KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kemon

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

A krémet feltöltötte: Sz. Csilla, Módosítva: 2017. július 28.

Ár:   10 000 Ft
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

"A kemon gél állagú tartós hajsimító kezelése nem hajegyenesítés, hanem elsősorban keratinos feltöltés. Kisimítja a hajat és új kötéseket hoz benne létre. A hajnak lágyságot és fényt ad, megszünteti a kreppes hatást, ami kitart akár 10/12 héten keresztül. 3 különböző erősségben készült a különböző hajtípusoknak megfelelően. A formaldehid mentes formulák védik a hajszerkezetet."

Sz. Csilla

2017. augusztus 28.

Simább lett a hajam, de valóban nem egyenesített rajta semmit, ugyanúgy kell egyenesre húznom vagy vasalnom. A szálakat feltöltötte, fényesebb, teltebb, egészséges haj lett az eredmény, ám gyorsan zsírosodó lett, már másnap mosnám legszívesebben és a szaga engem kiborított. Az otthoni hajápolóit is megvettem, de csak egyszer tudtam használni, mert szabadulni akartam utána a szagtól. Többszöri hajmosás után is, sőt még hajszínezés után is szárításkor megcsapott az a fura szaga az általuk használt keratinnak. :/

Fura, hogy a Kemon facebook oldalán nem lehet csillagozni, véleményt irni. Nem akartam, csak arra lettem volna kíváncsi, hogy mások hogyan vélekednek a kezelésről. Szerintem ahol elégedett ügyfelek vannak, ott nem tiltják le a véleményezést. :/

Update: Reméltem, hogy a nyaralás alatt szebben fog száradni, vagy símább lesz kicsit a tenger parton is, de semmit nem segített.
Update 2: Sokkal jobban zsírosodik a kezelés óta, mindennap moshatnám és még csak nem is sima. Csalódott vagyok.
Update3: pár hét elteltével azt vettem észre, hogy nagyon hullik a hajam, pont ugyanúgy, mint a Brasil Cacaus kezelések után tapasztaltam.

Sz. Csilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 28.