KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kemon

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eventually, Módosítva: 2015. október 22.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

Erdei gyümölcs kivonatot tartalmaz, amely a hajnak testességet, vastagságot, és egészséges megjelenést ad. Valamint ragyogást és erőtől duzzadó hajat minden frizurához.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Leonie88

2017. július 12.

Az illata nagyon tetszik, de pozitív hatását nem érzem. Az adagolása elég nehézkes, egy pumpás fej jobban illene hozzá.

Leonie88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

0808

2015. december 31.

Örülök, hogy megvásároltam! A fodrászom használta és először az illatára kaptam fel e fejem...akarom mert isteni -mondtam, majd itthon bevetettem. Tapasztalatom szerint nagyon kevés kell belőle mert ellenkező esetben nekem nehézkes, ragadós lesz tőle a hajam de ha csak egy keveset dolgozok szét a hajamon akkor szuper fényes, jól formázható, dús frizut kapok, nem mellékesen vmi isteni finom illattal. Egy bajom van csak vele: az adagolást illetően jobban örültem volna ha pumpásra tervezik de ez nem ront a végeredményen ezért marad az 5*

0808
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 31.

pacsalia

2015. október 20.

Nagyon professzionális. Az illata gyümölcsös, mindent elnyomó, de NAGYON KIRÁLY! :3 A hajtövemre szoktam tenni hajam áttörlése után, és szárítás közben már látszik, hogy megemeli a töveket, és dúsabb hatást kelt. Nagyon jó cucc! Kissé borsos az ára, de megéri nem sajnálni rá a pénzt!
Ja, és nagyon-nagyon lassan fogy! Extra sokáig elég ez a 250 mili, ugyanis egy pár cseppet elég eloszlatni egyszerre a hajon.

pacsalia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 20.

eventually

2014. október 25.

csak épphogy löttyintek a kezemre belőle, eloszlatom a hajamon és nagyon jól tartja magát több napig is akár, és ami még fontosabb, hogy szemmel láthatóan dúsít, úgyhogy nagyon szeretem! csak vigyázni kell tényleg az adagolással, mert ha sokat teszünk a hajunkra akkor sprőddé teheti. Nem is valami olcsó, de nagyon sokáig elég, mert nem kell belőle sok :)

eventually
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 25.

Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lila színű.