KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kérastase

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dreka, Módosítva: 2013. február 4.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

A bain elixir ultimate pakolás értékes olajok ápoló erejével táplálja, védi és erősíti a hajszálakat. Aranyba öltözteti a tincseket, melyek azonnal fényesek és selymesek lesznek.

Edomano10

2018. április 17.

Egyszerűen imádom a terméket! Kellemes illata van, puhává varázsolja a hajamat és fényes lesz tőle!

Edomano10
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

ksfrani

2017. január 3.

Nagyon gyenge, könnyen töredező hajam van, ezért nem sajnáltam rá a csillagászati összeget teljes kétségbeesésemben. Egyelőre olybá tűnik, bevált. Az illatát nagyon szeretem, puha és könnyen kezelhető tőle a hajam. Éppen leszokóban vagyok mindenféle hőkezelésről, szerintem ez a termék sokat segít a hajam helyreállításában. Mindenképpen újravenném!

ksfrani
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Szirisz

2016. május 12.

Az átlagnál jobb hajpakolás,a Kerastase Elixir Ultime samponnal együtt elég jó párost alkotnak.

Szirisz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Mundow

2016. április 10.

Jó illatú hajpakolás, amelytől puha és fényes lesz a hajam.
Kissé lelapul tőle a hajam és irritálja a fejbőrömet.

Mundow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 10.

Jó illatú hajpakolás, amelytől puha és fényes lesz a hajam.
Kissé lelapul tőle a hajam és irritálja a fejbőrömet.

wzannus

2014. november 19.

Én egy játék során tettem szert egy Kérastase csomagra, melyben ő is ott csücsült. Hááááát ha teljes áron kellett volna megvennem valószínűleg sírnék. A hajam táplálja, puha lesz tőle és imádom az illatát, de ezt több drogériás párszáz forintos pakolás ugyanígy megoldja, nem rossz, de úgy gondolom, hogy igencsak túl van hypeolva. Biztos nem fogom megvenni ha ez elfogy, de örülök, hogy kipróbálhattam és rájöhettem, hogy nem mindig minden a márka...

wzannus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.