KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kaviczky

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Ágnes, az összetevőket feltöltötte: réka, Módosítva: 2012. március 1.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kompenzálja a bőr éltető funkcióinak lassulását. Meghosszabbítja fiatalos megjelenését. Az éjszaka folyamán regenerálja a szöveteket, újraépíti a megfáradt vonásokat. Növeli a bőr öregedés elleni védelmét.
Ideális a tónusát vesztett, rugalmatlan bőrre.
A búza protein, szója, karité hatóanyagok folyadék kristályos szerkezetű emulzió formájában javítják a bőr tónusát.

Az illatanyag természetes illóolajokból származik.

Kiszerelés: 50 ml

MedicineDerm

2017. június 19.

Ez is csak egy túlárazok túlreklámozott marketingkrém... Az alapanyagok alapján egy nullával kevesebbért is ki lehet hozni ugyanezt, persze nem biztos hogy ilyen puha és gyönyörű fehér krémecske lenne fancy tégelyben... Tipikus luxuskozmetikum ami az ára miatt luxus. Az hogy még az INCI listát sem tudják hivatalosan megadni (ami pedig kötelező lenne), kicsit csalás-szagot sejtet valahol.
Nagyon hangzatos ez a pannon formula, de valójában azt jelenti hogy Hévízről szerzik hozzá a vizet? Az elegánsan hangzó karité valójában a shea vaj, a búza protein sima antioxidáns olaj, a yam gyökérnek nincs bizonyított hatása, a szója pedig valójában lecitin... Hát jól felfújták a dolgot az biztos.
Egyébként tényleg nem rossz, feszesíteni azt nem fog, az tuti. De viszonylag gyorsan beszívódik, nincs különösebb illata. Az árát leszámítva átlagos, egy 400 ft-os patikai alapkrém (unguentum stearini) ugyanezt tudja. Nem éri meg.

MedicineDerm
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Donna

2017. június 18.

Up: módosítom a véleményem, mert időközben megismertem sokkal jobb és olcsóbb (koreai ) krémeket. 14 ezer forintért 3 koreait kapok. Sajnos nem éri meg az árát.

Nappali hidratáló krémet rendeltem, és kaptam hozzá 3 kis mintát (2 másik nappali és egy éjszakai krémet). A legjobb illata az éjszakai krémnek van, viszont hatását nézve mindegyik szuper jó! Aránylag hamar beszivodnak, és kellemesen hidratált lesz az arcom, nem hagy semmilyen kellemetlen utóérzetet maga után, mint pl. zsiros, fényes arcbőr. Az áruk elég húzós.

Donna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 18.

ancsi79

2014. július 18.

Eddig még csak a mintát próbáltam, de nagyon meghozta a kedvemet többbhöz is! Isteni az illata, sebesen beszívódik, a bőröm reggelre is csodálatosan puha és ápolt marad. Tökéletes, csillagos ötös!!!

ancsi79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 18.

réka

2012. február 16.

Nagyon könnyen felszívódó,remek krém.Először meglepődtem,mert éjszakai krémeknél zsírosabb, "vastagabb" textúrához szoktam ,de tökéletesen,tartósan hidratál és szépen ápol.Én a Kaviczky honlapról rendeltem travel size kiszerelésben,mivel így lényegesen olcsóbb ugyan az a mennyiség.A kiszerelésbeli különbség annyi,hogy nem kaptam papír dobozt,viszont tubusos a krém,ami szerintem csak előny ,mert így higiénikusabb a használat,mint a tégelybe nyúlkálásnál.Szerintem messze jobb ,mint a árkategóriájába tartozó külföldi kencék és káros anyag sincs benne.azóta beszereztem még nappalikrémet is,szemránc szérumot és balzsamot is.Mind nagyon-nagyon jó.Na,jó az Esteé Lauder éjszakai szemápoló szérumom többet tud,viszont tele is van szilikonnal.
Mindent összevetve csillagos ötös kaviczky Áginak.

réka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 16.

Mindent összevetve csillagos ötös kaviczky Áginak.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate

A Hévizi-tó vize. A gyógytó vize kalcium- és magnéziumtartalmú, hidrogén-karbonátos, kénes, enyhe radontartalmú gyógyvíz. Biológiai aktivitása a szerves vegyületek jelenléte következtében jelentős. Ez utóbbi adja egyedi jellegét. A kozmetikumokban a Hévizi-tó vize a Kaviczky kozmetikumokban található.

NMF

Természetes hidratáló elem (Natural Moisterising Factor). Az NMF nem szabályos INCI név, nem egy konkrét összetevőt jelöl, hanem inkább egy összetevő csoportot, amibe több a bőr hidratálásában fontos szerepet játszó összetevő is beletartozik.

Ahogy a neve is utal rá a természetes hidratáló elemek olyan anyagok melyek a bőrben természetesen is megtalálhatóak, és fontos szerepet játszanak a bőr megfelelő hidratáltságának fenntartásában. Az NMF-ek közé sorolják egyebek mellett az amino savakat, a ceramidokat, a cholestrolt, a hialuronsavat, a glicerint, a sodium PCA-t, az ureat, a foszfolipideket és a glycosaminoglycanokat.

A természetes hidratáló elemek a bőrben taláható lipidekkel együtt kulcs szerepet játszanak a bőr egészségességében, üdeségében és hidratáltságában és hasznos összetevői a kozmetikumoknak.

További információ az NMFekről a cosmeticscopon.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Yamgyökér kivonata. Paula Begoun szerint semmilyen kutatás nem utal arra, hogy a yamgyökérnek lenne bármi hatása a bőrön alkalmazva.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2