KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kemon

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: queengus, Módosítva: 2018. február 23.

Kategória:   Hajfestékek

Gyors hatású, hajban maradó kozmetikai világosító termék, amelynek használatával lehetőség nyílik száraz hajat melírozni vagy világosítani, a hajszárítás után néhány perc alatt.

A Lunex Light Fast, hajvasaló használatával képes világosítani a hajon körülbelül 2 árnyalatot, legyen az natúr vagy festett.

queengus

2018. február 7.

A fodrászom ajánlotta, mivel nem szerettem volna leszívatni a hajam ahhoz, hogy világosabbra fessem. Kb fél órás procedúra volt az egész, rákente, kivasalta és nekem kb 2-3 árnyalattal világosabb lett, az amúgy középbarna hajam. Nagyon meg vagyok elégedve vele.

queengus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.