KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kiko

Ár:   €7.90   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: balankaa01, Módosítva: 2016. október 11.

Ár:   €7.90
Lelőhely:   külföld
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Innovatív és igazoltan hatásos zselés szempillahosszabbító éjszakai kezelés, a természetesen hosszabb és sűrűbb szempillák titka.

BarabasEdina

2018. február 14.

Megvettem a spiráljával együtt, annyira az a termék sem lett a favoritom őt meg mindig elfelejtem használni, de elég sokat visz fel a kefe a pillákra olyan mintha sose száradna meg. Nem veszem újra a terméket.

BarabasEdina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

balankaa01

2017. május 27.

Egy ideig használtam rendszeresen, aztán ráuntam. Mostanában megint elővettem, de már nem próbálkozok a kefével felkenni, mert olyan durva, hogy simán kiszúrja a szemem, szóval letörölgetem róla az anyagot, és az ujjammal viszem fel a szemhéjamra, a szempilláim tövébe.
Na nem azért, mert nagyon hittem a növesztő hatásában, csak nem árt egy kis ápolás néha.
De ketten is megkérdezték, hogy mit csinálok a szempilláimmal, mert hosszabbak lettek... Úgyhogy valamit mégis tud, többet mint a ricinus, azzal nem történt ilyen, hiába használtam szorgalmasan... :) Vegyesek az érzéseim, 3,5 csillagot adnék, de a szép összetevőlista miatt legyen 4.
Egyébként nem kell félni attól, hogy esetleg szembe kerül, az én érzékeny szemeimet nem irritálta, míg az Alverde koffeines szérumja igen, ha véletlenül belekentem. 😔

Ja és az alattam szóló kommentjéhez hozzáfűzném, hogy ez nem egy spirálalap, le kell mosni reggel.

balankaa01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 27.

lilluskoroknai

2016. november 5.

Valójában teljesen véletlenül, egy szempillaspirál helyett vettem meg, ugyanis rosszul voltak kihelyezve a termékleírások, a nagy kapkodásban pedig a dobozon lévő nevet nem olvastam el, így nagy volt a meglepetés otthon, amikor egy színtelen trutyi fogadott a tubusban - azonban ahogy elolvastam, mi is ez, nagy reményeket fűztem hozzá...ám hiába. Ez számomra semmit sem tett a pilláimmal (sem erősebb, sem sűrűbb, sem hosszabb nem lett), pedig rendszeresen használtam, ahogy a leírásban is szerepelt. Plusz negatívum, hogy mivel a gél olajokat tartalmazott, a pilláim reggelre sem szívták be azt, így a szempillaspiráljaim 'kenődtek' a pilláimon. Nem éri meg :/

lilluskoroknai
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

Antioxidánsok: Apigenin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!