KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Kék-Lukács

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: Rejetke

Utolsó módosítás dátuma: 2015. május 8.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

A Kék kenőcsöt Lukács Károly gyógyszerész találta fel több mint 10 éve, valamint ő is állítja elő a mai napig. Szájhagyomány útján egyre szélesebb körben terjedt el a jó híre, mert gyógyító hatása egyéb nem várt területeken is látványosan megmutatkozott. Ennek köszönhetően gyógyszerré kell nyilvánítani, ez a procedúra jelenleg folyamatban van.

Összetevők: Zinc Oxide, Vazelin, Sumamed-Saptosyl Keverék, Kamillaolaj, Cickafarkolaj

lia007

2016. január 29.

A termék már nagyon régóta ismerőseink és a mi életünk része is. Nekem ez az igazán CSODAKRÉM!!! Minden bőrbajra jó, de antibiotikumot tartalmaz és emiatt nem szabad ész nélkül mindenféle apróságra kenni! Páromnak eltört a kulcscsontja, ezért rögzítették a kezét, de azon a nyáron olyan meleg volt, hogy ahol érintkezett a karja a törzzsel egy hét alatt teljesen szétroncsolta a bőrt... a kenőcs hatására nagyon gyorsan és nagyon szépen meggyógyult. Nagymamám sajnos nem egyszer esett csúnyán és eddig mindig nagyon jó szolgált a kék kenőcs a sérüléseire. Nagypapám véletlenül megsebesítette a fűrész és csodálatosan meggyógyította a kenőcs. Sorolhatnám... mért nagyon jó ha van a házban!

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
lia007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 29.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
aalexaa

2015. december 8.

Még nyáron sütés közben sikeresen sebesre égettem a combom a forró olajjal, napokig iszonyúan fájt, a kisebb pöttyök felhólyagosodtak, a nagyobb viszont vérzett minden zuhanyzásnál. Bármit csináltam vele, nem akart gyógyulni. A párom édesanyja adott nekem egy tégellyel ebből a csodából, mikor meglátta a sebemet. Reggel bekentem, és már az esti zuhanyzásnál sem vérzett, néhány nap alatt gyönyörűen begyógyult (a heg ugyan ott maradt, de nem is vártam, hogy eltűnteti). A vakbélműtétem utáni hegeket is kenegettem vele, valamennyit halványított rajtuk. Mikor a kiskutyánkat elhoztuk szeptemberben, csúnyán sebes volt az orrra, mert megleckéztette egy kismacska, az állatorvos azt mondta, hogy nem biztos, hogy ott kinő újra a szőre miután begyógyult. Ezzel kenegettük neki, és kb. két hét alatt teljesen begyógyult, a szőr is visszanőtt, már nem is látszik, hogy ott volt valaha seb. Nemrég pedig agyonnyomorgatott (tudom, nem szabadna) kisebesedett pattanásra kentem, egy éjszaka alatt begyógyította teljesen vállalhatóra. Szuper krém, nagyon spórolunk vele, de ha elfogy mindenképp szerzünk be új adagot!

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 8.

gyorrgyir

2015. november 24.

Mindig van itthon! Nem csak égési sérülésre , egyéb hegekre és gyantázás után is kellemesen megnyugtatja a bőrt,megóvja szőrtüsző gyulladásoktól.

gyorrgyir
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 24.

Emesemese

2015. november 20.

Nincs valakinek eladó? Csal szuperlatívuszokban tudnék róla beszélni a saját és a kutyám nevében is. :) Allergiás bőrkiütés, pattanás, égési seb, heg... Csodakrém. :)

Emesemese
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Aprile

2015. október 16.

Ha valamire lehet azt mondani, hogy csodaszer, akkor a Kék-Lukács az. Pár éve Rómában jártam, ahol egész nap talpaltam, a lehető legkevésbé túra-kompatibilis cipőben, így már az első nap végére rettenetesen vízhólyagos és feltört lett a sarkam, talpam, alig bírtam menni már. Esténként mindig bekentem vele a lábam, és reggelre sokkal, de sokkal jobb lett a helyzet. Jól csillapítja a fájdalmat, szépen gyógyítja a sebeket, lehúzza a gyulladásokat... egyszerűen hihetetlenül jó termék. A nagymamám Iharosberényben él, a krém szülőföldjén, így tőle kaptam, és ő is szerzi be nekem mindig.:) Puszi érte neked is, Mami.:)

(6)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Aprile
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 16.

(6)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
ritasd

2015. augusztus 11.

Az itteni vélemények alapján rendeltem meg,bár nem találtam valami olcsónak,de úgy voltam vele hátha. 3 hete használom és bár nem rontott a helyzeten,de az sem látszódna,hogy javulna,sőt.
Egyébként pattanásokra használom. Még pár hétig elkenegetem aztán írok,hogy javult e valamit. Jelenleg 3 csillagot kap,de az is ilyen jószívű a részemről. Ha mást nem meghagyom én is az állataimnak :)

ritasd
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Azsni

2015. június 23.

Nagyon jó! Sebeket szépen begyógyítja, műtét utáni hegeket is jó kenni vele. Emberre és állatra is szuper! :)

Azsni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

csongika2

2015. június 9.

Édesapám hosszú évekig fekvő beteg volt, egy hosszabb kórházi kezelés során alakult ki nála felfekvés. Mindent kipróbáltunk, semmi nem segített, amíg meg nem találtuk a kék kenőcsöt. Begyógyította a felfekvést, a sebeket, valamint más kisebb égési és horzsolási sebre is használtuk már. Azokon is segített. Megéri az árát, csak ajánlani tudom!

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
csongika2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 9.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Csermely

2015. május 18.

Én ehhez a termékhez csak az állatorvosi kiszerelésben jutottam hozzá, szóval nagyon boldog lennék, ha valaki információt tudna arról, hogy hol lehet beszerezni másként esetleg nagyobb mennyiséget?
Egyébként csodaszer!
Pattanásoktól kezdve a sebekig mindent begyógyít hegesedés nélkül!

Csermely
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

Egyébként csodaszer!
Pattanásoktól kezdve a sebekig mindent begyógyít hegesedés nélkül!

kicsiliba

2015. március 28.

Nagyon szèpen begyógyít minden sebet,kutyusom lábán lèvő sebet pár nap alatt begyógyította.

kicsiliba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Az INCI a szabványosított kozmetikai összetevő lista rövidítése (International Nomenclature of Cosmetic Ingredients). Ezzel az "álösszetevővel" jelezhető, ha egy terméknek nincsen INCI listája, például mert patikai termék, házi kozmetikum vagy pedig egyáltalán nincsenek is összetevői (pl. elektronikus kütyük).