KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kék-Lukács

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: Rejetke, Módosítva: 2015. május 8.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

A Kék kenőcsöt Lukács Károly gyógyszerész találta fel több mint 10 éve, valamint ő is állítja elő a mai napig. Szájhagyomány útján egyre szélesebb körben terjedt el a jó híre, mert gyógyító hatása egyéb nem várt területeken is látványosan megmutatkozott. Ennek köszönhetően gyógyszerré kell nyilvánítani, ez a procedúra jelenleg folyamatban van.

Összetevők: Zinc Oxide, Vazelin, Sumamed-Saptosyl Keverék, Kamillaolaj, Cickafarkolaj

Krémmánia Kedvencek a -ben
Detti

2016. július 26.

Az állatorvos ajánlotta, a kutyának ivartalanítás után. A sebe körül kellett kenegetni vele a bőrt. Én már előre felkészültem FLP-s termékekből az ápolásra, de ez a krém annyira szépen és gyorsan helyrehozta, hogy a többire nem volt szükség. Próbáltam magamon pattanás kezelésére is, de nekem arra egyáltalán nem vált be. Semmit nem csinált a pattanással, és még jó kis zsíros paca is keletkezett a bőrömön, ott ahova kentem. Így tőlem csak 4 pontot kap.

Detti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 26.

koirankeksii

2016. július 4.

Konyhában sikerült olajfröccsenéstől másodfokú, hólyagos égési sérülést szereznem, 2 db 100 ft-os méretű kb fél cm magas hólyag (érdekes h teljesen fájdalommentes) formájában a combomon. A hólyagokat 3-4 nap alatt teljesen eltüntette laposra. Elég csúnya még a seb, naponta 2-3x kenem be, később írok, hogy heges maradt-e a sebem.

koirankeksii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

CameLia

2016. május 28.

Én is hallottam róla, hasonló "sorsú" emberektől. Számomra nagy segítség volt. Úgy gyógyítja mélyebb sebeket, hogy nem tartalmaz káros vegyszereket. Az ára kicsit sok, főleg postával, de így is megéri.

CameLia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

anneshirley

2016. április 15.

Pattanásra/pattanás utáni hegekre nem igazán vált be, de egyéb hegekre és sebekre nagyon is, szóval jár az 5 csillag. Talán az egyetlen olyan kence, amit az egész család használ (kutyákat is beleértve).

anneshirley
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

lia007

2016. január 29.

A termék már nagyon régóta ismerőseink és a mi életünk része is. Nekem ez az igazán CSODAKRÉM!!! Minden bőrbajra jó, de antibiotikumot tartalmaz és emiatt nem szabad ész nélkül mindenféle apróságra kenni! Páromnak eltört a kulcscsontja, ezért rögzítették a kezét, de azon a nyáron olyan meleg volt, hogy ahol érintkezett a karja a törzzsel egy hét alatt teljesen szétroncsolta a bőrt... a kenőcs hatására nagyon gyorsan és nagyon szépen meggyógyult. Nagymamám sajnos nem egyszer esett csúnyán és eddig mindig nagyon jó szolgált a kék kenőcs a sérüléseire. Nagypapám véletlenül megsebesítette a fűrész és csodálatosan meggyógyította a kenőcs. Sorolhatnám... mért nagyon jó ha van a házban!

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
lia007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 29.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
aalexaa

2015. december 8.

Még nyáron sütés közben sikeresen sebesre égettem a combom a forró olajjal, napokig iszonyúan fájt, a kisebb pöttyök felhólyagosodtak, a nagyobb viszont vérzett minden zuhanyzásnál. Bármit csináltam vele, nem akart gyógyulni. A párom édesanyja adott nekem egy tégellyel ebből a csodából, mikor meglátta a sebemet. Reggel bekentem, és már az esti zuhanyzásnál sem vérzett, néhány nap alatt gyönyörűen begyógyult (a heg ugyan ott maradt, de nem is vártam, hogy eltűnteti). A vakbélműtétem utáni hegeket is kenegettem vele, valamennyit halványított rajtuk. Mikor a kiskutyánkat elhoztuk szeptemberben, csúnyán sebes volt az orrra, mert megleckéztette egy kismacska, az állatorvos azt mondta, hogy nem biztos, hogy ott kinő újra a szőre miután begyógyult. Ezzel kenegettük neki, és kb. két hét alatt teljesen begyógyult, a szőr is visszanőtt, már nem is látszik, hogy ott volt valaha seb. Nemrég pedig agyonnyomorgatott (tudom, nem szabadna) kisebesedett pattanásra kentem, egy éjszaka alatt begyógyította teljesen vállalhatóra. Szuper krém, nagyon spórolunk vele, de ha elfogy mindenképp szerzünk be új adagot!

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 8.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
gyorrgyir

2015. november 24.

Mindig van itthon! Nem csak égési sérülésre , egyéb hegekre és gyantázás után is kellemesen megnyugtatja a bőrt,megóvja szőrtüsző gyulladásoktól.

gyorrgyir
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 24.

Emesemese

2015. november 20.

Nincs valakinek eladó? Csal szuperlatívuszokban tudnék róla beszélni a saját és a kutyám nevében is. :) Allergiás bőrkiütés, pattanás, égési seb, heg... Csodakrém. :)

Emesemese
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Aprile

2015. október 16.

Ha valamire lehet azt mondani, hogy csodaszer, akkor a Kék-Lukács az. Pár éve Rómában jártam, ahol egész nap talpaltam, a lehető legkevésbé túra-kompatibilis cipőben, így már az első nap végére rettenetesen vízhólyagos és feltört lett a sarkam, talpam, alig bírtam menni már. Esténként mindig bekentem vele a lábam, és reggelre sokkal, de sokkal jobb lett a helyzet. Jól csillapítja a fájdalmat, szépen gyógyítja a sebeket, lehúzza a gyulladásokat... egyszerűen hihetetlenül jó termék. A nagymamám Iharosberényben él, a krém szülőföldjén, így tőle kaptam, és ő is szerzi be nekem mindig.:) Puszi érte neked is, Mami.:)

(6)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Aprile
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 16.

(6)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
ritasd

2015. augusztus 11.

Az itteni vélemények alapján rendeltem meg,bár nem találtam valami olcsónak,de úgy voltam vele hátha. 3 hete használom és bár nem rontott a helyzeten,de az sem látszódna,hogy javulna,sőt.
Egyébként pattanásokra használom. Még pár hétig elkenegetem aztán írok,hogy javult e valamit. Jelenleg 3 csillagot kap,de az is ilyen jószívű a részemről. Ha mást nem meghagyom én is az állataimnak :)

ritasd
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Az INCI a szabványosított kozmetikai összetevő lista rövidítése (International Nomenclature of Cosmetic Ingredients). Ezzel az "álösszetevővel" jelezhető, ha egy terméknek nincsen INCI listája, például mert patikai termék, házi kozmetikum vagy pedig egyáltalán nincsenek is összetevői.