KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kaviczky

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: misoko, az összetevőket feltöltötte: gaaanita, Módosítva: 2011. április 12.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Emulziós szérum vadgesztenye, zöld tea és búza protein hatóanyagokkal. Csökkenti a duzzanatot, halványítja a sötét karikákat, nyugtatja a szemkörnyéket.

Hatóanyagok: Búza protein, Zöld tea, Vadgesztenye, Tara fa, Szőlőmag olaj

A krémben lévő illatanyag természetes illóolajokból származik.

eperjeske

Korcsoport: >54
2012. május 6.

Igen, én is már szinte kétségbeesetten kerestem egy koromnak, száraz, öregedő bőrömnek megfelelő szemkörnyékápolót, ráadásul minél természetesebb összetevőkből készülőt, amikor netes keresgéléssel megtaláltam a Kaviczkyt. De mert hatalmas márkák készítményeivel jártam már úgy, hogy egy-két használat után ödémás vagy akár sebes lett az érzékeny, szemkörüli bőröm, óvatosan eljárva kértem tőlük kismintát. De nekem egyetlen Kaviczky-termék sem vált be!! Nagyon nem!!
A kisminta szerencsére több napos használatra elegendő volt, így azt hiszem, elegendő idő volt a próbára! Ez a szérum nekem száraz, égő érzést okozott a szemem környékén! Nem győztem azokon a napokon hideg vízzel nyugtatgatni!
Nem tudom teljes biztonsággal ellenőrizni, hogy milyen összetevőket rejt ennél a terméküknél a Pannon Formula, de félek, hogy ebben is van levendula, amely egy nappali arckrémük esetében nálam szörnyű allergiás kiütéseket okozott! Talán ezért nem vált be nekem ez a szérum sem.

eperjeske
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. május 6.

BabyDoll

2011. március 17.

Nagyon sok jót hallottam a Kaviczky természetes kozmetikumokról, de először nem akartam minden krémemet lecserélni, gondoltam teszek előtte egy próbát. Erre a szérumra esett a választásom. A szemkörnyékem sajnos mindig problémás volt, az alvás-kipihentség mértékétől függetlenül állandóan kísértettek a karikák. Ennek következtében kipróbáltam szinte minden árkategóriában krémeket, de egyik sem ért semmit, sőt olyan is volt, ami rontott a helyzeten (fogalmam sincs, hogy lehetséges ez). Gondoltam, ha már ennyi pénzt kidobtam feleslegesen, ez már nem oszt, nem szoroz... Már lassan 3 és fél hónapja használom ezt a csodaszert. Az állaga (vizesebb, könnyű) miatt picit féltem, hogy nem lesz hatásos, mert eddig inkább sűrűbb, krémesebb szemkörnyékápolóim voltak. Az elején semmi változást nem érzékeltem, kezdtem beletörődni az újabb csalódásba. De (szerencsére) folytattam a használatát, és először csak elhalványodtak, utána szinte teljesen eltűntek a karikáim. A legfantasztikusabb szemkörnyékápoló, amit valaha próbáltam, és szavakkal képtelenség kifejezni mennyire hálás vagyok ennek a terméknek. Egy bio webáruházból rendeltem, az ára elég borsos, 20000+párszáz Ft+szállítási ktg, de ahogy írtam, több, mint 3 hónapja használom reggel és este, és még mindig félig van, úgy, hogy két ismerősömnek is adtam kipróbálás céljából egy kis tégelybe. Amikor megkaptam, meglepődtem, mert a kép alapján más kiszerelésre számítottam, de teljesen meg vagyok elégedve a pumpás adagolóval, mindig annyi jön ki, amennyire szükségem van, és higiénikus is, mert nem kell belenyúlkálnom. Sminkelni tökéletesen lehet rá, a titok csak annyi, hogy meg kell várni ameddig beszívódik. Szóval ajánlom mindenkinek, aki kétségbeesetten keresi a megfelelő szemkörnyékápolót. Ha öt a maximális pontszám, akkor hetet kap.

BabyDoll
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 17.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate

A Hévizi-tó vize. A gyógytó vize kalcium- és magnéziumtartalmú, hidrogén-karbonátos, kénes, enyhe radontartalmú gyógyvíz. Biológiai aktivitása a szerves vegyületek jelenléte következtében jelentős. Ez utóbbi adja egyedi jellegét. A kozmetikumokban a Hévizi-tó vize a Kaviczky kozmetikumokban található.

máriatövis kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminnak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.