KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kérastase

Ár:   5390 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csutiancsi, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Párataszító hajápoló spray fegyelmezetlen, kontroll nélküli hajra.

• Hővédelem
  • Fény
  • Selymes tapintás
  • Lendületes mozgás
  • 72 órás párataszító hatás

csutiancsi

2017. augusztus 23.

Ez a spray valami csoda! Most már a 3-4. használat után azt kell mondjam megtaláltam a tökéletes párataszító sprayt, melyet hajszárítás után szoktam a hajamra permetezni. Eddig sok mást kipróbáltam de valahogy mindegyik vagy ragacsos volt, vagy merev hajat alkotott és számomra a lefontosabb: éjszaka hajgumi nélkül is aludhatok mert úgy kelek fel hogy végre nem aludtam szét a hajam. Eddig ugye 1 napig (napközben) bírta a hajvasalást a hajam, majd újra a hajvasaló után kellett nyúlnom ha azt a hatást akartam elérni,hogy ne kelljen összehajgumiznom. Szóval nagyon örülök, hogy rátaláltam és nem pénzkidobás volt! Az illata is kellemes kissé visszafogott virágillatú, de jó! A Notino-ról vettem meg mert közel 2000 Ft különbséget mondtak fodrászüzletben történő vásárlása esetén.

csutiancsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.