KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kenzo

Ár:   10900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: monip, Módosítva: 2012. március 4.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

elvanui

2017. október 1.

Most látom, hogy annyit emlegetem szegény drágámat, más illatok kapcsán, és még nem is véleményeztem őt magát, szégyen, gyalázat.
Most épp sok, asszem a mandulássága, de amikor nem vagyok várandós, ő tökéletes hidegidős kísérő, kb. 10 éve nem tudtam megunni. Szárazon puha, édes fás, rizsporos, cseresznyevirágos vaníliás, tökéletesen eltalált arányokkal. A Kenzo saját Oriental fekete pipacsosának kicsit szelídebb utódja, még jó, mert annak a kaszálása egy bűntény volt. Ezzel azért túl lehet élni, ajánlom a fás borsos tömjén felturbózását némi Black Cashmere segítségével, majdnem teljes lesz az illúzió.
De önmagában is a legfinomabb fűrészporos tejberizs a világon:). Spray-on Xanax:). Komolyan.

elvanui
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

Szamocka

2017. augusztus 15.

Egyáltalán nem szeretem az édes, vaníliás illatokat, egyértelműen friss-virágos párti vagyok, de ez gyönyörű illat! Nagyon finom, kellemesen édes-vaníliás, puha csoda! Azért csak 4-est adok neki, mert vannak tőle nagyobb kedvenceim, és övéké a maximum!

Szamocka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Marcsi66

2017. június 8.

Egyike azoknak a parfümöknek,amiket jobban becsülök mint valaha,,,,rendesen felértékelődnek, az én számomra mindenképp,az utánpótlás trónra emeli szépen őket,Nagyon szép illat,mintha a szerelem angyalkája telepedne le hozzám,és egy idegen föld szépségét fújná rám, Édes rizs gőze csap föl,cseresznyevirágok színt adnak az érzelmeknek,hosszan tartó intim kapcsolat a miénk,,,,a Hypnotic Poison párhuzam igaz,gondolom a karakter a döntő,h ki melyiket válassza majd

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 8.

Luna1024

2017. április 13.

Ha valaki megkérne, hogy ajánljak neki édes, de ugyanakkor különleges illatot, az Amour-t biztosan az elsők között mondanám. Ázsia varázslatos, álombéli, európai szemmel megfejthetetlen világa üvegbe zárva. A Kenzo tökéletesen eltalálta azt a misztikus, szívfájdítóan gyönyörű hangulatot, ami nekem Ázsiáról az eszembe jut. Édes, de kifinomult, különleges, de maximálisan hordható, nosztalgikus, de mégis nagyon modern. És az egyik legnőiesebb illat, amit csak ismerek. Igen, valóban édes, de szerintem nem tömény, hanem igazi bőrbesimuló, bársonyos finomság: rajtam konkrétan fahéjas-fűrészporos-fás rizspuding lédús gyümölcsökkel, szépséges fehérteával és picit később bátortalanul előbukkanó cseresznyevirág szirmokkal. Ártatlan, varázslatos, megnyugtató, nőies, törékeny, különleges - ezek jutnak eszembe az Amour-ról. Leginkább az tetszik benne, hogy Kenzoék nem elégedtek meg azzal, hogy édes az illat: az első fázistól a leszáradás utolsó akkordjáig érződik, hogy az Amour tudatos megtervezés és kemény munka eredménye. Unatkozni itt nem fogsz, sem belefulladni a cukortengerbe, ezt megígérem!
Jellegében nekem Lolita Lempicka EDP: bár illatra semmi közük egymáshoz (na jó, mindkettő édes, és ennyi), de utoljára a Lolitánál éreztem azt, hogy amint magamra fújom, egy másik, varázslatos világba kerülök. Ugyanezt érzem az Amour-nál is. Illatában pedig valóban a Hypnotic Poison EDT-re hajaz, de utóbbinál szerintem százszor jobb, különlegesebb, vagyis inkább kevésbé elcsépelt (bocsi): az Amour-t alig pár emberen éreztem az évek alatt, a Hypnotic Poison-t pedig a sarki zöldségestől az edzőtermen át mindenhol. Nekem Dior-ék illata a hype ellenére meglepően egysíkú, füstös vanília, az Amour pedig ennél ezerszer komplexebb illatköltemény.
Nagyon tartós, de sajnos csak bőrközeli, igényesen édes illat, az ára sem hajmeresztő és szerintem elég univerzális is: hétköznapra és alkalomra, fiatal lányoknak, középkorú nőknek és érettebb hölgyeknek egyaránt, ősztől tavaszig (bár hidegben klasszisokkal szebben muzsikál). Egyszóval mindenkinek, aki szereti megélni a nőiességét, és a mai világban is mer álmodni.
Sok gondolatom van még az Amour-ról, de szerintem felesleges mindet leírnom. Talán már kiderülhetett, hogy nekem ez az illat nagy kedvenc. A névválasztástól kezdve az illatán át a többszínű üvegéig mindene tökéletes a számomra. Valóban olyan nekem, mint a szerelem: magával ragadó, felemelő, gyönyörű és kicsit fájdalmas... És szavakkal teljesen kifejezhetetlen: érezni kell, de azt teljes szenvedéllyel, különben nem fogod megtapasztalni az összes szépséget, amit nyújt.
A drámai monológ után végszónak még annyit: szerintem Kenzo-ék Elefántja mellett Ő is ikonnak számít az illatok világában, ezért úgy gondolom, hogy minden parfümrajongónak tennie kéne vele legalább egy próbát! Igen, akkor is, ha amúgy nem vagy édesszájú - szerintem nem fogod megbánni! :)

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

dustyrose

2017. március 20.

Évek óta nem találkoztam olyan parfümmel, amibe úgy igazán beleszerettem volna - ő viszont teljesen elvarázsolt.Igaz, nem volt olyan nehéz dolga, mivel az első számú parfüm az életemben a Hypnotic Poison , és ők ketten ugyanabba az illatcsaládba tartoznak, néhány hasonló illatjeggyel (ennek ellenére visszautasítom azt hogy sokan egyformának tartják az illatukat - a Poison sokkal sötétebb és fűszeresebb , és a mandula és a kókusz nagyon erőteljessé teszi, az Amour a rizs és és a fehér tea miatt sokkal puhább és megnyugtatóbb .) Egy meleg ölelésre emlékeztet, egyfajta biztonság illat számomra , DE! egy idő után belőle is előbújik egy kicsit huncutság, felszínre jönnek a fás jegyek és a pézsma - viszont továbbra sem válik hivalkodóvá , felfújástól leszáradásig bőr közeli marad.

dustyrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

littlechicken

2017. február 17.

Alapjában véve kellemes illata van, de rettenetesen émelyítő, tömény és ettől számomra elviselhetetlen. Egyik barátnőmnek volt ilyen és persze kíváncsiságból mindent kipróbál az ember.... neki nagy szerelem volt, de a kettőnk ízlése mindig nagyon eltérő volt. Engem kifejezetten zavart amikor ezt viselte, de szerencsére annyira félt, hogy elfogy, hogy nem sűrűn használta.

littlechicken
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Edina313

2016. december 8.

Olyan gyönyörű volt valaha! Krémes, meleg, rizses, cseresznyevirágos finomság. Csodálatos emlékeim vannak vele kapcsolatban! Rózsaszínű hideg ködökben királylány voltam benne. Hosszan tartó, tökéletes téli illat.

Edina313
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 8.

Napraforgo

2016. december 4.

Egy csoda.... A probléma ott lakozik, hogy a legjobb barátnőm nagy szerelme, mégsem lophatom el... Ettől függetlenül csodálni még szabad :)

Napraforgo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

MrsWolf

2016. november 22.

Anyu vette magának kb ezer éve.( talán úgy 10 éve) Még van egy pici benne, isteni, imádnivaló, az üvege is gyönyörű. Tartós, és nagyon finom illat. Csak lenne olcsóbb...de megéri az árát!

MrsWolf
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 22.

d.krisztina

2016. szeptember 23.

Mostanában több oldalon is állították, hogy ő (is) illene hozzám. (ilyen csillagjegyek szerinti illatok, stb) Hát... szerintem/rajtam szinte semmiben nem különbözik a sima Flower-től, ami nem rossz ugyan, de számomra fájdalmasan fantáziátlan és egysíkú. Viszont ezt annál gyengébbnek érzem. Horoszkóp és hasonlók ide vagy oda, nem lesz ez jó nekem.

d.krisztina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Geraniol, Citronellol, Linalool, Anise Alcohol, Farnesol, Limonene
Tartósítószerek: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.