KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kiko

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Natalka, az összetevőket feltöltötte: Amphitrite, Módosítva: 2015. augusztus 25.

Lelőhely:   külföld

A limitált Daring Game kollekció része.

Hosszantartó szemfesték-stift.

6 színben kapható

BarabasEdina

2018. február 14.

Két árnyalatra tudtam lecsapni egy sötét szürkém van és egy sötét lilám. Extán tartósak, és sztem sosem fogynak el. A színeik is nagyon szépek. Kár, hogy ők is limitáltak.

BarabasEdina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

Amphitrite

2015. augusztus 23.

Akciósan sikerült beszereznem kb 2,50 Euro-ért. A 29-es árnyalatot vettem meg, ami egy sötétzöldes-fekete szín. Meg kell jegyeznem, hogy nehezen választottam, hiszen mindhárom szín, ami a boltban volt, gyönyörű, de végül emellett döntöttem. A tartósságáról csak annyit, hogy hihetetlenül nehezen kenődik el, és sokáig fent marad a szemhéjon, úgyhogy fantasztikus. Maga a csomagolás és a doboza is nagyon tetszik. Egyértelműen 5 csillag!

Amphitrite
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Natalka

2015. május 24.

Nati vagyok és krónikus KIKO szemhéjkrém-függő.
Ja, és ha már itt tartunk: stift formában is imádom!
Nem tudom hogy lehet, h minden kiadásuk minden ilyen szemfestéke zseniális, de így van, és nem is firtatom tovább az okát.
Ez enyém egy matt (!) darab, mályvás taupe, különleges szín! A csomagolása remek, hiszen így nagyon gyorsan fel tudom kenni a szememre, seperc alatt kész vagyok vele. A tartóssága alap nélkül is kiváló. Semmi rosszat nem tudok róla mondani!
Nem nagyon tudom ragozni, el vagyok bűvölve ismét ;)

Natalka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

Nati vagyok és krónikus KIKO szemhéjkrém-függő.
Ja, és ha már itt tartunk: stift formában is imádom!
Nem nagyon tudom ragozni, el vagyok bűvölve ismét ;)

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.