KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Kék-Lukács

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: Rejetke

Utolsó módosítás dátuma: 2015. május 8.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

A Kék kenőcsöt Lukács Károly gyógyszerész találta fel több mint 10 éve, valamint ő is állítja elő a mai napig. Szájhagyomány útján egyre szélesebb körben terjedt el a jó híre, mert gyógyító hatása egyéb nem várt területeken is látványosan megmutatkozott. Ennek köszönhetően gyógyszerré kell nyilvánítani, ez a procedúra jelenleg folyamatban van.

Összetevők: Zinc Oxide, Vazelin, Sumamed-Saptosyl Keverék, Kamillaolaj, Cickafarkolaj

Azsni

2015. június 23.

Nagyon jó! Sebeket szépen begyógyítja, műtét utáni hegeket is jó kenni vele. Emberre és állatra is szuper! :)

Azsni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

csongika2

2015. június 9.

Édesapám hosszú évekig fekvő beteg volt, egy hosszabb kórházi kezelés során alakult ki nála felfekvés. Mindent kipróbáltunk, semmi nem segített, amíg meg nem találtuk a kék kenőcsöt. Begyógyította a felfekvést, a sebeket, valamint más kisebb égési és horzsolási sebre is használtuk már. Azokon is segített. Megéri az árát, csak ajánlani tudom!

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
csongika2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 9.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Csermely

2015. május 18.

Én ehhez a termékhez csak az állatorvosi kiszerelésben jutottam hozzá, szóval nagyon boldog lennék, ha valaki információt tudna arról, hogy hol lehet beszerezni másként esetleg nagyobb mennyiséget?
Egyébként csodaszer!
Pattanásoktól kezdve a sebekig mindent begyógyít hegesedés nélkül!

Csermely
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

Egyébként csodaszer!
Pattanásoktól kezdve a sebekig mindent begyógyít hegesedés nélkül!

kicsiliba

2015. március 28.

Nagyon szèpen begyógyít minden sebet,kutyusom lábán lèvő sebet pár nap alatt begyógyította.

kicsiliba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Nicu

2015. március 14.

Szintén állatorvos ajánlotta. Macskám kivakarta a bőrét, ezzel kentem neki, és szépen begyógyult. Plusz pont, hogy csak gyógynövényes, így nem lesz bajuk az állatoknak, ha lenyalogatják.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

incifinci28

2015. február 11.

kiskorom óta mindig mindenre kenjük, hamar begyógyít minden sebet, csak mostanában a mi gyógyszertárainkban nem nagyon adnak vagy csak pult alól, remélem nem szűnik meg.

incifinci28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

franyoh

2015. február 11.

Nekem a gyógyszerész ajánlotta mikor leforráztam mindkét combom, mely hólyagos és borzasztóan fájdalmas volt. Szorgalmasan kenegettem, és nagyon gyorsan rendbe tette. Ma már kb fél év elteltével, olyan a bőröm mintha nem is égettem volna le :)

Felbuzdulva a csodán, anyajegyem eltávolítása után a heget is ezzel a krémmel kenegettem. Kb 1 cm és 2 öltés volt, mely sajnos varratszerédsnél felszakadt. Szorgalmasan kenegettem, reggel és este. Már 2 hónapja kenegetem és alig látszik enyhén piros hegecske. Bízom benne, ha folytatom a kenését teljesen eltűnteti :)

franyoh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

Vica75

2014. január 4.

Nekem nagyon nincs hűha érzésem, erősen túlárazottnak érzem, gondolom tartósítóval is tele van.

Vica75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 4.

Sindy6

2013. december 24.

Nagyon szépen gyógyítja a sebet, pattanás utáni hegeket.

Sindy6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 24.

Nagyon szépen gyógyítja a sebet, pattanás utáni hegeket.

Zsuzsi216

2013. október 26.

Első sorban felfekvésre használtuk. Szépen begyógyította a felfekvést. Alkalmaztuk még egyéb sebekre, égésre is. Csodaszer szerintem.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Az INCI a szabványosított kozmetikai összetevő lista rövidítése (International Nomenclature of Cosmetic Ingredients). Ezzel az "álösszetevővel" jelezhető, ha egy terméknek nincsen INCI listája, például mert patikai termék, házi kozmetikum vagy pedig egyáltalán nincsenek is összetevői (pl. elektronikus kütyük).