KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kevyn Aucoin

Ár:   €19   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: estagnus, Módosítva: 2018. június 27.

Ár:   €19
Kiszerelés:
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépítő eszközök

A Kevyn Aucoin szempillagöndörítő egy professzionális, díjnyertes eszköz, melynek használatával a pillák nagyobbnak és tökéletesen íveltnek tűnnek.

estagnus

2018. június 23.

Az első szempillagöndörítőm, így nincs összehasonlítási alapom, de nagyon meg vagyok elégedve ezzel az eszközzel. Látszik rajta, hogy minőségi termékről van szó, jól illeszkedik a szemformámhoz, a gumi része is jól bírja (van egy pót is a dobozban). Gyorsan lehet vele szép, ívelt, pillákat készíteni, ma már elképzelhetetlen a sminkelés nélküle :)

estagnus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.