KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kevin Murphy

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mina, az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Tápláló ausztrál növénykivonatokból készült hajban maradó kondicionáló gubancok ellen. Segít kibontani, erősíteni és helyreállítani a hajat, miközben hozzáadott hővédelmet is biztosít.

• Segíti a kifésülést
  • Erősíti a hajat
  • Segít a nedvesség megtartásában
  • Hővédő hatású
  • Parabénmentes

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!