KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kawar

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scintilla, Módosítva: 2018. június 11.

Kategória:   Hidratáló krémek

A Kawar nappali krém holt-tengeri ásványokkal és UV-szűrő tulajdonságával mélyen hatol a bőrbe, hogy támogassa annak megfelelő hidratáltságát és hogy megóvja az arcbőrt egész nap. Regenerálja a bőrt, növeli rugalmasságát, simaságát, és friss érzetet kölcsönöz.

scintilla

2018. május 31.

Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a krémmel, mert kevésbé száraz az arcom, mióta használom. A hámlást is csökkenti, és tényleg kitart egész nap. Érdekes keleties illata van, már a doboz kinyitása előtt érződött (Jordániából származik). Ajándékba kaptam, egyáltalán nem hallottam eddig róla. A csomagolás is tetszik, szeretem a tubusos kiszerelését. Még frissíteni fogok.

scintilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 31.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Allantoin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!