KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kenzo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: Juliet, Módosítva: 2013. január 8.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Virágos-gyümölcsös. Illatjegyek: Mandarin, feketeribizli, rebarbara, jázmin, gyöngyvirág, bazsarózsa, pézsma, vanília, tea

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

leila0803

2017. július 11.

O a legujabb darab a gyujtemenyemben. Egy kellemes mindennapi parfum, noies es elegge elegans.
Ez egy alapvetően nagyon virágos illat, de vannak benne gyümölcsös jegyek, illetve a vanília, amelyek sokkal inkább viselhetővé teszik.

leila0803
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

nanne

2017. január 17.

Ez az illat is az, amit ezer közül felismerek. Nagyon vonzott, aztán meg is vettem magamnak, de két használat után rá kellett jönnöm, hogy utálom. A történet annyi, hogy amikor még nagyon fiatal voltam, egy kisboltban árultak pár parfümöt, és mivel a lehetőségeim korlátozottak voltak, vettem egyet anyukámnak és annak a parfümnek volt nagyon hasonló illata. És most írhatnám, hogy tök jó gyerekkori emlék illata van, de ebből csak annyi igaz, hogy gyerekkori emlék, mert ahogy megváltozott az ízlésem, sajnos nem éppen tartom jónak. Van benne valami erős torokkaparós szúrós "szag". Amúgy tartóssága nagyon jó, és persze egyedi is. Csak nem az én illatom.

nanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

Dianne

2016. szeptember 7.

Ajándékba kaptam. Magammak soha nem vettem volna meg, egyrészt az ára miatt, másrészt nekem szó szerint büdös. Nagyon tartós, és erőteljes az illata, több óra után is éreztem magamon. Csak az illata miatt kap 4 csillagot.

Dianne
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

audreyx

2016. június 5.

Nagyon szeretem az illatát, és sokáig kitart. Valószínűleg újraveszem, ha elfogy.

audreyx
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 5.

galagonyanya

2016. február 9.

Én ezt az illatot azelőtt nem ismertem, aztán Eszti feltette eladásra az ő példányát, és volt olyan kedves, megengedte, hogy kipróbáljam. Köszönöm neki ezúton is! Annak, hogy nekem nem jött be ez az illat, pusztán az az oka, hogy tea van benne. Különben egy végtelenül kellemes, friss-gyümölcsös, és (sajnos) teás illatról beszélünk, tartós is, habár EDT. Sajnos más parfümöknél is tapasztaltam, hogy amiben tea van, az rajtam nem működik, és Kenzóék úgy szeretnek teázni, de úgy...

Különben azt sem értem, miért ilyen vad piros üvegcsét találtak ki neki. Ez nem egy piros illat.

galagonyanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 9.

creammaniac

2015. november 29.

Néhány évvel ezelőtt kaptam ajándékba és telitalálat volt, imádtam! Spóroltam is vele rendesen. :) Kellemes virág illatú, nem az a fejfájdítós fajta! Nagyon tartós, egyszer még be fogom szerezni.

creammaniac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

klaudiaabid

2015. november 13.

Alapvetően imádom az édes és virágos illatokat, de ez a parfüm elkerülte eddig a figyelmem. Most viszont muszáj volt magamra fújni és valami mennyei illata van. Rendkívül tartós volt, mert a kabátomon még másnap is éreztem. Ha nem télre kerestem volna parfümöt akkor 100%, hogy megveszem, de így várunk tavaszig és remélem, hogy nem múlik el a szerelem.

klaudiaabid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.

mosomaci

2015. november 11.

Imádom. Sikerült nagyon jó áron megszereznem a biatorbágyi outletben, és döbbenetesen finom. Nem igazán szeretem a nagyon virágos illatokat, de ebben van valami vaníliás, amitől teljesen rám simul. Az eredeti illatnál sokkal jobban mutat rajtam.

mosomaci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

Tildi

2015. augusztus 4.

Az alap piros pipacs már túl sok nekem (évekkel ezelőtt több üveggel is elhasználtam) ez viszont nagyon kellemes virágos-gyümis-nyári illat.

Tildi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

mohano

2014. szeptember 1.

Látom, ez is egy megosztó illat...:) Az eredeti Flower számomra elviselhetetlen, ez ellenben nagyon jól harmonizál a bőrömmel, ibolyaillatra emlékeztet leginkább. Tartós, hűvösebb időben az egyik kedvencem.

mohano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Geraniol, Citronellol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Citral, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: BHT, Benzyl Alcohol