KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kérastase

Ár:   6400 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2017. május 8.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Aromaterápiás kímélő sampon élettelen hajra, 96%-ban természetes összetevőkből.

Szilikon-, szulfát- és parabénmentes formula.

Kérastase Aura Botanica Bain Micellare sampon
Ár: 2500 Ft (+Foxpost) , Eladó: bobekecske
Állapot: képen látható, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel az Allee-nál munkanapokon reggel 9 előtt/ 17h után, vagy Foxposttal

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sky

2018. február 28.

Életem legdrágább samponja..... amit két használat után majdnem kidobtam dühömben...
(világos hajam van kb. egy árnyalatnyi szőkítéssel, hosszú, vékony szálú és sok;)
Majd elkezdtem gondolkozni IT fejjel, miszerint az esetek 90%-ban a user a hunyó sajnos.
Erre a termékre halomzottan igaz, bár adhatnának hozzá patentebb használati utasítást.

Mivelhogy: első pár alkalommal úgy használtam, mint minden ember lánya, fel a fejre, jól átdörzsöltem fejbőrt, hajat, (hiszen az a fejmosás legjobb része) majd öblítés és ugyanilyen módon ismétlés.
Tény, ugyanúgy viselkedik, mint minden szulfát-mentes termék, elsőre alig habizik, ami engem nem frusztrál(t).

De olyan szinten összegubancolta a hajam, hogy szolíd fél órácskában telt kibontani és semmi extra hatást nem tapasztaltam, a megvékonyodott tárcámon kívül.
Enyhén óvodás - teátrális morcizás után majdnem kidobtam, miszerint ezzel még nem létező ősellenségem se szivatnám.

Majd egyik reggel atomnáthával kűzdve nem dörzsöltem, csak hátrasimogattam a fejemen, semmi fincsi vakarászás, csak pici ujjbegyes fejbőrmasszázs, letojtam milyen lesz a végeredmény, győzött az infulenza-nyomor igénytelensége... (Biztos ismeritek az érzést, hogy még a "hajam is fáj"...)

És lássanak csodát: szárításkor pihepuha, extragubancmentes, fényes sörény fogadott, antibiotikum szedés kellős közepén vörös orral, lázasan... és a hajam sosem volt ennyire könnyen kibontható... sőt megkockáztatom, balzsam se kellett volna rá...
Az ára véleményem szerint a beteg kategóriába tartozik, de ha jól használod, okoz pozitív meglepetéseket. :)
Nem vagyok biztos benne, hogy állandó szereplő lesz. de a végére meggyőzött, ez egy szuper termék, csak tudni kell használni.

sky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 28.

Villango

2018. február 5.

UP: eladtam egy nagyon kedves gyönyörű természetes szőke hajú lánynak itt, a KM-en.
Az én hennával festett sötét hajamra nem vált be hosszú távon.
Már hajszárítás után egyből azt éreztem zsíros maradt a hajam, állt egyben a fejemen, totál elnehezítette. Annyira sajnáltam, mert annyira akartam szeretni.
EZ még ősszel volt, azóta találtam egy 2000.-os és egy 900.- os bio sampont is, amik szintén szulfátmentesek, és szuperül tisztítanak, szóval a szívfájdalmam végem ért. :)
De őt csak nagyon nagyon száraz fejbőrre ajánlanám.
A Botanicalst imádtam, de szulfátos, így felhagytam vele.
A hajam szebb a fejbőröm egészségesebb mióta szulfátmentes samponokat használok. A fejbőröm nem zsírosít vissza gőzerővel.

Nagyon nagyon vártam hogy kipróbálhassam.
Hát az ára az valami brutális, de ez egy innovatív új formula, a marketingduma szerint a szulfátmentességet (tisztítóhatást) micellás technológiával helyettesítik.
Nem vagyok oda a gondolatért hogy szulfátokat kenek a hajamra, így mindenképpen meg akartam venni őt.
A hajam tőle nagyon puha és egészséges tapintású, nem szöszösödik, de egy fokkal sem érzem jobbnak a hatását mint a L'oreal Botanicals samponom által adottat. És abból 400 ml volt 2200.- míg ebből 250 ml emag-ról szállítással majdnem 7000.- (szalonokban személyesen megvásárolva simán 7500.-)
Itt ha megveszem legközelebb is, az a tudatért lesz leginkább, hogy nem mérgezem magam szulfátokkal. Ez sem utolsó gondolat igazából......
Az állaga áttetsző borostyánszínű, gyógynövény illattal (én azt imádom).
Kétszer kell samponozni vele, és az első samponozás kissé szenvedős, mert nem habzik, nehezen siklik a hajon. A 2.-nál már habzik rendesen. Olvastam külföldi oldalon véleményeket, és emiatt nagyon lehúzták a lányok :) de ez nem fair, hisz szulfátok nélkül nehezen megy a habzás.
A jövőben azt tudom elképzelni hogy felváltva használom a Botanicals-sal, vagy van még a szintén L'oreal Planta Clear-em amit nagyon szeretek, szintén szilikonmentes, és nagyon jó, 250 ml 900.- a Müllerben, ugyanez a növényi vonal. :)

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 5.

Az én hennával festett sötét hajamra nem vált be hosszú távon.
De őt csak nagyon nagyon száraz fejbőrre ajánlanám.
A Botanicalst imádtam, de szulfátos, így felhagytam vele.

Nagyon nagyon vártam hogy kipróbálhassam.
Az állaga áttetsző borostyánszínű, gyógynövény illattal (én azt imádom).

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid