KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kiehl's

Ár:   9450 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kiehl's márkabolt (Westend)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. január 11.

Lelőhely:   Kiehl's márkabolt (Westend)
Kategória:   Hajápolók

Napi ápolás tápláló olíva- és avokádóolajjal száraz, sérült hajra. Akár 75%-kal csökkenti a töredezést. Nem szükséges kiöblíteni.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Makk Zsuzsó

2017. január 31.

Kitartóan használom, minden hajmosás után teszek a törölközőszáraz hajamra, de sajnos semmi hatását nem látom. Nem töredezésre kéne, hanem csak szimplán száraz, tartás nélküli, vékony szálú hajra. Semmilyen változást nem tapasztaltam ilyen téren. Külföldi review-k egyöntetű lelkendezése hatására vettem meg, valami rettenetes pénzért, amit költhettem volna százszor hasznosabb dologra is.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil