KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kérastase

Ár:   6050 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2011. március 30.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Angiecicc

2014. szeptember 11.

Teljesen átlagos sampon, változást nem tapasztaltam tőle, más terméktől ugyanígy fényes, könnyen fésülhető és illatos lesz a hajam.
Ráadásul ha hagyom magától megszáradni (nem vagyok odáig a hajszárítóért), kicsit össze is tapad, fésülés után rendben lesz, de mégsem az igazi. És nem is szárad gyorsabban sem a hajam.

Angiecicc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

2013. február 18.

Akkor még egy egycsillagos, de csak azért, mert 0 csillagot nem lehet adni...túrót sem ér.

Ricky001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 18.

szilvi

2013. január 3.

Mivel göndör hajam van, gondoltam beruházok erre a samponra. Nem egy rossz sampon, én azért nem írom le, de nem is csodaszer. Valóban, ennyi pénzért több elvárása van az embernek ettől a terméktől. Én szeretem az illatát, az állagát, fényes lesz a hajam tőle, de elvárnám, hogy jobban hidratáljon és rendezeteb legyen a hajam. Ha elfogy, nem vásárolom újra.

szilvi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

2012. július 4.

Csatlakozom az egycsillagosokhoz. Egy vagyonba kerül és nem jó semmire. Nem írtam le a márkát, lehet, hogy van jó termékük, de egy ilyen csalódás után már valószínűleg nem szánok rá egy forintot sem.

Ricky001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 4.

Marcsi Kincsesládikája

2012. január 5.

Nem vettem észre semmi változást a hajamon sajnos...

Marcsi Kincsesládikája
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

Nem vettem észre semmi változást a hajamon sajnos...

andrea.horvath79

2011. október 14.

A Kerastase a legnagyobb átverés, ami a hajápolást illeti ! Az egész kollekciót kipróbáltam és a maszkon kívül ( ami talán egy hónapig elegendö ) egyik sem ért semmit. A sampon nem tisztította meg a hajam és úgy összegubancolódott, hogy órákig fésültem ki.
Le sem tagadhatja, hogy a L´oreálhoz tartozik. :D

andrea.horvath79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 14.

Le sem tagadhatja, hogy a L´oreálhoz tartozik. :D

Ria13

2011. július 26.

Én ismét jól "beválasztottam": aki ismeri, az tudja: horror összegért megvettem ezt a sampont a hozzátartozó balzsammal együtt. Na, "Tisztelt Bíróság": pamutszerűen állt és ragadt össze minden egyes hajszálam, egy másik gyártó hajbalzsamával ( Pantene:-)))?!) tudtam csak kifésülni a hajamat, tapadt, fura állaga lett szárítás után is és a göndörítésből hajkiegyenesítés lett...Egyszerűen nem értem...A környezetemben sokan használnak Kerastase termékeket ( az egyik hajolaja mondjuk tényleg nem rossz...de annyi pénzért...) és mindenki csak dicséri...Biztos az én hajamban van a hiba???? Tudjátok, mihez hasonlított a hajam állaga: talán még sokan emlékeznek arra, amikor a Barbie babánk haját tusfürdővel, samponnal stb. megmostuk és kissé kifilcesedett-pamutosodott...Na, én is így álltam ott a tükör előtt, már csak azt kellet volna feltetováltatnom a homlokomra, hogy az "igazi a Mattel-től":-D

Ria13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 26.

Josie

2011. június 6.

"Átlagos" professzionális sampon, ami egyszerűen nem éri meg az árát. Igaz, használtam már olyan sampont, ami ezzel egy árban volt, és szó szerint gyönyörű volt a hajam utána! Ez ahhoz képest fele annyit sem ér meg, legalábbis nekem biztosan! :)Aki ragaszkodik a minőséghez, olcsóbban sokkal jobb termékekre tehet szert! Ez egy nagyon drága sampon, semmi extrát nem tud, csupán fényes lett tőle a hajam.

Josie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 6.

yasmine1122

2011. május 1.

Nekem mintám volt ebből a samponból a pakolás mellé. A hajpakolás az nagyon jó- bár lehetne jobb is- de ez a sampon nekem semmit nem használt. Az illata finom, de gubancosnak éreztem utána a hajamat.

yasmine1122
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színező anyag. (Piros)