KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kék-Lukács

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: Rejetke, Módosítva: 2018. június 4.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

A Kék kenőcsöt Lukács Károly gyógyszerész találta fel több mint 10 éve, valamint ő is állítja elő a mai napig. Szájhagyomány útján egyre szélesebb körben terjedt el a jó híre, mert gyógyító hatása egyéb nem várt területeken is látványosan megmutatkozott. Ennek köszönhetően gyógyszerré kell nyilvánítani, ez a procedúra jelenleg folyamatban van.

Összetevők: Zinc Oxide, Vazelin, Sumamed-Saptosyl Keverék, Kamillaolaj, Cickafarkolaj

Zsofesz91

2018. július 19.

Nagymamám 1,5 hónapos korházi kezelése alatt felfekvéses lett a feneke (öklömnyi csúnya gennyes seb mindkét farpofán), annak ellenére, hogy minden nap mozgattuk, forgatgattuk. Miután haza került a kórházból nekiláttunk a seb otthoni kezelésének. A sok jó vélemény amit itt, és más netes felületeken olvastam meggyőzött és beszereztük egy ismerőstől a kék kenőcsöt(mivel patikában sehol nem lehet már/még kapni) Néhány nap után szemmel látható volt a javulás. Most rendeltünk a tubuson talalható telefonszámon még egy tégellyel és bízunk a további gyors gyógyulásban.Egyelőre 4-est adok, a krém elérhetetlenége miatt, és remélem, hogy hamarosan visszakerül a patikák polcaira, mert egy igazi csodaszer!A seb gyógyulásának eredményeiről még írni fogok, és ha továbbra is ilyen szépen bizonyít, akkor megadom az 5-öst!Ha a nagyikám borzalmas felfekvését meggyógyítja, akkor a világ végéig is elszaladnék érte. :) Remélem, hogy pozitív hírekkel térhetek vissza hozzátok!

Zsofesz91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

CRD

2018. március 24.

Ez egy csodálatos krém. Nekünk is az állatorvos írta fel először a mutyusnak és mi csentünk belőle😄antibiotikumos krém hámosító, gyulladáscsökkentő. Örülök hogy már folyamatban a szabadalmi eljárás, így nem kell az állatorvossal feliratni😄
Égésre, hámsérült bőrre nagyon jó!

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 24.

Égésre, hámsérült bőrre nagyon jó!

koirankeksii

2018. március 8.

2016.07.04.: Konyhában sikerült olajfröccsenéstől másodfokú, hólyagos égési sérülést szereznem, 2 db 100 ft-os méretű kb fél cm magas hólyag (érdekes h teljesen fájdalommentes) formájában a combomon. A hólyagokat 3-4 nap alatt teljesen eltüntette laposra. Elég csúnya még a seb, naponta 2-3x kenem be, később írok, hogy heges maradt-e a sebem.

2018.03.08.: Sajnos heges maradt a combom (két fehér folt), de egyre halványul az idő elteltével:) azóta nem használom ezt, de szinte biztos vagyok benne, hogy ez okozta a teljes fájdalommentességet a gyógyulás alatt!

koirankeksii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Aneeko

2018. február 7.

Visszaolvastam a véleményeket.. a pattanásokra ez a krém nem jó, mivel vazelin tartalma inkább “bedurrantja” őket :-) a kék lukácsnak van rengeteg féle krémje s köztük egy “akne stop” illetve “akne stop forte” nevezetű kifejezetten aknékra - ha valakinek pattanásra kell inkább ezt használja, ebből is az utóbbi ami hatásosabb..

Aneeko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

Nixiii

2018. január 24.

Én is az állatorvostól kaptam, bár nem konkrétan a sebre, mert a kutyus azzal nem is foglalkozott. Az üres zacsi azonban fura volt neki és állandóan nyalogatta. Ettől piros lett, és megduzzadt nagyon. Mindig az órás séták előtt kentem fel neki (nagyon fájlalta, de egy kis jutifalival nehezen el lehetett terelni a figyelmét). Másfél nap telt el és gyönyörűen néz ki (már amennyire ezt szépnek lehet nevezni :D) Mindenesetre nem fájlalja már, odanyúlhatok neki, és nem is nyalogatja olyan sűrűn. Ha valami sérülésem lesz, tuti ki fogom próbálni rá én is! Nagyon hálás vagyok ezért a kencéért.

Nixiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Formidable

2017. augusztus 14.

Nagyon sokan írták itt, hogy pattanásokra jól bevált, hát kipróbáltam. Korábban sem volt kifejezetten szép a bőröm, plusz általában 1-2 csúnyább pattanás keserítette meg a napjaim, de mostanra megnőtt a számuk (igaz, ezek nem olyan vészesen csúnyák). Ha csak ebből a szemszögből nézném, maximum 2 csillagot kapna a termék, azt is csak azért, mert úgy tapasztaltam, megrövidíti kissé azt az időt, míg a pattanások kifejezetten pirosak/feltűnőek. Nem vagyok benne biztos, hogy emiatt lett ilyen az arcom, amilyen, de tény, hogy mióta elkezdtem esténként kenni vele, azóta küzdök ezzel. Viszont van egy másik oldala is a kék kenőcsnek, amivel megismerkedhettem: július elején műtötték meg a kezem, ami után egy 3-4 cenis vágásom maradt hátra. Két hete, az egyik este kíváncsiságból bekentem a sebet kék kenőccsel, és reggelre örömmel láttam, hogy gyógyult. Azóta naponta néhány alkalommal használom, felváltva egy géllel, és úgy tűnik, szépen gyógyulgat a kezem. :)

Formidable
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Twyla

2017. május 9.

Nálam most bizonyított igazán, mert egy tusfürdő miatt elég csúnya allergiás reakciók jelentkeztek a bőrömön...
Viszkető, égő piros kiütések. A kék kenőcs már a legelső használat után enyhítette a viszkető érzést. 2 napja hasznalom naponta többször, és a kiütések gyönyörűen múlnak el. Amúgy mindig van itthon kék kenőcs, égésre, vágásra, mindenre jó tényleg. Ezek szerint pedig még allergiás kiütésre is. :)

Twyla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

nassbetyar

2017. április 14.

Edzés során sajnos előfordul, hogy a tenyeremen jó nagy felszakadt vízhólygok keletkeznek, fertőtlenítés után ezzel a krémmel szoktam vastagon bekenni, 1 max. 2 nap alatt hihetetlen javulást eredményez. Egyébként, ahogy többen is írták állatgyógyászati célra használható, de sebekre (az arcon lévő hegekre, pattanásokra még nem próbáltam), égési sérülések esetén fele annyi idő alatt gyógyul.

nassbetyar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

brauneva53

Korcsoport: >54
2017. február 28.

Az állatorvostól kaptam először, mert a cicámnak véres volt a nyaka, a többiek bántották. Hihetetlen gyorsan begyógyult a seb, ilyet még nem láttam, hogy nyílt seb ilyen sebességgel eltűnjön. Aztán magamon is alkalmaztam, és bevált, nem olyan látványos, mint a sebeknél, de megbízható jó krém.

brauneva53
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. február 28.

mLK235

2017. február 18.

Bőrproblémákra tökéletes mint pl: ekcéma, rozacea ,atópiás bőr stb, babapopsikenőcsnek is kiváló.
Univerzális gyulladáscsőkkentő

mLK235
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 18.

Univerzális gyulladáscsőkkentő