KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kenzo

Ár:   10900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: monip, Módosítva: 2012. március 4.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Szabianyu

2018. július 6.

Nagyon csalódott vagyok... Ez a parfüm semennyire sem tartós! Az illat nagyon tetszene de akármennyit fújok egy óra múlva semmit nem érezni. Már arra is gondoltam hogy lehet hamis lenne? Pedig az egyik legismertebb parfüm webes áruházból rendeltem. Ennyi pénzért ez szégyen 🙁

Szabianyu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

andian

2018. június 4.

Én szinte csak vaníliát érzek benne. Vaníliát, amit rízzsel tompítanak.

andian
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Én szinte csak vaníliát érzek benne. Vaníliát, amit rízzsel tompítanak.

Parfuwoman

2018. április 6.

Érzéki,virágos ,vaníliás ,de mégis izgalmas ,nem egy tucatillat. Sajnos én nagyon sok parfümben érzek egy hajápolási kozmetikumokra jellemző egyenillatot ,ám ebben nem!
Vanília ,valami kis virág ,talán Gardenia,szantál érződik ki belőle . Nagyon kellemes ,kb 5 órát bír az én bőrömön ,ezért kap csak négy csillagot . De legalább az ára is baráti .
Szillázsa nagyon jó .5 ml-es mintán van belőle ,s ha elfogy ,szerzek még be mintát,mert nekem tetszik !

Parfuwoman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 6.

barczimarika

2018. március 7.

Mintát rendeltem belőle,és szerelem lett,első fújásra. Finom, édes illat.Be kell szereznem belőle egy nagyobb kiszerelésűt :)

barczimarika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 7.

Yeticica

2018. február 21.

Finom édes tejberizs. Es ezzel szerintem be is fejezodott a mi tortenetunk. Nem nagy szilazsu de tartos, melengeto, vanilias tejberizs.
Nem akarok tejberizsszagu lenni.

Yeticica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

Nem akarok tejberizsszagu lenni.

Kodi

2018. február 16.

Csodálkozom, hogy még nem írtam róla, pedig olyan szépséges illat, egy gyönyörű üvegben, amely még dísznek is beillik egy szép, minimalista stílusban berendezett lakásba. Van benne minden, amitől finom és elegáns egy parfüm: különösen hangsúlyos a heliotróp és a frangipani. Nem tudom, milyen illata van a rizspudingnak, de rizses kozmetikai termékeknek gyakran hasonló az illatvilága, köztük mégis az Amour a zászlóshajó. Valószínűleg mégis fordítva igaz a dolog: a Kenzo tanította meg Európát erre a hangulatra. Körbeölel, puhán, krémesen, mint egy jó meleg kasmírsál. Tartóssága nagyon jó, magamon hiányolom a nagyobb hatósugarat, de azt hiszem nem az lehetett a koncepció, hogy kilométerekről érezni lehessen, és ez a legtöbb Kenzo parfümre igaz, minket akarnak kényeztetni, esetleg még azt akit magunkhoz ölelünk. Ez alól talán a Flower kivétel, ami kegyetlen húzós az Amourhoz képest. Az Amour virágos vaníliája páratlan, nem nagyon tudok hozzá hasonlót, pedig elsőre egyszerűnek tűnik, szinte triviálisnak. Használat közben rájön az ember, hogy szépen kidolgozott, egyszerűen bonyolult parfüm.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

aidanne

2018. január 17.

2005-ös illat, nem is oly friss ez a parfüm. Oliver Cresp és leírhatatlan nevű Daphne alkották meg ezt a harmonikus illatot.
Drága Hanky-m szerint a csodálatos Gésák illata lehetett ez a finom nedű, persze ez csak amolyan fikció, mi, illatmánok hajlamosak vagyunk a melankolikus túlgondolásra...ettől még igaz lehet akár :) Valóban sokat kutattam eme illat után, mert ha ez az édes rizspúderes/rizspudingos illat édessége ennek határán marad, nem dőlt volna össze a "cukorillat" gyártása, és nem vált volna az amúgy kellemesen édes illat tömeg cikké. No, de mindegy már, ez az illat számomra igen kellemes, mainstream vonalon határozottan kidolgozott és értelmezhető. Persze, tucatjával gyártják ezeket a hason illatokat de érdemes megszagolni, és értelmezni a többivel szemben. Örömmel tölt el, hogy még nem vonták be, és még a mai napig élvezhető ez a csodálatosan érzéki, puha illat.

aidanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 17.

Whiteorchid

2018. január 11.

Nem kellemetlen illat, elég édes és krémes, kicsit vaníliás és olyan igazán semmilyen a bőrömön. Nem nekem találták ki.

Whiteorchid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 11.

HDR

2017. december 12.

Emlekszem egyszer mintat rendeltem belole es akkor nagyon nem tetszett sem ő,sem Indian Holi testvere. De most megtalaltam a parfumeriaban, fujtam es rajottem,hogy ez a legcsodasabb vanilias sutemeny illat,amit valaha ereztem. Nem ragogumis, nem cukorkas,hanem puhan,de nem hanyinger keltoen vanilias. Egyszeru,mint a faék, de talan pont ettol szep. Nem, ő nem csak egy vanilias illat a sok közül,hanem azok kiralynője, nekem. Es pont azert,mert nincs agyonfűszerezve.

HDR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

mano330

2017. október 26.

Mintát próbáltam belőle. Ahogy a bőrömre tettem, és megéreztem az illatát... hűűha... nagyon finom illata van; különleges, még senkin nem éreztem ilyen illatot a környezetemben. Gondoltam rá, hogy muszáj beszereznem magamnak egyet. De mielőtt megtettem, kicsit többet kentek fel a bőrömre (kb annyit, amennyi egy fújásnyinak megfelel). Aztán rosszul voltam a saját szagomtól :D Sajnos nem bírta az orrom, így le kellett mosni magamról, de még így is éreztem.
Ezek után döntöttem, ő nem lesz az enyém, megkímélem a gyomrom. Sajnálom, mert nagyon tetszik az illata :(

mano330
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.