KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Khadi

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. november 29.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajfestékek

A Khadi Henna & Amla hajszínező por egyszerre biztosít intenzív ápolást és tartós hajszínt. A kondicionáló gyógynövényekből és a henna keverékéből álló tradicionális keverék csodálatos fényt ad és erőssé teszi a hajat, miközben dús hatást biztosít a frizurának. Világos hajszín esetében narancs és vörös közötti eredményre lehet számítani, a sötét hajat mahagóni, ill. vöröses barna színűre festi. Garantáltan befogja az ősz hajat is. Használat: a haj hosszától függően 50-100 g port keverjünk össze forró vízzel, hogy sűrű pépet kapjunk. Amilyen melegen csak lehet, tincsről-tincsre vigyük fel a frissen mosott, még nedves hajra. Tekerjük körbe a fejet fóliával, majd törölközővel, hogy a meleget és a nedvességet bent tartsa. A kívánt szín erősségétől függően 30 perc és 2 órán közti időtartamon keresztül hagyjuk hatni, majd öblítsük le tiszta vízzel. A következő 24 órában kerüljük a samponos hajmosást. A samponos hajmosás előtt használjuk valamelyik Khadi hajolajat. Hajfestés előtt végezzünk próbafestést, az optimális szín és hatóidő meghatározásához.

Nem tartalmaz mesterséges színezéket és tartósítószert.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

enikoe

2018. június 12.

Először a Khadi a sima vörös hennáját használtam, ami szintén jó volt, ez viszont olcsóbbra is jön ki (nem számolom a gumikesztyűt és -sapkát, mert azokat én úgysem használom), és nekem jobban, gyönyörű rezesre befogta a sötétbarna hajamat.

enikoe
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 12.

zsebeger

2018. május 12.

Nekem nagyon ápolja a hajam, és a sötétbarna hajamat jobban meg is színezte, mint a Khadi másik amlás pora, és ahol én vettem, ott ez olcsóbb is volt (nincs hozzá pl. gumikesztyű, de nekem nem is kell)

zsebeger
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

k80zsuzsi

2015. augusztus 18.

"Garantáltan befogja az ősz hajat is" hát nekem egyáltalán nem fogja be a hajamat, nemhogy az ősz részeket...betartottam mindent. 3 óra ható idő után is csak halovány az eredmény :( Egyedül a fekete hajfestőpor eredményez középbarna színt nálam.

k80zsuzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

Illatanyagok: Santalum Album (Sandalwood) Oil
Színezékek: CI 77499

A henna egy virágos cserje, mely Afrika szubtrópusi területein, Dél-Ázsiában és Észak-Ausztráliában őshonos. 2-6 méter magasra nő meg.  A növényben található festő hatású anyag (lawsone) által a bőrt, hajat, és egyéb protein tartalmú anyagokat (köröm, gyapjú, selyem) narancsvörösre színezi. A színezőanyag-tartalom a levél részben a legmagasabb. A hennával történő hajfestés sszéles körben elterjedt. A hajat eredeti színétől függően a vörös különböző árnyalataira festi. Használják gombaölő szernek is tartósításhoz és parfümök adalékanyagaként is. (forrás: Wikipádia)

Az EWG a hennát használattól függően a közepes vagy akár magas kockázatú összetevők közé sorolja erős allergén, és potenciális immunrendszer károsító hatása miatt. A kozmetikumokban használható henna mennyisége korlátozott és nem használható szem körüli kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az indigó szárított, zúzott levele. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, illatokat semlegesítő hatású összetevő. Használata egyre inkább elterjedt, mint természetes hajfestési alternatíva. A Wikipédia informciói alapján régen növényekből vonták ki, főleg az színagyag nevét viselő indigócserjéből, a ma a felhasznált indigó túlnyomó többsége viszont szintetikus. Az indigó önmagában kékesfekete, míg hennaporral vegyítve bronzbarna hajszínt eredményez.