KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kell a púder!

Ár:   8490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kell a púder!, Módosítva: 2018. március 26.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A KAP It mist be love! hidratáló arcpermet a benne található vízmegkötő anyagoknak (betainnak, a hialuronnak és a glicerinnek) köszönhetően elképesztően gyorsan hidratálja a bőrt. A zöldtea kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő, segít felébreszteni és fiatalon tartani a bőrt. Az aloe vera és a panthenol pedig nyugtató hatást fejt ki. Sminkfrissítőként és -fixálóként is alkalmazható.

A csomagolás újratölthető (125 ml-es utántöltő tasakok).

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Ada85

2018. április 20.

Egyszerűen imádom, állandóan használom, smink alá, felé, mellé... Gyönyörű a csomagolása és ami benne van, az meg egyenesen lenyűgöző. Kicsit inkább olyan, mint egy jó tonik, az meg viszont még szuperebb, hogy sminkre is tudom fújni. Nem sminkelek sem erősen, sem nagyon, inkább olyan üde, no makeup vonalat szeretem, erre a fújva 4-5 puffot szépen eloszlik és nem folyik meg alatta semmi. Engem felfrissít, kicsit úgy érzem utána, mintha az egyébként zsíros bőröm, nem is lenne olyan zsíros. Én szívből ajánlom mindenkinek, számomra 'It must be love' :D

Ada85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Angie1988

2018. április 17.

Nagyon szuper arcpermet gyönyörű INCI-vel. Remekül hidratál, jó alap és még fixálja is a sminket. Bátran ajánlom Nektek is, szerintem nagyon sokáig elég lesz és hú társam a sminkelésben. :)

Angie1988
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

djkaty

2018. április 17.

Rendkívül kellemes, finom permet, amely egyenletesen oszlik el a bőrön. Ez egyrészt kényeztető érzést biztosít, másrészt nincsenek nagyobb cseppek, amelyek miatt esetlegesen kevésbé jól mutatna a smink az adott helyen, ahová több jut belőle. A bőrömnek jóleső érzés, emellett bársonyos tapintásúvá válik tőle, ezért sminkelés előtt megfelelő alapot képez a termékeknek, sminkelés után pedig kiváló befejező lépés, amellyel természetesebb hatásúvá tehető az alapozó és a púder. Az esti arcápolási rutinom befejező lépéseként is bevált, extra hidratáló hatást biztosítva, amit a vízhiányos bőröm meghálál. Ezért az eddigi kedvencem, a MAC Fix+ már csak második helyezett lett.

djkaty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

lovecreams

(!)
2018. április 5.

Nyereményjátékon nyertem (köszönöm Gabi!!), és igaz, hogy még csak tegnap jött meg, de teljesen a szerelmese lettem ennek a kis csodának. Gyönyörűséges a design, letisztult matt üveg, szép betűstílussal. A szórófej tökéletes, nem köpköd, nem "buborékosan" fúj, hanem egyenletesen, észrevehetetlenül. Smink előtt használva nagyon puhává teszi a bőrt, smink után pedig egészséges finisht és egész napos tartósságot ad. Ami viszont nekem extra plusz, hogy tényleg kontrollálja a bőr kifényesedését (sajnos a T-zónában én is nagyon zsíros vagyok). Szerelmes és függője lettem, fújkálom reggel, délben, este...Nagyon tudom ajánlani!

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 5.

DoriMUA

2018. április 4.

Megpróbálok teljes leírást adni a termékről, remélhetőleg segít majd döntenetek:
- Mikor először a kezemben fogtam a permetet, tudtam, hogy a legjobb barátok leszünk! Nem kellett egy fújás sem, mert beleszerettem a letisztult, mégis elegáns üvegbe! (Egy ilyen csomagolásba nem rakhatnak rossz terméket..:))
- Természetesen nem csak nézegetni vettem, így ki is próbáltam. Az első amit észrevettem és teljesen meglepett, hogy az "adagolófejből" érkező permet, olyan kellemesen ér az arcomhoz, hogy nem bírtam abbahagyni a fújkálást. Eddig a Mac fix+ permetét használtam... néha... de nem szerettem, hogy köpköd.
- Miután átmasszíroztam az arcomat a permettel, rövid időn belül hatott. Bőröm tapintása annyira puha lett, hogy azóta folyamatosan simogatom! :) (Nem tapad, nem ragad)
- Azóta reggel és este is használom arctisztítás után, és szereti a bőröm! A T vonalam erősen ki szokott fényesedni, de úgy látszik, hogy ezt is kontrollálja.
- Ha sminkelek, a KAP alapozó stick-jével és egy transzparens púderrel szoktam használni, előtte-utána is fújok az arcomra a permetből és egész nap tart a smink!
Azt hiszem nem kell többet írnom. Engem meggyőzött, imádom, ajánlom! Tudtam, hogy nem hiába vártam rá! :)

DoriMUA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Thegreensophia

2018. április 3.

Naaagyon szeretem! Van olyan jó, mint a Mac fix+! Csak ajánlani tudom!!!!

Thegreensophia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Naaagyon szeretem! Van olyan jó, mint a Mac fix+! Csak ajánlani tudom!!!!

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Silk Amino Acids, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol