HIRDETÉS

Kék-Lukács Kék Kenőcs (Kék-Lukács) - Már nem gyártják!

Kék-Lukács Kék Kenőcs

A Kék kenőcsöt Lukács Károly gyógyszerész találta fel több mint 10 éve, valamint ő is állítja elő a mai napig. Szájhagyomány útján egyre szélesebb körben terjedt el a jó híre, mert gyógyító hatása egyéb nem várt területeken is látványosan megmutatkozott. Ennek köszönhetően gyógyszerré kell nyilvánítani, ez a procedúra jelenleg folyamatban van.

A krémet feltöltötte: szucslia

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Hiba az oldalon

Krémajánló

Vélemények Vélemények

• ,
    Újonc Bőrtípus: Normál

Sziasztok! Nem tudom miért írtátok, hogy már nem gyártják.... két napja vettem, szerencsére gyártják és fogják is :-) Edina

• ,
    Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 18-24

A macskám kis tenyérnyi nyílt sebét nem varrták össze, hanem elhalt darabokat vágtak ki belőle, fertőtlenítették és ezzel kenték be. Kaptunk itthonra is egy - azt hiszem - 20 g-os tubust, amivel nekünk kellett kenni naponta 2x. Napról napra kisebb lett a sebe és gyönyörűen begyógyult.
    El sem akartam hinni, hogy akkora sebet (miért nem varrnak????) majd összehúz ez a kék krém, és mégis.

Szerintem az állatorvos által kiadott krém állatoknak való, én nem próbálkoznék vele.. Ez tégelyes, az tubusos, nyilván nem véletlenül.
    A higiéniáról már nem is beszélve, hogy egyszer az arcodra, egyszer meg a kutya sebére.
    A tubusos krémet állatgyógyszernek minősítették, Lukács bácsit pedig állatgyógyszerésznek.
    A tubusos krém vényköteles, és csak állatorvosnál/állatpatikában kapható.

3/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 35-44

Nekem nagyon nincs hűha érzésem, erősen túlárazottnak érzem, gondolom tartósítóval is tele van.

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

Nagyon szépen gyógyítja a sebet, pattanás utáni hegeket.

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 25-34

Első sorban felfekvésre használtuk. Szépen begyógyította a felfekvést. Alkalmaztuk még egyéb sebekre, égésre is. Csodaszer szerintem.

5/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

Kölcsönbe kaptuk, a kiskutyank ivartalanítási hegét kentük vele, elöször betadinoztuk utána kék krémmel bekentük. Rövid időn belüli javulás állt be, hűsítette is a kis sebét. Enélkül a krém nélkül lassult volna a folyamat.

4/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

Friss műtéti hegekre használom a krémet, így a nyom nélküli sebgyógyulás ígéretét tesztelem.

Amit fontos tudni a krémről, hogy ez egy NEM beszívódó készítmény, és a nevéhez híven szép lenvirág-kék színe van, ami órákkal később is mindent összekenne, tehát nem lehet akármikor használni. Én este szoktam feltenni, és vagy egy játszós pólót veszek fel, vagy lekötöm gézzel, de melóba, fehér blúz alá marad a szilikontapasz (amit szintén a hegek ellen ajánlanak).
    Kb. három hete használom. Var tényleg nem képződött, de a gyógyulás még odébb van, szerintem kicsit lassabb mint a krém nélkül, de inkább tartson tovább mint hogy csúnya legyen.
    Egyelőre négyest adok, ha tényleg nyom nélkül begyógyul a seb, akkor majd felpontozom.

Update: a "nyom nélkül" műtéti hegek esetében azért erős túlzásnak bizonyult, pedig szorgalmasan kentem.

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 35-44

Valóban állatgyógyszer..... és annak is vettem, de a kutyákkal közösen használjuk :-D

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 18-24

A családomban nagy szeretettel használják ezt a kenőcsöt. Sajnos van akinek betegségből adódóan rendszeresen szüksége van rá. A legjobb sebgyógyító és gyulladáscsökkentő kenőcs !! Miután megcsináltattam a piercingemet, akkorára bedagadt az orrom mint egy jó nagy krumpli. Rögtön ezt nyomták a kezembe és lám pikk-pakk levitte a gyulladást. Ezután bátran adtam barátnőknek hasonló problémákra és mindenki nagyon dicsérte. Természetesen ez csak egy dolog a sok jó tulajdonsága mellett. Jó felfekvésekre, fekélyekre, égési sérülésekre. Fertőtlenítő és fájdalomcsökkentő hatása van.

Újonc Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: >54

Egyik barátnőm ajánlotta a Kék Kenőcsöt. Igazából a férjemnek a lábára kellene, mert félek, hogy elfekélyesedik, elég csúnya. kérem szépen ha van valakinek efelől tapasztalata ossza meg velem. Előre köszönöm, Klári Mama

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!