KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kell a púder!

Ár:   8490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kell a púder!, Módosítva: 2018. március 26.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A KAP It mist be love! hidratáló arcpermet a benne található vízmegkötő anyagoknak (betainnak, a hialuronnak és a glicerinnek) köszönhetően elképesztően gyorsan hidratálja a bőrt. A zöldtea kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő, segít felébreszteni és fiatalon tartani a bőrt. Az aloe vera és a panthenol pedig nyugtató hatást fejt ki. Sminkfrissítőként és -fixálóként is alkalmazható.

A csomagolás újratölthető (125 ml-es utántöltő tasakok).

janka.s

2018. október 21.

Szeretem nagyon, bar behatarolhatatlan nekem a tenyleges hatasa -mint majdnem minden mistnek- . Szepek az osszetevok, szimpatikus a marka (hajrahazai!🤘), igenyes es nem mellesleg kornyezetkimelo az ujratoltheto uvege. Fujom amugy, ha kell ha nem, mert iszonyat jol esik, na :-D De osszesegeben csak akkor erzem igazan a jo hatasat, ha frissen megtisztitott (foleg hamlasztas utani) borre fujom, akkor nagyon finoman hidratal es nyugtat, elokeszit a tovabbi szerumoknak, kremeknek. Sminkfixalasra nem feltetlenul a legjobb, de nem rovom fel hibanak, mert nalam ez masodlagos (es lehet, hogy masnak meg tokre bevalik erre is). Biztosan veszek meg utantoltot! (plane ha megint lesz valami jo kis 20%os kedvezmeny :-))

janka.s
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 21.

Nashuaaa

2018. október 18.

Nem igazán tudom mit gondoljak a hatásáról, de az érzés, amit kiváltott belőlem, az az, hogy nem szeretem. Pedig akartam szeretni. Imádom a fújós dolgokat, amikbe nem kell belenyúlkálni, kezet mosni, meg minden, hanem csak fújok kettőt és kész, mehetünk. Az a baj, hogy nagyjából ennyi jót tudok róla elmondani :( Gyönyörű a külseje és szépek az összetevői, ezek is az előnyei közé tartoznak, én megsem szeretem. Használtam hidratáló permetként, magában csak úgy a make up mentes napokra, hogy mégis legyen valami plusz a bőrömnek is. Használtam smink előtt, smink után, fixálásra, a porosság eltüntetésére, vagy csak úgy felfrissíteni a nap folyamán. Egyikre sem vált igazán be. Magában ragacsos érzetet hagy kicsit és fényes lesz tőle az arcom, konkrétan zsírosít. Néha még kis kiütések is lettek rajtam, de mivel nem 1000%, hogy ettől, bár gyanús, nem sorolom a hibái közé. A sminkkel ugyanazt teszi, átfényesedik tőle, sokkal jobban, mint magától, fixálni viszont nem fixál. Még próbálgatom, meg nyilván elhasználom, de ha csak nem mutat valami nagy változást, akkor biztos nem veszem újra, mert jelenleg nagyon nem szeretem és csak elhasználás miatt fújkálom.

Nashuaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

bidzso

2018. szeptember 26.

A nyári nagy melegben tonik helyett használtam. Éjszakára csak magában, nappalra a fényvédő alá. Nagyon szeretem, mert jól hidratál, az érzékeny bőrömnek tökéletes.

bidzso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

BK19

2018. szeptember 12.

Egy nagyon nagy problémám van vele, nagyon gyorsan fogy! :D Használom megtisztított bőrre, hidratálóként. Használom a kész smink fixálására, vagy a szemhéjpúderhez,hogy kicsit erősebb legyen a szín. Imádom!

BK19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

wdorika

2018. szeptember 10.

Még nyár elején vettem (még pont KAPható volt :)) és azóta beépült a rutinomba. Függő lettem, ez már biztos, olyan finoman ápolja és hidratálja az arcbőrömet, amit nem is gondoltam volna. Reggel a tisztítás és tonikozás, hialuronos szérum után használom, hidratáló krémet nem is teszek fel a meleg miatt, csak fényvédőt. Annyira szép a bőröm tőle, ami nem is csoda, ha az összetevőit nézem. Azért pedig, hogy ez a gyönyörű üveg csomagolás utántölthető, 6 csillagot adnék, a lehetne.

wdorika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

vadvirag919

2018. augusztus 28.

Update: még mindig imádom, jól lehúzza a pirosságot, teszi a dolgát szépen. A melegben nekem elég is volt hidratálónak, a hűtőben lakik szóval kellemes kis hűsítő is egyben. A szórófejével viszont nem vagyok kibékülve: 3 fújás kell az arcomra, mert nem porlaszt elég szélesen (?). Uriage, Clinique feje sokkal jobb, kevesebb is fogy egy használatra. Ettől függetlenül valóban jó kis permet, allergiás reakciót/pöttyöt/pattanást nem okoz, úgyhogy imádom.

Pár órás használattal nem szívesen mondok véleményt, de 1. 35 fok van, leizzadt az arcom is, ráfújtam, becuppantotta fél perc alatt, lemattította és még 5 óra múltán sem olajosodott vissza. Ebben a melegben mindentől fényesedett már az arcom, katasztrófa, egyszerűen nem találok olyan hidratálót, ami jó lenne.
2. A túlzó itteni kommentek nem túlzóak. :D Azt hittem a vélemények nagyon elfogultak és tuti nem ilyen jó a cucc, de tényleg ilyen jó. Szóval most akciós, aki ki szeretné próbálni hajrá.
Amennyiben holnapra nem lesz semmilyen allergiás reakcióm lehet mondani, hogy ez szerelem volt első fújásra.

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Zsuzsi216

2018. augusztus 8.

Instagramon nyertem Gabitól egy csomagot melyben ez az arcpermet is lapult.
Már annyi jót hallottam és olvastam róla, hogy nagyon kíváncsi lettem.
A csomagolással kezdeném, ami szerintem szuperül néz ki. Tudom, hogy sokaknak nem számít, de szerintem nagyon jó ránézni egy letisztult és egyszerű csomagolásra. A kevesebb több elve itt is működik.
Maga a permet is szuper szerintem. Használtam már hirdatáló helyett reggel és éjszakára is. Használtam smink fixálására. Nekem bevált.
Ha hidratáló helyett használom akkor hihetetlen üde és friss lesz az arcom tőle.
Eddig negatívumot nem tapasztaltam.
Ja, külön öröm, hogy gazdaságos utántöltő is kapható hozzá. Ha elfogy a gyári adag, akkor arra biztos, hogy beruházok.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Instagramon nyertem Gabitól egy csomagot melyben ez az arcpermet is lapult.
Már annyi jót hallottam és olvastam róla, hogy nagyon kíváncsi lettem.
Eddig negatívumot nem tapasztaltam.

nori93

2018. július 31.

Nem rossz termék ,de számomra a MAC Fix+ ezerszer jobb! Ettől a KAPos permettől csak zsírosodik az arcom...de frissítőként nem rossz. Smink alá és fölé fújva nem állja meg a helyét.

nori93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

hajnalcsillag

2018. június 22.

Ez egy álom. Fantasztikus. A FIX+ a közelébe sem ér. Annyira tökéletesen lehúzza a gyulladást, hidratálja a bőrt, gyönyörűvé varázsolja a sminket, hogy azt el sem tudom hinni. Eddig 1 üveggel és 3 utántöltővel szereztem be belőle és remélem, hogy soha se soha nem fog elfogyni. Csak hogy érzékeltessem, hogy mire képes... Kozmetiusnál csütörtökön voltam és már előre láttam, hogy én bizony pénteken itthonról fogok dolgozni mert borzalom lesz a fejem... Este semmi mást nem csináltam az arcommal csak magamralocsoltam ebből a csodaszerből egy adaggal és reggel mikor felkeltem azt hittem, hogy még álmodok és alvajárva mentem ki a fürdőszobába... sehol a dudorok, sehol a vörösen izzó fej, semmi... Úgyhogy szépen kisminkeltem magam és bementem dolgozni :D Imádom!!!
Ui.: Gabi egy tündér, menjetek be hozzá személyesen a Púder Péntekre! (De csak akkor ha nem féltek, hogy úgy jártok mint én, aki az első találkozás óta már beszerzett két szivacsot, egy alapozó ecsetet, egy rúzst, és 4 csodalötyit :D) Örülök, hogy van egy magyar márka, amit ennyire imádhatok. :)

hajnalcsillag
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

skin

2018. május 3.

Valahogy a Mac fix soha nem lett a szívem csücske legtöbbször a porlasztásával lettek gondjaim.
Ez?
Ez szerelem az első pillanattól fogva. Nemcsak a gyönyörű csomagolása miatt hanem ami az üvegben van az is príma. Nagyon jó a porlasztás bár lehetne ez még finomabb is ,de függő lettem. Napjában többször is megkívánom. A felirat is szépen tartja magát az üvegen . Ami hab a tortán,hogy van hozzá utántöltő ami ugye költségkímélő is . A negatívum az lehet,hogy nem éppen táskabarát csomagolás ,de ez könnyen orvosolható . Csak ajánlani tudom aki teheti próbálja ki megéri rá beruházni.
Az ára nem annyi mint ami fent szerepel.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 3.

Ez?
Az ára nem annyi mint ami fent szerepel.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Silk Amino Acids, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol