KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Keune

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fazekasbarbi, Módosítva: 2016. január 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajfestékek

Gyengéd ammónia- és parabénmentes hajfesték

• Argán olaj és Phytokeratin tartalma révén javítja a haj szerkezetét és fényét.
  • A kókuszolaj-bázis extra kondícionálást biztosít.
  • Illóolajokkal kényezteti az érzékeket.

VivienV

2018. május 15.

Ápol, nem csípi a fejbőrt végre!mert ha szőke vagy tulajdonképpen minden csípi. Nekem sok a vörös pigmentem, így két hétnél tovább nem tart a szép szőke színe, de a nem ammóniamentes változata is csak 1 héttel tart tovább. Megéri néha váltogatni, meghálálja a fejbőr és haj is. Én csak Keune-t használok kb 10 éve. Csak ajánlani tudom.

VivienV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Nomika79

2018. május 11.

Eddig Joico-t használtam, most próbáltam ki a Keune-t először. Egy hete festettük be, szépen elfedte az ősz szálakat, egységes lett a szín.
Illata kellemes, nem csípte a fejbőrt, azt a színt kaptam, amit szerettem volna. Minden hajmosásnál kissé engedi a színt, de nem vészes. (kétnaponta mosok hajat)

Eddig 5 csillag, de pár hét múlva írok update-t. :-)

Nomika79
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 11.

Eddig 5 csillag, de pár hét múlva írok update-t. :-)

Soleil

2017. február 19.

Eddig a legjobb hajfesték, amit próbáltam! Pedig már nem vagyok kezdő...
SEMMI szaga nincs, a fejbőrömet egy picit sem csípi, nem viszket tőle, mintha rajta se lenne.
A szín tartós, fényes. Külön tetszik, hogy nem agresszíven fest, nem változtatja meg drasztikusan
a hajszínt ( csak 1-2 árnyalattal világosabbat használok az eredetinél, sima 6% -os oxival),
viszont befedi az ősz szálakat, és azért szépen látható árnyalatot ad, picit világosít is.
Tökéletes.

Soleil
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 19.

Eddig a legjobb hajfesték, amit próbáltam! Pedig már nem vagyok kezdő...
Tökéletes.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.

A narancs héjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, illatanyag, bőrjavító (skin conditioning) és sűrűség szabályozó anyag.