KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Keune

Ár:   1870 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kvitta.girl, az összetevőket feltöltötte: gabi79, Módosítva: 2013. október 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajfestékek

A Keune Tinta Color hajfesték a kreatív lehetőségek végtelen számú variációját kínálja. Az egyedülálló SOLAMER technológia a Selyem Protein és az LP300 együttesen eredményezik a színt és annak tartósságát, ragyogó fényét és az UV-A és UV-B sugárzások elleni maximális védelmet. A Tinta Color Selyem Proteint tartalmaz, mely kondicionálja a hajat, mely így lesz puha és fényes. A Keune Tinta Color hajfesték tartalmaz LP 300 színstabilizátort, amely egy, a textiliparból átvett kozmetikai stabilizátor. Tény, hogy a Keune volt az első cég, aki színstabilizátort használt a hajfestékeiben.

Csak a Tinta Color, a Tinta Cream Developer és az LP 300 kombinációjának használata ad optimális eredményt. A haj nem válik porózussá, mint számos hajfestékkel, amelyek nélkülözik ezeket a stabilizátorokat. A fodrász azonnal észreveszi, hogy a Tinta Color jobban keveredik, a konzisztencia miatt könnyebb felkenni, mint más festékeket. A haj puhasága az öblítés után azonnal érezhető és látható. Az ősz hajfedés 100%. A Tinta Color kiemelkedik hosszú élettartamával és selymesen puha eredményével.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

whajti

2017. szeptember 11.

Sziasztok,

Sok helyen írtátok, hogy nem találjátok a festéket, ill. nem tudjátok megvásárolni.

Az alábbi webshopban található az összes szín meg szinte egész Magyarországon.
www.szepsegcikk.hu

Üdvözlettel,
Casbi

whajti
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Sziasztok,

Az alábbi webshopban található az összes szín meg szinte egész Magyarországon.
www.szepsegcikk.hu

Üdvözlettel,
Casbi

Betti716

2016. február 20.

A legjobb festék amivel eddig találkoztam, pedig már szerintem az összes fodrászcikkesnél kaphato márkát kiprobáltam. A színe nem kopik le 4 hét alatt. 4 hetente szoktam festeni a hajam. A 10.7 színt használom. A következő festésre sem sárgul, vörösödik be,mint az összes tobbi festéknél. A fénye is gyönyörű a következő festésig. A hajam nem teszi tönkre,pedig derékigérő hajam van,amit már 20 éve szőke festékkel festek. Szóval nekem nagyon bevált. Megmondom őszíntén,hogy nem is reméltem már,hogy valaha találok az életben olyan festéket,ami ennyire jo. A többi festéktől besárgult a hajam pár mosás utan es a fényét is elveszítette..de ez SZUPER..

Betti716
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 20.

szalamaja

2016. február 19.

Sziasztok.Én egy kérdéssel fordulnák hozzátok.Látom hogy mindenki jót ír erről a festékről.Én pécsi vagyok és itt nem találtam sehol,de szeretném kipróbálni mert jelenleg nagyon rossz állapotban van a hajam 8-9 es árnyalatúra festve a sájátom 6 os.Az lenne a kérdésem ha rendelek a netről mit kell hozzá venni vagy mi a neve.Előre is köszönöm a segítséget.

szalamaja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

kaspo

2016. február 12.

A 10-es árnyalatú, natur szőke színt használom, 12%-os oxival. Nagyon szép, természetes a színe, nem is tudják eldönteni az emberek, hogy festem-e. Fényes és puha a hajam, nem szárítja ki, nem töredezik, nem kopik. Nagyon jó termék. (Eredetileg is szőke a hajam, de kicsit sötétebb és vékony szálú.)

kaspo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.

Zany

2016. január 19.

Anyukám pajzsmirigybeteg, üreges ősz hajszálai vannak, ami azt jelenti, hogy a belesje nem képes semmilyen pigmentet befogadni.
Azaz, ha festjük a haját, akkor nem úgy viselkedik, mint az átlagnak általában.
A hajszálakon kívülről megtapad, ami megtapad és tartja, amíg tartja....kb. így magyarázták el az okosok....remélem nem írok butaságot.
Plusz ekcémás a fejbőre és mindenre allergiás.
Viszont 45 éves kora óta ősz, most 55 éves.
Muszáj festeni, mert különben ijesztő.
Évek óta próbálkoztunk mindennel: mindenféle L'oreal, Schwarzkopf, Wella, olcsóbb dobozosok, Joicoval bírta a legjobban.
Aztán ezt ajánlották, fedése is sokkal jobb, mint eddig bármelyiknek és a tartóssága is.
Az ekcémája is egész jól tűrte...mondjuk arra használjuk a Tafedim balzsamot és sós olívaolajjal kenegetjük, sokat is javult, majdnem eltűnt.

Zany: kétnaponta mosom a hajam, zsíros fejbőr, száraz hajvég, váll allatt érő, szögegyenes haj (hajvasaló sem kell).
Nekem a fedése és a tartóssága is sokkal jobb, mint a Joiconak, viszont a hajvégeimet úgy vettem észre, hogy jobban tönkretette, de ez a gyógyszeres kezelésnek is betudható, amit most kaptam. (Erős gyulladáscsökkentő, ami kiszárítja a bőrőm, hajam, mindenem.)
Ja, mert Anyukámmal egymásnak festjük a hajunkat, de ő jár fodrászhoz vágatni minden hónapban, így neki nem gond a hajvég, én viszont csak fél évente vágatok.

De összességében, akkor is nagyságrendekkel vezet nálunk, mint az összes eddigi tubusos hajfesték.
Az ára miatt is megérdemel 5 csillagot.

Zany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 19.

Azaz, ha festjük a haját, akkor nem úgy viselkedik, mint az átlagnak általában.
Plusz ekcémás a fejbőre és mindenre allergiás.
Viszont 45 éves kora óta ősz, most 55 éves.
Muszáj festeni, mert különben ijesztő.

Az ára miatt is megérdemel 5 csillagot.

kerikatavirag

2015. június 22.

Életet mentett ma ez a festék, és nem is tudom, miért nem próbáltam ki eddig még soha. Egy megunt szőkéből egy elrontott tyúkfoszöld barna hajam lett a wella által, 3 napig bírtam, és hogy kiüssem a zöld pigmenteket, ráfestettem egy 8.34-et, 6%-os oxival. gyönyörű, egyenletes vörösesbarna hajat kaptam, visszakaptam a csillogást és a selymességet, amit a wella koleston elvett. öt csillag, és maradok ennél.

kerikatavirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 22.

kvitta.girl

2014. június 19.

Update: Eltelt egy év nélküle, nem is értem miért nem vettem újra,talán elfelejtettem mennyire szerettem,talán az ára miatt.. De nem ennyi kényeztetés jár nekem,nem is olyan drága hisz oxival kijön 2000 ft-ból,bár igaz csak 1 használatra elég de most esküvőre mentem,fodrászhoz nem szeretek járni,muszáj volt valami minőségi festék a fejemre,ezért döntöttem megint mellette. Már kocsiba jutott eszembe hogy hamvasító mixtonet elfelejtettem venni,mert minden festéshez használok,de mindegy gondoltam úgy is olyan különleges szőkét vettem kíváncsi voltam. Na aztán szárítás után minden bevillant miért is szerettem annyira, pedig csak most olvastam el a tavalyi véleményem.. Egységes szín!..ami szőkéknél fontos,mert hajlamos a tövünk és "belül" a hajunk eltérni/sárgulni. Ennél nem,teljesen egységes,sehol szürke vagy sárga igazi hamvasszőke hajszín! (special szőkéből választottam). Hamvasító nélkül se sárgultam be sehol,azóta már 4x mostam hajat és semmit nem kopott még,nagyon tartós és nem szárít! Alkalom ide vagy oda,nekem megér havi 2 ezret hogy ilyen színű legyen a hajam..

Régen használtam ezt a hajfestéket aztán mahagóni barna lettem és elfeledkeztem róla,de szőkén még nagyon sokat használtam.
Most úgy adódott hogy meguntam a vörösesbarnát,leszivattam most sötétszőke vagyok,de ezt tervezem megvenni újra. Hogy miért?
Mert gyönyörűen hamvasít. Nem volt szükségem mixtone-ra,soha nem sárgultam be tőle.
Erre van most szükségem megint hogy kiüssem a maradék vörös pigmenteket a hajamból.
Ha valakinek hasonló gondja van bármelyik színből legyen szőke vagy barna hogy nem elég hamvas, nagyon ajánlom ezt a festéket. Olcsó,talán 1200 körül van oxival,tartós és nem szárított.
Majd még egyet updatelek következő hajfestésnél,de emlékeim nem csalnak,nagyon szuper festék ,jó áron!

Nem csak a szőkéknek,barnáknak de vöröseknek is kínál innovációt.
A Tinta Color Red Booster kollekciója hosszan tartó piros hatást nyújt,kopás nélkül, újdonság a mixtone-k világában,hajfestékhez kell adagolni a piros kapszulát,és ez igazán intenzív vörös élményt tud nyújtani. Ismerősöm csak erre esküszik intenzív vörös tinta color festékbe adagolja és mosásnál nem engedi a színét.

kvitta.girl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

Nem csak a szőkéknek,barnáknak de vöröseknek is kínál innovációt.

anett3600

2014. február 26.

Èn egy èlènkvörös árnyalatát használom. Nem kárositja a hajam, puha lesz hajfestes után is, èlènk, vibráló szìn, ami nagyon tartós. Jó minősègű festèk, a minősègèhez kèpest jó áron

anett3600
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

Hidratálók: Hydrolyzed Silk

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!