KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kiehl's

Ár:   9950 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makranc, Módosítva: 2016. december 20.

Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Pillekönnyű, esszenciális olajokkal gazdagított arctisztító-sminklemosó, ami a legmakacsabb szennyeződéseket, sminkmaradványokat is eltávolítja. Puhává, tisztává, kiegyensúlyozottá varázsolja a bőrt és felkészíti az éjszakai regenerálódásra.

Timitami

2018. február 14.

Csodálatosan megtisztítja a bőrt, ami mosakodás után rendkívül puha, sima lesz. És nem kell belőle sok. A tenyérbe kell cseppegtetni egy keveset, azt felvinni arcra, homlokra, szemre, picit dörzsögetni és végül vízzel megmosni, lemosni. Az előttem szólónak igaza van, soha nem érzett puhaságot hagy maga után, No meg persze tiszta is a bőr tőle. Nem vizes, inkább olajos állagú, különösebb illata nincs, pedig levendulaolaj is van benne, azt gondoltam, azt érezni fogom, egy picit talán érezni is. Sebaj. Használata után feltettem a szérumom, ami csodálatosan beszívódott. Kifejezetten borsos ára ellenére csak ajánlani tudom. Abszolút újravevős, annyira jó ezzel az arcot megtisztíani. 2017. március 3.

Update: a kis kiszerelés, vagyis a minta fél évig kitartott mindenapos használat során. Aztán valahogy sokalltam az árát és nem vettem meg a teljes kiszerelést, de csak akkor vettem észre, hogy hiányzik a bőrömnek, amikor az októberben szülinapi ajándékba megkaptam és újra elkezdtem használni. Továbbra is az a véleményem, hogy csodaszer, esténként szinte várom, hogy ezzel átmossam az arcom. Ezután teszek fel szérumot és hidratálót, amelyek egészen másképp szívódanak be, mint amikor ezt a lemosót nem használtam. Mindenesetre reggelente szeretek a tükörbe nézni. Amúgy írtó lassan fogy, nagyon jó az adagolója, egy pumpálással pont az elegendő mennyiség jön ki a flakonból, egy csepp sem vész kárba. Sajnálom, hogy amikor a kis kiszerelés elfogyott, nem ruháztam be rá azonnal, mert azt kell mondanom, hogy nagyon megéri az árát. Ha a kicsi kitartott fél évig, ez jó egy évig elég lesz - 10.000 ft, igen egy lemosóért borsosnak tűnik, de ez minden eddig említett pozítvum mellett valóban hatásos, pont, mint a leírása.

Timitami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 14.

snowy

2017. november 15.

Bár hajlamos a bőröm a kipattogásra, olajos lemosót kerestem, mert az EL Double Wear egyszerűen semmivel nem robbantható le. Erre esett a választásom, mert több véleményben olvastam, hogy problémás bőrűeknek is bevált, de sajnos nekem nem igazán működött. Kellemetlen az illata, nem mossa le rendesen a sminket (bár lehet, hogy csak az EL alapozó fogott ki rajta) és utána mindig használnom kell egy habzó arctisztítót is, hogy eltüntessem az olajos érzetet a bőrömről.

snowy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

vasilissa

2017. november 15.

Ez a világ legjobb és leggyorsabban működő lemosója. Elsőre drágának tűnhet de eszméletlenül sokáig elég. Pattanásos bőrűek is bátran használhatják, nekem elég problémás a bőröm és mióta ezt használom , egyre szebb, szóval nem kell megijedni attól, hogy ez olaj.

vasilissa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

lydiaszucs

2017. október 21.

Nagyon szeretem ezt a lemosot! Tökéletes választás! Én zuhanyzás után már félig megtisztitott arocon szoktam alkalmazni, hogy a felesleges sminket és szennyeződéseket eltávolitsam vele.Plusz előnye, hogy hidratál, kellemesen zsíros lesz a bőröm tőle, nem ragad, nem nehéz.Tág polusokra és zsíros börre nem ajálnom, illetve nekem az állam sajnos problémás oda sem viszek fel belőle, ha valahol pattanásosodásra vagy hajlamos ott ne használd, de a száraz és enyhén zsíros részekkel csodát tesz.

illat- természetes, kellemes 10/10, mindezek mellett pedig tényleg megéri az árát.

lydiaszucs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

erika81

2017. április 13.

Oda-vissza vagyok érte!
Imádom az illatát és azt, hogy valóban gyorsan és alaposan leviszi a sminket az arcomról, pedig igencsak erősen festem a szemem!
Az első használat után takaríthattam az egész mosdót. De azóta öntök egy adagot a kezembe, leoldom vele a sminkemet, szappannal kezet mosok és csak utána mosom le az arcomról a feloldott sminket. Így a férjem sem néz rám érdeklődve, hogy mit kentem már megint magamra, hogy fekete foltok vannak tőle a mosdókagylóban.
40 ml-s kiszerelésem van csak belőle, szerencsére lassan fogy, de tartok tőle hogy beszerzek majd belőle egy normál kiszerelést, csak ne lenne olyan drága! :(

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 13.

Oda-vissza vagyok érte!

norika78

2017. április 11.

Nagyon szeretem! A sminket csodálatosan leviszi, tiszta bőrt eredményez, az illata isteni és kellemes hidratált bőrt hagy maga után! Nem olcsó, de minden pénzt megér!

norika78
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 11.

Dancyy

2017. március 7.

Kaptam belőle egy 40 ml-s tesztert. Csodálatos dolgokat művel a bőrömmel. :)

Dancyy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 7.

Kaptam belőle egy 40 ml-s tesztert. Csodálatos dolgokat művel a bőrömmel. :)

Makranc

2016. december 20.

Az eddigi legtökéletesebb sminklemosó, amit valaha használtam. Az összes lehető szennyeződést eltávolítja és lemosás után soha nem érzett puhaságot hagy maga után. Olajos a textúrája, amit a száraz bőrbe kell bemasszírozni, (szemre is használható) utána vízzel lemosni. Mindenképp megéri kipróbálni ezt a csodát!

Makranc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil

Squalane eo 1 0

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

gólyaorrok nemzetségébe tartozó, Geranium Maculatum nevű növény leveleiből és szárából kivont illóolaj. Maszkoló, tonizáló anyagként használják a kozmetikumokban.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.