KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kell a púder!

Ár:   11 900 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kell a púder!, Módosítva: 2017. augusztus 7.

Ár:   11 900 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Elkészítettük azt a neszeszert, amelyre mindig is vágytál, de eddig hiába kerested. 5 belső zsebe van, amelyek úgy vannak kialakítva, hogy kisebb, illetve nagyobb dolgokat is bele tudjál pakolni, (például a KAP ecsetek is beleférnek). Három különálló zseb van összevarrva, a két külső gyönyörű fekete műbőr, a középső pedig extravagáns rosegold, vagy klasszikus csillogó fekete műbőr. Rafinált fazonja miatt kicsinek tűnik, gyakorlatilag viszont semmit nem kell otthon hagynod, mindent vihetsz magaddal, sőt még többet is.

Alapanyaga kiváló minőségű műbőr, a belső bélés tisztítható. Az öt zsebet egy réz cipzár fogja össze. Méretei: 21 cm hosszú, 13 cm magas.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre