KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kék-Lukács

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: Rejetke, Módosítva: 2015. május 8.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

A Kék kenőcsöt Lukács Károly gyógyszerész találta fel több mint 10 éve, valamint ő is állítja elő a mai napig. Szájhagyomány útján egyre szélesebb körben terjedt el a jó híre, mert gyógyító hatása egyéb nem várt területeken is látványosan megmutatkozott. Ennek köszönhetően gyógyszerré kell nyilvánítani, ez a procedúra jelenleg folyamatban van.

Összetevők: Zinc Oxide, Vazelin, Sumamed-Saptosyl Keverék, Kamillaolaj, Cickafarkolaj

Ár: 4800 Ft , Eladó: Budapest77
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy posta
Krémmánia Kedvencek a -től
nassbetyar

2017. április 14.

Edzés során sajnos előfordul, hogy a tenyeremen jó nagy felszakadt vízhólygok keletkeznek, fertőtlenítés után ezzel a krémmel szoktam vastagon bekenni, 1 max. 2 nap alatt hihetetlen javulást eredményez. Egyébként, ahogy többen is írták állatgyógyászati célra használható, de sebekre (az arcon lévő hegekre, pattanásokra még nem próbáltam), égési sérülések esetén fele annyi idő alatt gyógyul.

nassbetyar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

brauneva53

Korcsoport: >54
2017. február 28.

Az állatorvostól kaptam először, mert a cicámnak véres volt a nyaka, a többiek bántották. Hihetetlen gyorsan begyógyult a seb, ilyet még nem láttam, hogy nyílt seb ilyen sebességgel eltűnjön. Aztán magamon is alkalmaztam, és bevált, nem olyan látványos, mint a sebeknél, de megbízható jó krém.

brauneva53
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. február 28.

mLK235

2017. február 18.

Bőrproblémákra tökéletes mint pl: ekcéma, rozacea ,atópiás bőr stb, babapopsikenőcsnek is kiváló.
Univerzális gyulladáscsőkkentő

mLK235
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 18.

Univerzális gyulladáscsőkkentő

bianka90

2017. január 13.

Szépen gyógyítja a pattanásokat, hegeket. Nem egyik napról a másikra, de sokat segít.

bianka90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

biusjj

2017. január 12.

Nekem sajnos nem vált be. Pattanásra, illetve az utáni hegekre vettem, de nem szívódott fel, és "kukacokban" lejött. Próbáltuk sebekre, enyhe égésre, de semmi kimagaslót nem produkált. A kommenteket olvasva egyszerűen hihetetlen, hogy nem vált be. Sok reményt fűztem hozzá, de semmi. Ami pozitív volt benne, hogy nem rontott a bőröm állapotán, de újra venni nem fogom. A végén kézkrémnek kenegettük el, a maradékot kidobtuk.

biusjj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

shanja23

2017. január 12.

Szőrtelenítés utáni irritációra egyedül csak ez a kence vált be! Más esetekben még nem nagyon próbáltam, de nekem már megérte!

shanja23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

Csreka

2017. január 5.

Mindenféle bőrsérülésre nagyon jó, tényleg használ. Otthon mindig van belőle.

Csreka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Mindenféle bőrsérülésre nagyon jó, tényleg használ. Otthon mindig van belőle.

Horvth

Korcsoport: < 18
2016. november 5.

Pattanára nekem nem vált be úgy, de minden másra igen. Kis csodaszer, sajnalom hogy nem ismertem hamarabb.:)

Horvth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. november 5.

lovecreams

2016. október 28.

Ó, hát ki ne ismerné?:) Számomra ő a Sudocrem és a körömvirágkrém mellett a másik csodaszer! Sebekre,égési sérülésre, pattanásra, és a bőr nyugtatására is kiváló! Mindig kell, hogy legyen itthon.

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 28.

Detti

2016. július 26.

Az állatorvos ajánlotta, a kutyának ivartalanítás után. A sebe körül kellett kenegetni vele a bőrt. Én már előre felkészültem FLP-s termékekből az ápolásra, de ez a krém annyira szépen és gyorsan helyrehozta, hogy a többire nem volt szükség. Próbáltam magamon pattanás kezelésére is, de nekem arra egyáltalán nem vált be. Semmit nem csinált a pattanással, és még jó kis zsíros paca is keletkezett a bőrömön, ott ahova kentem. Így tőlem csak 4 pontot kap.

Detti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 26.