KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kemon

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2011. augusztus 15.

Kategória:   Hajápolás

Kétfázisú, hajban maradó kezelés száraz, göndör, kreppes hajra, kitűnő kibogozó erővel. A cannabis sativa olaj EFA-inak köszönhetően hosszantartó göndörség szabályozást nyújtés megfékezi, könnyen kezelhetővé teszi a hajat. Zsírmentes formulájakibogozza, puhítja és újraéleszti a hajat. pH 2.5.

Kiszerelés: 250 ml

Kingácska0807

2017. február 7.

A fodrászom szokta használni a hajamra,gondoltam beszerzek itthonra is egyet. Ugyan nem olcsó kategória, de kenterbe veri nálam az eddigi összes leave in hajápolót. Finom az illata, gyönyörű fényes lesz utána az amúgy is ragyogó vörös hajam,a fésű csak úgy síklik. Hidratál, táplál, egy szóval TELITALÁLAT!

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.

szanika

2017. január 10.

Volt már annak 8 éve is, hogy tini korom idején szőkítési vágyat éreztem, és telibe leszívattam a hajam, csak hogy "szép" szőke legyek. Mellette vasaltam is. Mondanom sem kell, hogy darabokban tört el a hajam.
Akkori fodrászom (saját felelősségemre szívatta le a hajam, ő nem szívesen vállalta be önszántából) ajánlotta ezt a terméket. A neve ugyanez volt, de akkor kékes-zöldes színe volt. Már akkor sem volt olcsó, de a mai napig emlékszem rá, hogy nagy szerepet játszott abban h helyrejöjjön a hajam.
Az illata kellemes volt, puha tapintású hajat eredményezett ha használtam.
Így ennyi év távlatából most nagyon gondolkodom, hogy újra teszek egy próbát vele, h hogyan szuperál az új verzió. Bár most nem vagyok ilyen haj krízisben, de egy egészséges haj ugye sose baj! :)

szanika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Az illata kellemes volt, puha tapintású hajat eredményezett ha használtam.

Akane

2014. március 16.

Kellemes illata van, és nagyon könnyen lehet tőle a hajat kifésülni. Táplál is, ápol is, viszont már nem gyártják, mert valami új anyagot hoznak be helyette. :)

Akane
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 16.

Masnilány

2013. szeptember 2.

a legjobb! 4 évvel ezelőtt találkoztam vele először és eddig sajnos utoljára (rendkívül drága a bestia) amikor a mellig érő vörös hajam kiszőkítettem és letörött az egész (boldog voltam) egészen az államig le kellett vágni szegénykét. akkor ajánlotta a fodrászom ezt a termékcsaládot, kétségbeesésemben megvettem a hajpakolást és ezt a sprayt. remekül rendbevágták a tropárament hajam, utána már csak a sprayt használtam. akkor még kevésbé volt drága, mára ez sajnos csillagászati mértékeket öltött. aki nem sajnálja a minőségre pénzt a haja esetében, annak mindenképpen jószívvel ajánlom!

Masnilány
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

agi.greendaygirl

2012. május 19.

egyszer mikor hazamentem a fodrásztól nagyon tetszett a hajam tapintása, úgyhogy rákérdeztem hogy mit használt. Azóta már a második flakon kifésülő spray-t használom, és nagyon elégedett vagyok vele. Korábban a párától, hidegtől, víztől és szinte mindentől szénakazal lett a hajamból. össze vissza állt, kreppesedett. Ez a balzsam viszont segített rajtam ^^

update: most vettem meg a 4. flakonnal is, nem is merek mást, olcsóbbat kipróbálni, ez bevált. Az összetevői nem túl szépek, de engem a hatása érdekel. Remélem még sokáig gyártják :)

agi.greendaygirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 19.

Hidratálók: Ethoxydiglycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.