KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kiko

Ár:   €6.90   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2015. június 29.

Ár:   €6.90
Lelőhely:   külföld

Selymes és puha textúrájú, akár 10 órán át tartó krémes szemhéjfesték.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Isabell

2017. július 17.

Olaszországi nyaralás alatt vásároltam meg, egyből két árnyalatot választottam, az egyik egy gyönyörű ezüst csillámos árnyalat, a másik lilás-rózsaszínes. Az ezüst nekem jobban tetszik, állagra is krémesebb, de mindkettővel abszolút meg vagyok elégedve. Nagyon pigmentált mindkét szín, és csodaszépen mutat a szemeken. Eltávolítani is könnyű, és még akciós is volt, 10/10, egyszerűen imádom!!! <3

Isabell
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

aaFruska

2017. március 25.

Nagyon szépen mutat a szemeken könnyű vele dolgozni és tartós .

aaFruska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 25.

Nagyon szépen mutat a szemeken könnyű vele dolgozni és tartós .

tonic

2017. március 22.

Mat taupe, mat light mahogany színekben vettem meg, nagyon szép árnyalatok, könnyen,szépen el lehet dolgozni, jó minőség és persze tartós,ami nem utolsó szempont.

tonic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 22.

clevergirl

2016. augusztus 2.

02-es lazacos-rózsaszínes-enyhén csillámos árnyalatban van meg. Veronában egy leárazás során vettem meg, s nagyon elégedett vagyok vele. A szemhéjamon csíkozás nélkül 9-10 órát bír ki, este pedig nem kell megküzdenem az eltávolításával. Ecset segítségével szoktam felvinni a szemhéjamra, kellemesen dolgozható puha textúrája van,a színe nagyon szép, s nem tolakodóan csillámlik.

clevergirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Adnilem

2016. április 5.

Rendeltem belőle 5 db-ot akciósan. Pearly apricot (csillámos barack), mat taupe, mat light mahogany (közepes barna), pearly emerald (zöld), pearly vintage rose (csillámos rózsaszín).

A csillámosak kevésbé tartósak, a matt árnyalatok viszont lerobbanthatatlanok. Sokkal lágyabb az állaga, mint gondoltam (nem egy color tattoo). Könnyen kenhető, szépen el lehet oszlatni (én ecsetet használok hozzá). A taupe és a barna sokkal jobban fed, mint elsőre látszik, elég kevés kell belőle. A csillámosak közepesen fednek, kicsit áttetszőek, hajlamosak nap végére csíkozódni. A zöldet tusvonalnak használtam, ott is nagyon tartós volt és gyönyörű a színe.

Amennyiért vettem, annyiért megérte. Teljesen áron csak azt az árnyalatot venném meg, ami már bevált.

Adnilem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 5.

Ametiszt

2016. február 18.

Nem rossz, bar en egy kicsit kremesebbre szamitottam, mint pl. a Paint Pot - ez inkabb krem es por kozott van valahol. Az enyemnek nagyon szep szatenfenye van es jol eldolgozhato, de a 10 orat alappal sem birja ki. Osszessegeben orulok neki (felaron vettem, igy abszolut megerte), de maximumot csak akkor kapna, ha tenyleg kremes lenne.

Ametiszt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

lysza1985

2016. február 18.

Azt hiszem, a KIKO cuccok nálam a szerelem első látásra kategória. Már az, hogy papír dobozba vannak csomagolva, elegáns, fekete, mint a MAC, olyan profi érzést kölcsönöz. És a minőségük pedig szuper, pláne ilyen megfizethető áron. A 02-es árnyalatot vettem meg, ami egy rózsaszínes-lazacos árnyalat. Először rossz ecsettel próbáltam és megijedtem, hogy nem is jó, közben meg nagyon pigmentál, szuperül eldolgozható, nagyon nagyon jó!

lysza1985
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.