KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kék-Lukács

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: Rejetke, Módosítva: 2015. május 8.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

A Kék kenőcsöt Lukács Károly gyógyszerész találta fel több mint 10 éve, valamint ő is állítja elő a mai napig. Szájhagyomány útján egyre szélesebb körben terjedt el a jó híre, mert gyógyító hatása egyéb nem várt területeken is látványosan megmutatkozott. Ennek köszönhetően gyógyszerré kell nyilvánítani, ez a procedúra jelenleg folyamatban van.

Összetevők: Zinc Oxide, Vazelin, Sumamed-Saptosyl Keverék, Kamillaolaj, Cickafarkolaj

bianka90

2017. január 13.

Szépen gyógyítja a pattanásokat, hegeket. Nem egyik napról a másikra, de sokat segít.

bianka90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

biusjj

2017. január 12.

Nekem sajnos nem vált be. Pattanásra, illetve az utáni hegekre vettem, de nem szívódott fel, és "kukacokban" lejött. Próbáltuk sebekre, enyhe égésre, de semmi kimagaslót nem produkált. A kommenteket olvasva egyszerűen hihetetlen, hogy nem vált be. Sok reményt fűztem hozzá, de semmi. Ami pozitív volt benne, hogy nem rontott a bőröm állapotán, de újra venni nem fogom. A végén kézkrémnek kenegettük el, a maradékot kidobtuk.

biusjj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

shanja23

2017. január 12.

Szőrtelenítés utáni irritációra egyedül csak ez a kence vált be! Más esetekben még nem nagyon próbáltam, de nekem már megérte!

shanja23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

Csreka

2017. január 5.

Mindenféle bőrsérülésre nagyon jó, tényleg használ. Otthon mindig van belőle.

Csreka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Mindenféle bőrsérülésre nagyon jó, tényleg használ. Otthon mindig van belőle.

Horvth

Korcsoport: < 18
2016. november 5.

Pattanára nekem nem vált be úgy, de minden másra igen. Kis csodaszer, sajnalom hogy nem ismertem hamarabb.:)

Horvth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. november 5.

lovecreams

2016. október 28.

Ó, hát ki ne ismerné?:) Számomra ő a Sudocrem és a körömvirágkrém mellett a másik csodaszer! Sebekre,égési sérülésre, pattanásra, és a bőr nyugtatására is kiváló! Mindig kell, hogy legyen itthon.

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 28.

Detti

2016. július 26.

Az állatorvos ajánlotta, a kutyának ivartalanítás után. A sebe körül kellett kenegetni vele a bőrt. Én már előre felkészültem FLP-s termékekből az ápolásra, de ez a krém annyira szépen és gyorsan helyrehozta, hogy a többire nem volt szükség. Próbáltam magamon pattanás kezelésére is, de nekem arra egyáltalán nem vált be. Semmit nem csinált a pattanással, és még jó kis zsíros paca is keletkezett a bőrömön, ott ahova kentem. Így tőlem csak 4 pontot kap.

Detti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 26.

koirankeksii

2016. július 4.

Konyhában sikerült olajfröccsenéstől másodfokú, hólyagos égési sérülést szereznem, 2 db 100 ft-os méretű kb fél cm magas hólyag (érdekes h teljesen fájdalommentes) formájában a combomon. A hólyagokat 3-4 nap alatt teljesen eltüntette laposra. Elég csúnya még a seb, naponta 2-3x kenem be, később írok, hogy heges maradt-e a sebem.

koirankeksii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

CameLia

2016. május 28.

Én is hallottam róla, hasonló "sorsú" emberektől. Számomra nagy segítség volt. Úgy gyógyítja mélyebb sebeket, hogy nem tartalmaz káros vegyszereket. Az ára kicsit sok, főleg postával, de így is megéri.

CameLia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

anneshirley

2016. április 15.

Pattanásra/pattanás utáni hegekre nem igazán vált be, de egyéb hegekre és sebekre nagyon is, szóval jár az 5 csillag. Talán az egyetlen olyan kence, amit az egész család használ (kutyákat is beleértve).

anneshirley
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.