Kérastase

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tiffanyriti, Módosítva: 2019. január 7.

Kategória:   Hajformázók

A haj textúráját kiemelő permet segítségével lezser strandhullámokat készíthet és helyreállíthatja a finom szálú és sérült haj egészséges megjelenését.

Tulajdonságok:

• felfedi a haj természetes szépségét és visszaadja a fényét
  • meggátolja a haj kreppesedését és megkönnyíti a frizura végleges formázását
  • akár 230 °C hőmérsékletig védi a hajat a hő okozta károsodástól
  • erősíti és újra hidratálttá teszi a hajrostokat

Összetétel:

• 99 % természetes összetevő
  • paraguayi cukor – tartóssá teszi a frizurát
  • mexikói aloe vera – hidratálja és fényessé teszi a száraz hajat
  • No Salt, No Silicones, No Parabens

asszembocicsoki

2019. január 8.

Jobban tart, mint egy hajlakk! :) Tényleg nem ragacsos és könnyű érzést ad, viszont kicsit hamarabb zsírosodik tőle a haj.
A copfba/kontyba fogott hajamból kiálló babahajakkal eddig csak ez tudott megküzdeni. Csak az ára miatt vonok le egy csillagot, mert elég húzós.

asszembocicsoki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

tiffanyriti

2019. január 2.

Nem szeretem, ha a hajam összeragad a hajformázóktól, és mivel a legtöbb bizony ezt okozza, ezért nem is igazán használok se hajhabot, se hajlakkot. Viszont a hajam vékony szálú, és lelapuló. Nem szoktam szárítani se, csak becsavarom és hagyom megszáradni. Szval mikor megláttam ezt a permetet úgy gondoltam kirpóbálom, mert azt írta természetes összetevők, de mégis tartást ad.
Először mikor ráfújtam a hajamra, kissé megijedtem mert éreztem, hgy "van valami a hajamon" na gondoltam remek, újabb ragacsos valami ami összefogja a hajam, de aztán ahogy megszáradt el is illant ez az érzés, puha tapintású a hajam mégis valahogy van tartása, nem érzem se ragacsosnak, se azt hogy van rajta vmi. Az illata nekem tetszik, elsőnek narancsos friss illat, vmi különleges gyógynövényes illattal. Tényleg könnyebb tőle kifésülni a hajam.
Ha nem csavarom be csak hagyom megszáradni olyan tengerpartis hullámokat csinál.

tiffanyriti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

Hidratálók: Glucose, Sucrose

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.