KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Kék-Lukács

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szucslia

Utolsó módosítás dátuma: 2014. november 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A Kék kenőcsöt Lukács Károly gyógyszerész találta fel több mint 10 éve, valamint ő is állítja elő a mai napig. Szájhagyomány útján egyre szélesebb körben terjedt el a jó híre, mert gyógyító hatása egyéb nem várt területeken is látványosan megmutatkozott. Ennek köszönhetően gyógyszerré kell nyilvánítani, ez a procedúra jelenleg folyamatban van.

kicsiliba

2015. március 28.

Nagyon szèpen begyógyít minden sebet,kutyusom lábán lèvő sebet pár nap alatt begyógyította.

kicsiliba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Nicu

2015. március 14.

Szintén állatorvos ajánlotta. Macskám kivakarta a bőrét, ezzel kentem neki, és szépen begyógyult. Plusz pont, hogy csak gyógynövényes, így nem lesz bajuk az állatoknak, ha lenyalogatják.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

incifinci28

2015. február 11.

kiskorom óta mindig mindenre kenjük, hamar begyógyít minden sebet, csak mostanában a mi gyógyszertárainkban nem nagyon adnak vagy csak pult alól, remélem nem szűnik meg.

incifinci28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

franyoh

2015. február 11.

Nekem a gyógyszerész ajánlotta mikor leforráztam mindkét combom, mely hólyagos és borzasztóan fájdalmas volt. Szorgalmasan kenegettem, és nagyon gyorsan rendbe tette. Ma már kb fél év elteltével, olyan a bőröm mintha nem is égettem volna le :)

Felbuzdulva a csodán, anyajegyem eltávolítása után a heget is ezzel a krémmel kenegettem. Kb 1 cm és 2 öltés volt, mely sajnos varratszerédsnél felszakadt. Szorgalmasan kenegettem, reggel és este. Már 2 hónapja kenegetem és alig látszik enyhén piros hegecske. Bízom benne, ha folytatom a kenését teljesen eltűnteti :)

franyoh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

Vica75

2014. január 4.

Nekem nagyon nincs hűha érzésem, erősen túlárazottnak érzem, gondolom tartósítóval is tele van.

Vica75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 4.

Sindy6

2013. december 24.

Nagyon szépen gyógyítja a sebet, pattanás utáni hegeket.

Sindy6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 24.

Nagyon szépen gyógyítja a sebet, pattanás utáni hegeket.

Zsuzsi216

2013. október 26.

Első sorban felfekvésre használtuk. Szépen begyógyította a felfekvést. Alkalmaztuk még egyéb sebekre, égésre is. Csodaszer szerintem.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

Bogyóka

2013. október 23.

Kölcsönbe kaptuk, a kiskutyank ivartalanítási hegét kentük vele, elöször betadinoztuk utána kék krémmel bekentük. Rövid időn belüli javulás állt be, hűsítette is a kis sebét. Enélkül a krém nélkül lassult volna a folyamat.

Bogyóka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

diahlin

2013. október 13.

Friss műtéti hegekre használom a krémet, így a nyom nélküli sebgyógyulás ígéretét tesztelem.

Amit fontos tudni a krémről, hogy ez egy NEM beszívódó készítmény, és a nevéhez híven szép lenvirág-kék színe van, ami órákkal később is mindent összekenne, tehát nem lehet akármikor használni. Én este szoktam feltenni, és vagy egy játszós pólót veszek fel, vagy lekötöm gézzel, de melóba, fehér blúz alá marad a szilikontapasz (amit szintén a hegek ellen ajánlanak).
Kb. három hete használom. Var tényleg nem képződött, de a gyógyulás még odébb van, szerintem kicsit lassabb mint a krém nélkül, de inkább tartson tovább mint hogy csúnya legyen.
Egyelőre négyest adok, ha tényleg nyom nélkül begyógyul a seb, akkor majd felpontozom.

Update: a "nyom nélkül" műtéti hegek esetében azért erős túlzásnak bizonyult, pedig szorgalmasan kentem.

diahlin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 13.

c_andersen

2013. július 11.

Valóban állatgyógyszer..... és annak is vettem, de a kutyákkal közösen használjuk :-D

c_andersen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 11.