KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kék-Lukács

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: Rejetke, Módosítva: 2015. május 8.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

A Kék kenőcsöt Lukács Károly gyógyszerész találta fel több mint 10 éve, valamint ő is állítja elő a mai napig. Szájhagyomány útján egyre szélesebb körben terjedt el a jó híre, mert gyógyító hatása egyéb nem várt területeken is látványosan megmutatkozott. Ennek köszönhetően gyógyszerré kell nyilvánítani, ez a procedúra jelenleg folyamatban van.

Összetevők: Zinc Oxide, Vazelin, Sumamed-Saptosyl Keverék, Kamillaolaj, Cickafarkolaj

Horvth

Korcsoport: < 18
2016. november 5.

Pattanára nekem nem vált be úgy, de minden másra igen. Kis csodaszer, sajnalom hogy nem ismertem hamarabb.:)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Horvth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. november 5.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
lovecreams

2016. október 28.

Ó, hát ki ne ismerné?:) Számomra ő a Sudocrem és a körömvirágkrém mellett a másik csodaszer! Sebekre,égési sérülésre, pattanásra, és a bőr nyugtatására is kiváló! Mindig kell, hogy legyen itthon.

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 28.

Detti

2016. július 26.

Az állatorvos ajánlotta, a kutyának ivartalanítás után. A sebe körül kellett kenegetni vele a bőrt. Én már előre felkészültem FLP-s termékekből az ápolásra, de ez a krém annyira szépen és gyorsan helyrehozta, hogy a többire nem volt szükség. Próbáltam magamon pattanás kezelésére is, de nekem arra egyáltalán nem vált be. Semmit nem csinált a pattanással, és még jó kis zsíros paca is keletkezett a bőrömön, ott ahova kentem. Így tőlem csak 4 pontot kap.

Detti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 26.

koirankeksii

2016. július 4.

Konyhában sikerült olajfröccsenéstől másodfokú, hólyagos égési sérülést szereznem, 2 db 100 ft-os méretű kb fél cm magas hólyag (érdekes h teljesen fájdalommentes) formájában a combomon. A hólyagokat 3-4 nap alatt teljesen eltüntette laposra. Elég csúnya még a seb, naponta 2-3x kenem be, később írok, hogy heges maradt-e a sebem.

koirankeksii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

CameLia

2016. május 28.

Én is hallottam róla, hasonló "sorsú" emberektől. Számomra nagy segítség volt. Úgy gyógyítja mélyebb sebeket, hogy nem tartalmaz káros vegyszereket. Az ára kicsit sok, főleg postával, de így is megéri.

CameLia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

anneshirley

2016. április 15.

Pattanásra/pattanás utáni hegekre nem igazán vált be, de egyéb hegekre és sebekre nagyon is, szóval jár az 5 csillag. Talán az egyetlen olyan kence, amit az egész család használ (kutyákat is beleértve).

anneshirley
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

lia007

2016. január 29.

A termék már nagyon régóta ismerőseink és a mi életünk része is. Nekem ez az igazán CSODAKRÉM!!! Minden bőrbajra jó, de antibiotikumot tartalmaz és emiatt nem szabad ész nélkül mindenféle apróságra kenni! Páromnak eltört a kulcscsontja, ezért rögzítették a kezét, de azon a nyáron olyan meleg volt, hogy ahol érintkezett a karja a törzzsel egy hét alatt teljesen szétroncsolta a bőrt... a kenőcs hatására nagyon gyorsan és nagyon szépen meggyógyult. Nagymamám sajnos nem egyszer esett csúnyán és eddig mindig nagyon jó szolgált a kék kenőcs a sérüléseire. Nagypapám véletlenül megsebesítette a fűrész és csodálatosan meggyógyította a kenőcs. Sorolhatnám... mért nagyon jó ha van a házban!

lia007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 29.

aalexaa

2015. december 8.

Még nyáron sütés közben sikeresen sebesre égettem a combom a forró olajjal, napokig iszonyúan fájt, a kisebb pöttyök felhólyagosodtak, a nagyobb viszont vérzett minden zuhanyzásnál. Bármit csináltam vele, nem akart gyógyulni. A párom édesanyja adott nekem egy tégellyel ebből a csodából, mikor meglátta a sebemet. Reggel bekentem, és már az esti zuhanyzásnál sem vérzett, néhány nap alatt gyönyörűen begyógyult (a heg ugyan ott maradt, de nem is vártam, hogy eltűnteti). A vakbélműtétem utáni hegeket is kenegettem vele, valamennyit halványított rajtuk. Mikor a kiskutyánkat elhoztuk szeptemberben, csúnyán sebes volt az orrra, mert megleckéztette egy kismacska, az állatorvos azt mondta, hogy nem biztos, hogy ott kinő újra a szőre miután begyógyult. Ezzel kenegettük neki, és kb. két hét alatt teljesen begyógyult, a szőr is visszanőtt, már nem is látszik, hogy ott volt valaha seb. Nemrég pedig agyonnyomorgatott (tudom, nem szabadna) kisebesedett pattanásra kentem, egy éjszaka alatt begyógyította teljesen vállalhatóra. Szuper krém, nagyon spórolunk vele, de ha elfogy mindenképp szerzünk be új adagot!

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 8.

gyorrgyir

2015. november 24.

Mindig van itthon! Nem csak égési sérülésre , egyéb hegekre és gyantázás után is kellemesen megnyugtatja a bőrt,megóvja szőrtüsző gyulladásoktól.

gyorrgyir
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 24.

Emesemese

2015. november 20.

Nincs valakinek eladó? Csal szuperlatívuszokban tudnék róla beszélni a saját és a kutyám nevében is. :) Allergiás bőrkiütés, pattanás, égési seb, heg... Csodakrém. :)

Emesemese
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Az INCI a szabványosított kozmetikai összetevő lista rövidítése (International Nomenclature of Cosmetic Ingredients). Ezzel az "álösszetevővel" jelezhető, ha egy terméknek nincsen INCI listája, például mert patikai termék, házi kozmetikum vagy pedig egyáltalán nincsenek is összetevői.