KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kérastase

Ár:   9550 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ur.isten.ne.mar, Módosítva: 2013. augusztus 14.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Simító, hidratáló pakolás száraz, nehezen kezelhető hajra.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

vfejes

2016. február 2.

Ultra száraz szőkített hajam van, ami alapból is hullámos és száraz. Ahogyan "öregszem", egyre szárazabb. Ez kb. semmit sem ér. Nem győzöm nyomni az olajat es kimosás nélküli balzsamot a hajamra.

Utoljára vettem ilyet, ezt a dobozt még elhasználom keservesen és itt a vége. Brasil Cacau vagy egy sima Kallos ezerszer többet ér. Na, most a sznobok jól kiakadnak majd. Igen! Kallos. :-) Pedig én se vetem meg a high end cuccokat, de nem agyatlanul. Hál istennek itt van nekünk a Krémmánia. Kenje a hajára, aki akarja! ;-)

vfejes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 2.

lauran

2015. február 14.

Öt csillagot nem adok, mert még nem találtam olyan terméket, ami a göndör, száraz hajamat olyanná tudná tenni, mint álmaimban. Viszont ez a termék messze a legjobb a rengeteg közül, amit próbáltam. Igencsak sajnáltam kiadni rá a sok pénzt, féltem, csak a nevet fizetem meg. Remegő kezekkel kentem be a hajam, és félelmem már akkor szertefoszlott, amikor lemostam a kezem: szuperbársonyos volt a bőröm, tudtam tehát, valami hasonló fog történni a hajammal is. Az eredmény pedig: csillogó haj, amin csak úgy csúszik a kezem. Hidratáltság, és ami a leginkább megfogott az, hogy a csigákat bár kinyújtja kicsit, rendkívül rugalmassá teszi. A tejföl-tojás-argán home-made pakolásom mellett tehát ez az egyedüli termék, ami bevált nekem. És nem kell sokat tenni a hajra, nagyon sűrű krém az állaga - ez kissé kárpótol a hatalmas árért, amit kifizettem érte.

lauran
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 14.

pitypango

2015. február 9.

Gondolkodás nélkül megy az 5 csillag. Próbálkoztam már a márkával, de akkor nagyon nem jött be. Lehet nem az én hajtípusomra találták ki, nem tudom. De ez a pakolás már az első használattal megfogott. Jól puhította a hajam, feltöltötte élettel, végre visszakaptam a hullámaimat.. :) Mindezt úgy, hogy másnapra nem állt össze tincsekbe, nem nehezítette el. Egy pakolás rúghat nálam labdába mellette: a TIGI Serious Conditioner.
Egyáltalán nem túl sűrű vagy olajos az állaga. Száraz, festett és hullámos, göndör hajra szerintem kiváló.
Még egy dolog: olvastam fórumokon, hogy másoknak gondot okozott egy idő után a lerakódás a hajon, ezért beszerzek mellé egy jó kis tisztító sampont.

Update: Több, mint három hónapja használom töretlenül. Ez az egyetlen pakolás, ami feltölti a hajam nedvességgel és mellette nem nehezíti el. Mindezt úgy, hogy másnap is érzem a hatását, a hullámaimat csigába rendezi...imádom! A összetevőlistájából nem tudok rájönni, hogy pontosan mitől, de működik ... :D

Update 2. : Mire a végére értem, kicsit elfáradt a kapcsolatunk, de egy cseppet sem bántam meg, nagyon jó befektetés volt. Most már sokkal jobb állapotban van a hajam, néha el is nehezítette.
Úgy látom már nem gyártják ezt a pakolást, én helyette a Kerastase újabb nagy dobását rendeltem meg: Discipline Maskeratine. Na az a pakolások ATYAÚRISTENE! :)

pitypango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

b.jucy17

2014. március 31.

Jó kis pakolás. Én csak ritkán használom, hogy minél tovább tartson :) Használata után nagyon selymes, puha lesz a hajam, de hamar bezsírosodik :(

b.jucy17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 31.

ur.isten.ne.mar

2013. augusztus 14.

Kaptam belőle mintát a fodrászomtól, ódákat zengett róla, szóval kipróbáltam.
Sajnos azt kell, hogy mondjam, nekem egyáltalán nem vált be. Nagyon szépek az összetevői, bár az már helyből üvölt róluk, hogy csak hosszú távon lesz érezhető a pakolás hatása. Valóban, rövid távon nekem semmit nem csinált (de legalább nem is ártott), olyan volt, mintha vízzel locsolnám a hajamat, de jó kislány voltam, megrendeltem a 200 ml-es kiszerelését mindössze 12000 forintért (úristen, el sem hiszem, hogy ennyi pénzt képes voltam rá kiadni, ezennel hivatalosan is átvette a legdrágább hajápolóm dicső pozícióját), és több hétig próbáltam kísérletezni a mennyiséggel és a hatóidővel, de még mindig semmi, azt hiszem, az én hajamnak sajnos kell a szilikon.
Azért kap 3 csillagot, mert az összetevői elég szépek.

ur.isten.ne.mar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

Kaptam belőle mintát a fodrászomtól, ódákat zengett róla, szóval kipróbáltam.
Azért kap 3 csillagot, mert az összetevői elég szépek.

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Piros)