minden bőrtípusra, nemcsak babáknak.

Kiszerelés: 30, 75 és 250 ml

mazsolka

2018. december 6.

Nagyon szeretem, már csak ezt használom a számra. Az illata is nagyon kellemes

mazsolka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

Nagyon szeretem, már csak ezt használom a számra. Az illata is nagyon kellemes

perlita14

2017. január 3.

Van egy aprócska kiszerelésem belőle és mivel mostanság a Carmexemet mindig inkább a kabátom zsebében tárolom, így ezt szoktam esténként felvinni lefekvés előtt. Szóval elég sokat hidratálom az ajkaim, naponta minimum 2 alkalommal és így nagyon szép állapotban maradnak még a nagyon hideg idő ellenére is. Meg vagyok ezzel a termékkel elégedve, szerintem ha csak ezt használnám is az lenne az eredmény, ami most...mellesleg imádom az illatát.

perlita14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

CamomilleRose

2016. április 27.

A szám nagyon hajlamos a kiszáradásra és ez a krém erre a problémára tökéletes. Este bekenem vele, reggelre pihe-puha. Már mindent kipróbáltam, ez eddig a legjobb termék erre a célra. Német youtube-osoknál láttam, nálunk a Müllerben kapható.

CamomilleRose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 27.

Matilda

2016. április 13.

Elég testes krém, könyökre és térdre jó volt, de annyira nem nyűgözött le, nem fogom újravenni.

Matilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Vica75

2016. január 30.

Tucatnyi ajakápolón vagyok túl, a Nuxetól a Labelloig minden megvolt. Ez a csoda mindegyiket felülmúlja.Nagyszerű, kiadós, olcsó. Arcra nem kenném, viszont a zinc oxid miatt apró sebekre mehet.

Vica75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 30.

tonic

2015. október 25.

Németországban vettem, nagyon klassz,és nem a víz az elsődleges összetevője,mint a legtöbbnek.
Finom puha lesz tőle a bőr, remélem,ha elfogy,itthon is kapok majd

tonic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 25.

Finom puha lesz tőle a bőr, remélem,ha elfogy,itthon is kapok majd

Mse87

2015. május 15.

A kisbabám bőre nagyon szép lett tőle, arcára, testére egyaránt használom :)

Mse87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

A kisbabám bőre nagyon szép lett tőle, arcára, testére egyaránt használom :)

Ina15

2014. július 12.

Ez a krém a legjobb ajakápolás szempontjából. Én csak ezt használom mindennap. Nagyon szépen helyrehozza a kiszáradt, kicserepesedett ajkakat és még az illata is nagyon kellemes. Nekem a 30ml kiszerelés van , de nagyon sokáig elég. Mindenkinek ajánlom!!:)

Ina15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 12.

forraine.timea

2014. június 11.

Német barátnőm ajánlotta ezt a krémet, amikor a kislányom elesett és lehorzsolta a térdeit. 3 nap után csodaszépen helyrejött a lába. Az én érzékeny bőrömnek is jót tesz, kipirosodásra, vagy egyszerűen csak kézkrém helyett. 4*

forraine.timea
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.