KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kiehl's

Ár:   8600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Kiehl's márkabolt (Westend)   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsalexa, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   Kiehl's márkabolt (Westend)
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• Mattítja a bőrt, csökkenti a pórusok méretét; matt és hidratált megjelenést kölcsönöz a bőrnek
  • Nem komedogén formula, megakadályozza az újabb pattanások kialakulását

zsalexa

2018. április 4.

Számomra valóban csodaszer! Eleinte aggódtam, hogy a szalicilsav szárítani fog, de szerencsére nem ez történt. Felkenés után azonnal bemattul, és elég belőle egy vékony réteg, mert a sminkkel kukacosodhat, ha valaki túl vastagon teszi fel. Éjszakára szoktam többet használni belőle, reggelre puha az arcom, és jól lehúzza a pirosságot is. Kb. egy hónapja használom, de elképesztő az eredménye. Sokkal kevesebb pattanás jön ki rajtam, azok is gyorsan elmúlnak és picik. A mitesszerekkel is tudott kezdeni valamit, de nyilván azokra a hámlasztás a legjobb. Összességében nagyon szeretem, mert a hatékonysága mellett a kiszerelése is brutál, 100 ml nekem egy évig is elég lesz szerintem.

zsalexa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az indiai tömjénfa kivonata. E növényi kivonat a L´Oreal  által szabadalmaztatott Boswelox hatóanyag komplex alapanyaga, mely állítólag hatásos a ráncok ellen. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevőnek pozitív és negatív tulajdonságai is vannak a bőrre - bár gyulladáscsökkentő hatása van, és setkenti a bőr kollagéntermelését, de más illatos növényi kivonathoz hasonlóan vannak lehetséges kockázatai is, így pl. irritálhatja a bőrt.

Magyar nevén vérfű, melynek a gyökeréből készítenek kivonatot. A CosIng besorolása szerint baktérium ellenes és tonizáló összetevő.

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.