KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kérastase

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fruzsika941210, Módosítva: 2018. április 9.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Hajerősítő pakolás, mely a súlyosan roncsolt haj szerkezetének javítására nyújt megoldást. Használata során hatóanyagai azonnal a meggyengült hajszálakat célozzák meg és mélyrehatóan erősítik meg azokat. A haj visszanyeri rugalmasságát és erejét. Továbbá segít megakadályozni a haj újbóli töredezését. Az eredmény: maximálisan rugalmas, puha és élettel teli frizura.

Burya

2018. május 4.

A fodrászomtól kaptam belőle egy 15 ml-es mintát, ami két használatra elég nekem, hogy mielőtt nekiállna helyre tenni a sötétbarnából saját kezűleg szőkített hajamat, egy kicsit magához térjen. Törölközőszáraz hajra kentem fel hajmosás után és kb. egy órán át hagytam rajta. Az illatáról egyből a Diptyque L'Ombre Dans L'Eau parfüm jutott eszembe, amit nem kedvelek különösebben, most valamiért mégsem zavart ez a nyers, földes paradicsomlevél szag. Könnyű kimosni a hajból és a fésülést is megkönnyíti, de nem lett tőle se puha, se semmilyen a hajam azon kívül, hogy az elgyengült hajvégek most tömörebbnek, rugalmasabbnak hatnak, nem olyan törékenyek, de végülis a termék pont ezt ígéri, nem pihe-puha hajat, és azt sem szabad elfelejteni, hogy ez csak egy az amúgy igen népes termékcsaládból. Együtt használva mindet valószínűleg látványosabb az eredmény, de én biztos nem fogok 10.000.- Forintokat költeni rájuk (/db), annyira azért nem nyűgözött le.

UPDATE:
Felpontozom, megkapja az 5 csillagot. Én nem tudom, hogy működik ez a cucc, mert első használat után aznap még semmi extrát nem tapasztaltam, csak a fentebb leírtakat, de másnapra az addig se egyenes, se hullámos, csak szimplán kócos, seprű hajam olyan rugalmas, fényes loknikba ugrott, amilyenbe utoljára még a szőkítő gyilokhadjárat előtt láttam. Azóta elhasználtam a kis minta másik felét is, 5 perc helyett ezúttal is egy órán át hagytam törölkőzőszáraz hajon, és ugyanolyan gyönyörű, táplált, rugalmas. Nem lett tőle pihe-puha, ezt hozzá kell tennem, tehát csodát ne várjunk tőle, de a szétroncsolt, kiszáradt, töredező haj szerkezetét valóban példaértékűen helyreállítja. Be fogom szerezni a tégelyes kiszerelést is, az a mennyiség hetente 1x használva egy évig kitart, így pedig még az árát is megéri.

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

UPDATE:

Cseniko

2018. április 17.

Hosszú, vékonyszálú szőkés hajamra vettem és együtt használtam a Resistance Bain Thérapiste samponjával és a Resistance sérum Thérapiste kétfázisú pumpás ápolójával, valamint az Elixir Ultime-vel, de így is maximum egy erős közepes eredményt hozott.

Nekem sajnos nem vált be a Kérastase termékcsalád, pedig becsülettel végigpróbáltam mindent. Sajnos egyáltalán nem éri meg az árát.
A termékeknek szép a csomagolása, de nekem külön egy nyűg, hogy sem nem billenős, sem pumpás vagy nyitós, hanem letekerős kupakjuk van, plusz alatta egy védő műanyag és hajmosás közben félvakon próbálod ezeket biztonságba helyezni és nem teleengedni vízzel a pakolást, vagy kifolyatni a sampont...

Áttértem egy amerikai márkára és azzal végre elégedett vagyok!

Cseniko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Áttértem egy amerikai márkára és azzal végre elégedett vagyok!

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glutamic Acid, Glycerin, Trehalose

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nem esszenciális aminósav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr-és hajkondicionáló, valamint szagokat semlegesítő hatású összetevő. Az összetevő serkentő hatással van a melanociták melanin termelésére, ezért a leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Növényi eredetű összetevő, melyet a sáftánymagsav glükózzal való kondenzálásával nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.